Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Dziewczyny jestem w 3 tygodniu ciąży, bardzo boli mnie brzuch tak na dole, jakbym skurcze miała tak jak na okres i piersi też mnie bolą, czy to normalne? napiszcie proszę o swoich dolegliwościach bo sie boję , że może coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollala
Ja jestem w 10 , tzn 10 zaczynam i jeśli to skurcze to raczej normalne, macica się rozciąga a piersi rosną i mają prawo boleć, idż najlepiej do lekarza, ale myśle że jeśli tak bardzo nie boli, to nie masz się czym martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 9tc i brzuszek od czasu do czasu pobolewa tak jak to opisalas, to normalne.Ale jezeli to bardzo silny bol to lepiej wybierz sie do lekarza. Mi p. doktor zalecila w razie bóli zazyc no-spe,ale ja juz bylam u niej 3 razy i wiem ze ciaza przebiega prawidlowo(odpukac) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko brzuch bolał,gin powiedziala że to normalne .Tak było chyba do 3 m. potem przestaqło boleć .Ale ja z tym wybrałam się do lekarza.Na Twoim miesjcu też bym poszla bo inny ból,inny skurcz może okazac sie zupełnie inny niż np u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem czy jestem w ciazy, ale mam podobne objawy i brak okresu, do tego zgaga po sniadaniu, bolace piersi, wzdęcia brzucha, jutro kupie test i sie przekonam, bo coraz bardziej nabieram podjerzen. oczywiscie chcialabym bardzo, aby to byla ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już trochę mniej mnie boli brzuch ale piersi stały się większe i bolą, ciekawe do kiedy tak będzie. LedyDi odezwij się i napisz, czy to ciąża. Oby tak było!!! powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29ltaekkkkkkkkk
oto moje objawy: -brak okresu -bol brzucha jak przy okresie+ bol jajnikow -powiekszenie sie piersi -bolesnosc piersi jak przy ukluciu -od poczatku mialam ochote na sledzie w occie i codziennie prze ok 2 tyg je jadlam!!! - jak sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy nie moglam spac -teraz spie nawet w dzien, czuje sie bardzo zmeczona i senna i ......szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikawa
hmmm a ja dopiero czekam na wynik igraszek:) kłuje w jajnikach i tak jakby @ miał przyjść. Staram sie nie nakręcać ale to robi się samo. Dobrze że jest takie forum, dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwerturka
Mi okres sie spóźnia 2 tyg. Robiłam 2 testy i wyszły negatywne.Dzis byłam u ginekologa.Gdbybym była w ciąży to byłby to 3 - 4 tydzień, ale lekarz powiedział, że narazie ciąży nie widzi.Kazał powtorzyc test za tydzień, a za 2 jak się okres nie pojawi to mam iść do niego. Też boli mnie brzuch jak przed okresem i piersi,a tak poza tym innych objawów nie mam.Żadnych mdłości, wzmożonego apetytu. Chciałabym być w ciąży, bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlatanka
a co z brodawkami?czy w pierwszym mieś.wyciek przezr.i ból ---dot.obu to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, znalazłam jakiś topik dot. doległiwości wczesnej ciaży, może ktoś się dołączy? Mnie pobolewa brzuszek, jakby na @, a jestem w 4 tyg. ciąży,piersi oczywiscie obolałe jak nie wiem, a do tego odczuwam bóle krzyża i to mnie lekko niepokoi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 7 t.c. i jak na razie jedyne objawy to bolące piersi. Jestem też prawie ciągle śpiąca, ale nie wiem czy to z powodu ciąży. I tak, jak jedna z poprzedniczek, mam ogromny apetyt, a nie przytylam jeszcze nawet kilograma:) A zawsze miałam problemy z utrzymaniem wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toolaa
ja wogole nie mialam mdlosci czy wymiotow. a moja kolezanka chorowala przez caly dzien prawie cala ciaze (najbardziej w busie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że nie, po prostu masz szczęcie :) Na wymioty póki co mi się nie zanosi, tylko te podbrzusze lekko bolące i krzyż mnie do pionu przywracają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarek55
ja mialm bole podbrzusza a pozniej straszne mdlosci i wymioty do 12 tyg. Moj jadlopis byl bardzo skromny i prosty bo moj organizm malo co tolerowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska22
Czesc dziewczyny. Ja nie wiem jeszcze czy jestem w ciazy ale mam pewne obajwy ktore by na to wskazywaly. Poki co dzis mialam dostac okres a nie dostalam. Od kilku dni mam dziwne klucia z jednej strony jajnika ,czasami z dwoch , piersi mnie nie bola ale zrobily sie ciezkiei swedza. Dodatkowo mam okrpone bole krzyza co mi sie wczesniej nie zdarzalo. Boli mnie prawie caly czas tak jakby ktos mnie w nie kopnal. Marzna mi nogi a poza nogami wieczorami jestem cala goraca, poce sie jak przejde 15 minut drogi. Jak myslicie czy dobrze przypuszczam ze to moze byc ciaza? Test zrobie dopiero za 2-3 dni bo mysle ze nie ma sensu wczesniej go robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z checia sie do was przylacze...tez spoznia mi sie okres, na razie tylko 2 dni ale lecze sie duphastonem wiec do tej pory byl jak w zegarku. Nie nakrecam sie za bardzo ale mam nadzieje:D Piersi mnie nie bola, brzuch mam tylko lekko wzdety, czesto chodze do ubikacji...co do jedzenia to ze mnie ogolnie jest zarlok wiec nie wiem czy moj apetyt to cos szczegolnego:) Jezeli nie dostane @ do wtorku to zrobie test:) Trzymam kciuki za was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki wątku
mnie zaczął bolec prawy jajnik(uczucie kłucia gniecenia)zaraz na drugi dzień od stosunku. bolał raz mocniej raz słabiej i tak przez prawie tydzień a teraz boli mnie jak na @piersi równiez bolały od początku @ mam dostać za tydzień więc myśle ze to poprostu objawy zbliżającej sie @.....ciąża jest możliwa ale myśle ,że to typowe objawy przed@.pozdrawiam wszystkie starające sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki wątku
ale z tego co wiem to we wczesnej ciąży ból w podbrzuszu jest objawem normalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogadziewuchy
no jasne kilka dni po stosunku i juz objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelllka
A co z upławami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emonitka
uppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissza
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bole w podbrzuszu sa calkowicie normalne na poczatku ciazy. Mnie takze bolaly piersi, a jesli chodzi o uplawy to wystepowaly ale niewielkie. W drugim trymestrze wystepuja mleczne uplawy, a w trzecim - uplawy czesto podbarwione na rozowo. Wszystkim Kobietka gratuluje ciazy i zycze zdrowych Maluszkow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erty
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klops z miesem
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
niewiem czy jestem w ciaży... półtora miesiaca temu w środku cyklu pojawiło mi się plamienie, krótkie - jednodniowe, później @ przyszła normalnie. Tydzień po @ zaczęły boleć mnie piersi, bolą do dzisiaj, i brzuch. Senność, osłabienie... moze to wina stresu. Okres mam mieć za jakieś 10 dni, wiec na test za wcześnie... nie nakręcam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollly
jak mialas @ to chyba nie ciaza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
rolly... okres miałam, ale zaraz po, trzy dni po, było przytulanie, dzień po dniu, dwa razy... i ja juz głupieję. @ mam dostać około 10 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×