Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość nina88
margeritka77 dlaczego ci przykro? ja poroniłam ale 1,5 roku temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka77
ja 2 lata temu jak pisałam więc wiem co czyją kobiety Które to spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
margeritka77 więc jesteś w 6 tyg gratulujęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę ja się dowiem w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope25
Margeritka dzis mija moj 5 tydzien i 5 dzien wiec mamy podobnie :)A masz jakies objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka77
Hope, byłam u gina, pięknie serduszko puka:))) mdłości rano mam ale nienajgorsze da się żyć:) wszystko zniosę a i jestem na duphastonie...były małe poplamiania i gin tak na wszeli wypadek przepisał zeby sie nie skonczylo jak kiedyś...a co u Ciebie? 9764259 moh gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka77
nina88 trzymam kciuki coś mi mówi, ze dolączysz do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
Nina wyobrazam sobie ze ciezko jest przezyc cos takiego ale zeby tyle czasu zwlekac z upewnienem sie ze jest sie w ciazyy,,ktora pewno jest a nawet jakby jej nie bylo to nic by nie dalo opoznianie upewnenia sie na czym sie stoi..naprawdee podziwiam za wytrwalosc,, wstawac kazdego dnia i pierwsza mysl jaka nachodzi to to czy jestem w ciazy, i nadzieja! nie dostalam kresu to znak ze jestem,, podziwiam a jednoczesnie zbytnio nie rozumiem bo malo to jest odpowiedzialne tym bardzej jesli ktos bardzo chce utrzymac ciaze, zapobiec ewentualnemu poronieniu a zadreczanie sie codziennie myslami stres z tym zwiazany, ewentualnie nie przyjmowanie lekow chyba temu nie sprzyja,,Bardzo mocno wierze w to ze jestes w ciazy i mam nadzieje ze dbalas w tym czasie o siebie:) no bo jake moga byc przyczyny nie wystapienia okresu w tak dlugim czasie? bedze dobrze, od poniedzialku powinnas chodzic jak w skowronkach hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
wazka85 hm jest ciężko nie powiem że nie..ja na dzisiejszy dzień tak za bardzo nie zadręczam się takimi pytaniami ..ja co dzień pije witaminki :))i biorę luteinę na wywołanie okresu ta luteina jest także na podtrzymanie w razie w... żeby nie było że jestem nieodpowiedzialna ...dbam o siebie ...dziś też delikatnie boli mnie podbrzusze ale to chyba normalne ,,,nie plamie,, kurczę najlepsze jest to jak mój mężczyzna bardzo dba o mnie miodzio:)) ...to on pomógł mi się pozbierać po tamtym cierpieniu wtedy byłam sama tu gdzie jestem... a on za granicą takie życie teraz jest okey trzeba iść do przodu .....w poniedziałek się dowiem........... :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
hope25 superrrrrrrrrrr gratulujęęęęęęęęęęęęęęęę :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA ja ci powiem tak
Jesteś dorosłą kobietą więc przestań panikować i zachowywać sie jak przedszkolak tylko biegnij do apteki po test, zrób go i bedziesz wszystko wiedziała. Wyzwaniom w życiu stawia się czoła a nie odkłada na później. Szczególnie po tym co przeszłaś powinnaś jak najszybciej wiedzieć czy jesteś w ciąży czy nie!!!!! Szczególnie że bierzesz luteinę!!!! A wizyta u lekarza przyda sie tak czy inaczej niezależnie od wyniku. I przepraszam jeżeli cię uraziłam ale coś mi sie wydaje że potrzebujesz kogoś kto da ci kopniaka w pupę i wyśle do apteki. Zrób kobieto test!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj!!! To że go nie robisz jest dziwne i według mnie troche nieodpowiedzialne. To nawet będzie brzmieć dziwnie u lekarza jak pójdziesz do niego i powiesz że ominęłaś już 2 miesiączki ale się nawet nie pofatygowałaś żeby sprawdzic czy to ciążą. I z całego serca życzę ci zobaczenia 2 kreseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
hmm najlepiej mówić jaka to ja jestem nieodpowiedzialna :(((nie jestem panikara ...za 2 dni się dowiem trochę zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA ja ci powiem tak
Nina, Ja cie nie osądzam ani nie chcę obrazić. Ja tylko uważam że najwyższy czas przejrzeć na oczy. Zrobienie testu prawie nic nie kosztuje i według mnie powinnaś go była zrobić już dawno temu. Po prostu nie rozumiem Twoich argumentów za tym by go nie robić. Szczególnie w sytuacji w jakij jesteś. Tak jak wyżej pisałam. Pójdziesz w poniedziałek do lekarza i powiesz że od kilku tygodni myślisz że jesteś w ciąży ale bałaś sie wykonać test ciążowy więc sama nie wiesz... To nie brzmi odpowiedzialnie i rozsądnie. zastanów się nad tym... W dzisiejszych czasach jak idziesz do ginekologa to jest to pierwsze pytanie- A robiła pani test??? Ja cie po prostu totalnie nie rozumiem. I wątpie żeby udało mi się ciebie przekonać. Nikt ci tu na forum nie pomoże i nie powie czy jesteś w ciąży czy nie. Śluz jest bardzo niejednoznacznym objawem. Przepraszam jeżeli czujesz się moim wpisaem urażona. Ale uwierz mi ja życzę ci jak najlepiej... Sama byłam tam gdzie ty teraz jesteś. Ale zrobisz jak bedziesz uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
jeśli już tyle czasu odwlekam z tym testem to 2 dni mnie nie zbawią bo na poniedziałek mam umówioną wizytę u gin.... co do gin to chodziłam do niej wcześniej często raz ,dwa razy w miesiącu różnie to bywało,,ale ostatni raz byłam jakoś na początku kwietnia wtedy mi zapisała luteinę .....a czy ja oczekuje żeby ktoś mi napisał czy jestem w ciąży czy nie ..NIE SĄDZĘ .A FORUM JEST TAKŻE OD WSPIERANIA ITD..nie czuję się urażona ani obrażona ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
ja bralam luteine w 4 mesiacu, jesli dobrze pamietam to i dopochwowo jak i doustnie! bedzie dobrze zobaczysz,, pani ginekolog pewnie bedzie zdziwiona i zobaczy sie co ci powie na wstepie za takie postepowanie ale przezyjesz to hehe, tak wogole to fajnie , za niedlugo bedziesz wchodzc w 2 trymest,, tez bym tak juz chciala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Hope no niestety, ale na tym wózku pojedziesz chyba dalej sama .... Wczoraj dostałam @ :(:(:( Zycze Tobie, oraz wszystkim innym przyszlym mamom duzo zdrowka, uwazajcie na siebie i swoje malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollalaaa
Dziewczyny, prosze o pomoc.! Zdecydowałam się napisać na forum, ponieważ już nie wiem co mam robić ... ...i pomyślałam, że mogłybyście mi pomóc, gdyż jesteście starsze i bardziej doświadczone... Ja niestety mam dopiero 17 lat i obawiam się, że mogę być w ciaży. Od ponad roku mam stałego chłopaka i kocham się z nim, zawsze było to robione z zabezpieczeniem (prezerwatywa), lecz ostatnio niestety nas poniosło i kochaliśmy się bez żadnego zabezpieczenia, lecz nie trwało to długo, około 5-10 min, gdyż w pore się opanowaliśmy, chłopak nie miał wytrysku. On twierdzi, że do niczego nie doszło, wie o śluzie, który wydobywa się wraz z plemnikami przed wytryskiem, ale jest pewny tego, że nawet nie zdążył się wytworzyć przez tę chwilę ... Chłopak ma 22 lata, jest bardziej doświadczony ode mnie. Ostatnią miesiączkę miałam 13.05. Tym nieszczęsnym dniem był 1.06. Cykle mam dość nieregularne Luty : 24 Marzec : 28 Kwiecień : 24 Maj : 30 Z moich takich niedoświadczonych obliczeń, wyszło, że ten trefny dzień to ostatni dzień płodny. Objawów jako takich nie mam, ...prócz tego, że czuję sie ociężała, ciągle zmęczona-senna,kręgosłup, głownie w okolicach nerek boli, brzuch, w okolicach podbrzusza boli. Apetyt mam raz taki raz taki, czasami mogłabym jeść i jeść, a czasami nie mam ochoty przez cały dzień nic nie zjeść (ale wydaje mi się, że u mnie to normalne, na codzień), a także zaledwie pare razy zdarzyło mi się, że nie dobrze mi było. Temperature mam 37.2 i utrzymuję się od dnia kochania się do teraz (jestem zdrowa). Śluz obecnie mam taki kremowo-żółty. Możliwe, że są to objawy nadchodzącej miesiączki, ale mimo wszystko panicznie boję się, że to mogą być objawy ciąży ... Wiem, że jestem młoda, nie powinnam się jeszcze interesować takimi rzeczami jak sex, ale jednak zdażył mi się ... Teraz ponosimy konsekwencje, wraz z chłopakiem, że nie uważaliśmy i bardzo się boimy. Więc proszę, nie oceniajcie mnie (nas), lecz chciałabym was poprosić o pomoc. Jestem w ciąży, czy jednak jest szansa, że nie jestem ?? Jak myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka77
Olalaaa MOim zdaniem powinnaś zrobić test ciążowy, nie jest to trudne a da Ci odpowiedź. Jeśli się kochacie dacie sobie radę ze wszystkim...powodzenia! napisz jaki jest wynik testu, masz aptekę całodobową gdzieś blisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
Olala moim skromnym zdaniem dostaniesz @, jesli mialabys akurat teraz cykl 28 dni to bylby ostatni dzien no ale jak twierdzisz do wytrysku ani podneicenia nie doszlo(chodz15 to dlug hehe) jesli mialabys teraz cykl 24,badz 28 to zdarzenie owe bylo by juz po dnach plodnych wiec prawdopodobnie nie jestes w ciazy, zobaczymy...bo roznie to bywa z tym idniami plodnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
cześć ...to znowu ja....dziś ten wielki dzień hm poniedziałek ... chwila prawdy wizytę u gin mam na godz 15.. kurczę przed chwileczką wstałam ale jestem zmęczona śpiąca masakra..pozdrawiam wszystkich gorąco..wazka85 co tam słychać u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope25
Ola zeby sie nie meczyc tak bardzo to po prostu zrob test...Od twojej ostatniej miesiaczki minelo juz tyle czasu ze test powinien pokazac ciaze jesli taka jest..A wiem ze taki stres moze spowodowac opoznienie sie @ bo psychicznie bardzo to przezywasz.Wiem o czym mowie bo mialam kiedys dawno temu tak samo...Bylam w twoim wieku mniej wiecej i z moim obecnym mezem tez ba;ismy sie ze jestem w ciazy, a w dniu kiedy zrobilam test ktory wyszedl negatywnie po chyba tygodniu spozniajacej sie @, ona przyszla bo blokada psychiczna sie odblokowala...Nic sie nie martw, szanse ze jestes w ciazy owszem sa ale raczej male...jesli nie doszlo do wytrysku to raczej nie powinno dojsc do zaplodnienia, ale oczywiscie nie mozna tego wykluczyc.Wiec czym predzej zrob test i bedziesz juz wiedziala...Zycze powodzenia :) Fade strasznie mi przykro ze jednak sie nie udalo....Kurcze mialam nadzieje ze skoro ja przelamalam zla passe to moze uda Ci sie zaciazyc ... No ale niestety nic nie mozna przyspieszyc, dzidzia bedzie wtedy kiedy bedzie miala byc.Bo ze bedzie to jestem przekonana :)A jak tam Twoje przygotowywania do badan...Robilas juz jakies lub podjelas jakies konkretne kroki w tym kierunku?Trzymaj sie kochana i grunt to sie nie zniechecac...Mnie sie udalo dokladnie w rocznice rozpoczecia naszych staran, Ty chyba z tego co pamietam zaczelas o miesiac lub dwa pozniej wiec moze z Toba bedzie podobnie...Zycze Ci tego z calego serducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
nO Ninka ty juz jestes z gory przesadzona z ta ciaza hehe trzymam za ciebie kciuczki:) ja to proboje podchodzic na razie spokojne co do zajscia w ciaze, mam nadzieje ze uda sie za pierwszym razem tak jak to bylo z szymonkiem,, u mnie antykoncepcja byl stosunek przerywany globulki i czasem prezerwatywy, tak samo przed szymkiem:) okres juz jutro powinen mi sie skonczyc takze do dziela i bedzie co bedzie,,najlepiej sie wyluzowac czyli winko albo piwko hehe bo jak widac wtedy najczescej zachodzi sie w ciaze hhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
wazka85 odezwę się jak wrócę od lekarza na pewno dam znać co i jak...teraz już muszę zacząć się szykować w siąść w samochód i jazda :)))...dla mnie jazda samochodem to męczarnia ha ha...damy radę..pozdrawiam gorąco :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
ok czekam na dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
wazka85 hm już wróciłam ..kurde moja pani gin pojechała na urlop bo do gin chodzę prywatnie ..wróci za tydz.ale nie panikuje jutro muszę iść państwowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
dobra czekam do jutra ale powem ci szczerze ze czekam na super dobre wiesciii:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje HOPE, tak sie cieszę, nie było mnie przez pare dni a tu tak niespodzianka, teraz musisz dbać o siebie i myśleć pozytywnie. Samej fajnie się doradza a u mnie się to nie sprawdza. u mnie jest 16 tyd i 3 dni a od ponad 2 tyg jestem na L4, z powodu skurczy i złego samopoczucia no i nerwów...Mam brać luteinę, ale troche się boję bo to hormon i nie wiem jak wpłynie na dzidzię. Czekam na 20 tydzień i badanie usg, za mną decyzja o odstąpieniu od amniopunkcji no i ewentualnej aborcji. Poczekamy na obraz usg dzidzi a później na jej zdrowe narodziny, ok 20.11.2009 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza22
kiki1981 - twoja dzidzia na pewno będzie zdrowa, musisz myśleć pozytywnie .... powinnaś teraz dużo odpoczywać i przede wszystkim nie denerwować się bo maleństwo to czuje ... 3maj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope25
Kiki kochana waszystko musi sie dobrze ulozyc...Trzymam kciuki za Twoja dzidzie i za jej zdrowko.Trzeba myslec pozytywnie bo zadreczanie sie nic nie pomoze.Niewiem dokladnie co sie stalo, ale wyobrazam sobie nerwy z tym zwiazane, napewno kazda mamusia drży o swoje malenstwo...Ciezko mi cokolwiek Ci doradzic, chyba tylko moge zyczyc duzo cierpliwosci no i oby czas lecial szybciej.Glowa do gory - bedzie dobrze.Pozdrawiam Cie goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
kiki luteina dziecku niczym nie zaszkodzi to jet hormon progesteron ktory kobieta powinna w wekszych losciach w czasie ciazy produkowac hehe a wiec podanie progesteronu uzupelna jego braki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Jestem w 1 miesiącu ciąży i za miesiąc wybieram się na wesele na brzuchu mama trochę tłuszczyku czy któraś z Was orientuje się czy w 2 miesiącu można włożyć rajstopy wyszczuplające czy może to zaszkodzić dziecku?? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×