Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Witam was dziewczyny - jak czytam wasze wypowiedzi to aż gęsia skórka mi staje a to właśnie dla tego że szczerze piszemy o tym co nas boli,tutaj nie musimy nikomu się tłumaczyc z naszych niepowodzeń i udzielac wymijających odpowiedzi na pytania typu \"DLACZEGO JESZCZE NIE MACIE DZIECKA ?, MOŻE W KOŃCU SIĘ POSTARACIE itp.\" .... jak mnie to denerwuje,wtedy najczęściej zamykam się gdzieś w toalecie i wyje...i nieraz mam ochotę uciec gdzieś ,gdzie nikt mnie nie zna i nie będzie zadawał tak bolesnych dla mnie pytań... ja bym zrozumiała takie pytanie , gdyby mi je ktoś zadał rok po ślubie, ale czy tak trudno jest się domyślec, że coś jest nie tak gdy ktoś jet 9 lat po ślubie!.... ach szkoda słów... Powiem wam że nie zawsze mam te gorsze dni,nieraz mam taką wielką ochote do walki o to nasze maleństwo że sama siebie podziwiam;-) ... skąd ja mam na to jeszcze tyle siły po tylu latach walki?... tak wiele przeszłam , laparoskopia ,operacja z otwarciem powłok brzusznych,tony tabletek, hsg,załamania po złych diagnozach itp..i jak wracam myślami do tego co już przeszłam, (a raczej przeszliśmy bo mój mężuś zawsze jest przy mnie, nawet po operacji nie dał pielęgniarkom mnie umyc tylko sam to robił i siedział przy łóżku całymi dniami tylko na noc do domu jechał i na obiad) to wiem że po nocy wstaje dzień...wszystkim nam się uda...ja w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu172 bardzo mi przykro z powodu twojej cięzkiej sytuacji , twoja wypowiedź byla bardzo wzruszająca, az lezka mi sie w oczku zakręciła. powiem szczerze ze w tym calym nieszcześciu i przykrych sytuacjach. ktore Cię spotkaly masz wspanialego i kochanego męza, tylko pozazdrosćić. Naprwadę wiele przeszlaś ale glowa do gory w koncu musi się udać, musisz w to wierzyc, wiara podobno czyni cuda:-) pozdrawiam i zycze zafasolkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanelka87
Dzień dobry. Mam na imię Natalia i mam 22 lat. Mam regularną miesiączkę co 28 dni. W tym miesiącu okres spóźnił mi się o 4 dni i trwał 3 dni, ale nie był tak obfity jak zwykle. Od kilku miesięcy współżyję z narzeczonym bez zabezpieczeń ale nie dochodzi w środku. Czy mogę być w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź =] Dodam ,że strasznie mnie boli głowa i czasem promieniują piersi i brzuch czasem pobolewa. Swędzą mnie sutki oraz żle się czuję z rana . 8-) :-W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syntetixxxx
chanelka zrób test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanelka87
Jutro ide do lekarza więc sie dowiem . syntetixxxx a ty jak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita83-nie dziękuje żeby nie zapeszyc ...a co do męża to prawda, jest najważniejszą osobą w moim życiu,nigdy mnie nie zawiódł ,nigdy! ... zawsze mogę na niego liczyc ,cokolwiek by się działo,kocham go tak bardzo że... nieda się tego opisac;-). ja tobie życzę żeby ta@ nie nadeszła przez najbliższe 9 msc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia37
Anita83 masz rację - mąż czy partner taki jakiego ma Ania172 to czysty skarb! Niezmiernie ważne jest, by w naszym najbliższym otoczeniu znalazł się właśnie taki ktoś na kogo zawsze i w każdej sytuaji bez wyjątków można liczyć i kto nigdy nie zawiedzie. Ale takich skarbów ze świecą trzeba szukać. Aniu jesteś szczęściarą mając kogoś takiego u swego boku!!! Wspólnie uda wam się i doczekacie się w końcu tego upragnionego maleństwa! Wierzę w to i będę trzymać kciuki. GŁOWA DO GÓRY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
Aniu mam nadzieję, że w końcu Wam się uda. To piękne, że jesteście w tym wszystkim razem. Gdyby wszyscy ludzie tak bardzo pragnęli dzieci jak Wy to na świecie byłyby same szczęśliwe dzieci. Co do mnie to dalej @ nie przyszła dziś 28 dzień cyklu a ja najdłuższe mam 30 dniowe, ale po odstawieniu Yasmine to nie wiem jak to będzie bo to pierwszy cykl po odstawieniu. Martwię się że możemy mieć problem z poczęciem dziecka ja mam już 33 lata i wysokie poziomy prolaktyny i androgenów, ale na razie czekam, w piątek jeśli @ nie przyjdzie pójdę zrobić beta HCG i marzę aby było odpowiednio wysokie. Co do objawów nic się nie zmieniło no może poza swędzeniem skóry na ramionach i nogach, jakaś taka sucha się zrobiłą, a zawsze była tłusta i mocno mnie kłuje w boku, nawet zaczęłam myśleć czy to jeśli nam się udało nie jest czasem ciąża pozamaciczna. Normalnie schiza dostaje baaardzo się cieszę, że Was poznałam, na prawdę mi ulżyło kiedy się Wam wyżaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia37
Bogi76 trzymam za ciebie kciuki! Życzę maleńskiej fasolki! Ja mam nadzieję, że jutro zobaczę na usg swoje maleństwo, jeśli tam jeszcze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam na@ a raczej zeby jej nie bylo:-), juz 29 dc ale za bardzo sie nie ciesze bo cykle mam do 33 dni hm, brzuszek boli jak na okres czasami kluje w boczku nic poza tym, sutki bola ale nie tak strasznie poza tym nic... hehhe nie chce sie nakręcać jak co miesiąc, ale mam nadzieję... chyba każda z nas ją ma i każda z nas odczuwa ją ze zdowjoną siłą przed terminem spodziewanej @... BOGI trzymam kciuki aby twoja @ nie przyszla:-) i za ciebie Kinia oby na usg wszytko bylo w porządku. pozdrawiam Was kochane cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia37
Atina83 - trzymaj się dzielnie i oby tym razem to było to na co czekasz i czego pragniesz (nie ta wredna @ oczywiście)!!! Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
Kinia trzymam kciuki i aj znać co i jak na usg. Ja umówiłam się na piątek do gina bo jeśli ten ból brzucha to nie ciąża to może nie daj Boże zapalenie przydatków więc tak czy inaczej u niego się pojawię a @ na razie nie ma i oby nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia37
Witam Dziewczyny! Wróciłam dość późno od lekarza i musiałam dojść do siebie - ze szczęścia!!! Maleńka istotka żyje we mnie i się rozwija. Wygląda jak mały konik morski, ma oczko i widziałam tętno!!!! TO CUD!!! Jestem w 8 tyg. ciąży! A kolejny cud - po torbieli nie ma śladu!!!! Nie mogę wprost uwierzyć w tyle szczęścią naraz!!! Aniu - trzymam za ciebie kciuki i całym sercem jestem z tobą! Zobaczysz że jutro też usłyszysz same dobre wieści. Dziewczyny - życzę wam z całego serduszka takich małych fasolek, konków morskich, cudownych istotek, które dają tyle szczęścia i radości i czekam na dalsze wieści od was!!! Dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się popłakałam ... a nie mówiłam o tej torbieli?... to cudownie dbaj o siebie kochana ... cieszę się razem z tobą ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
Kinia dbajcie o siebie, tak bardzo się cieszę Twoim szczęściem :) Ania trzymam kciuki, daj znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia37GRATULACJE!!!! widać ze jesteś szczęsliwa, cieszę się bardzo o pozdrawiam Ciebie i towjeog maluszka, informuj nas co jkais czas co i jak u Was:-) ja mam dzis 31 dc powinnam na dniach dostac hm brzuch mnie czasami boli jak na @ ale dziwne jest to ze mam jakies dziwne uplawy jakby mleczne hm a przed okresem podobno sucho. a i dzis zrobilam test nie wytrzymalam, wyszedl negatywny oczywiscie, no nic czekam na ten @. pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-no i po wizycie.... wszystko się odwróciło o 180\' ...martwiłam się wynikami męża ale lekarz powiedział że rzeczywiście ruchliwośc słaba ale za to ilośc bardzo dobra i będzie z czego wybierac... uff ,pomyślałam że najgorsze za nami...niestety pomyliłam się...lekarz wziął do ręki moje zdjęcie HSG i powiedział że jest niedokładne i nie jest przekonany do końca czy jajowód jest drożny (ja wyraznie widzę na zdjęciu jak płyn się wylewa) że może za wcześnie było zrobione to zdjęcie itp. powiedział że dla pewności powinnam jeszcze raz wykonac to badanie. dziewczyny co ja mam zrobic? żebym chociaż mogła porównac swoje zdjęcie z innym,niby dobrze wykonanym....ale ja ślepa nie jestem no i mój ginekolog który wykonywał to badanie to powiedział ,że zdjęcie nie jest najlepszej jakości ale WYRAZNIE widzi że jajowód jest drożny...sama niewiem komu wierzyc a może oni chcą mnie naciągnąc na koszty,bo to badanie u nich kosztuje 400zł. a poza tym to zrobił mi usg , które pokazało pęcherzyk 20mm ,jest to mój 16 dc,kazał odstawic duphaston i robic testy owulacyjne a w poniedziałek zobaczy czy pęcherzyk pęka ,a-cha jeszcze jedno ; mężowi kazał odstawic tabletki i przyjmowac same witaminy.Tak ogólnie to bardzo miły lekarz ,bardzo długo z nami rozmawiał ,ponad godzinę na pewno ,pytał o każdy szczegół z naszego życia ,no i oczywiście dał nam obojgu skierowania na badania a jest ich trochę ...proszę jeżeli możecie to napiszcie co otym myślicie ...mam powtarzac czy nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
@ jak nie było tak nie ma, brzuch mnie boli dalej, beta wyszła mniej niż 0,1 no i gin stwierdził że tym razem pudło, nic z tego nie kumam, mam przyjść za tydzień bez względu na to czy @ przyjdzie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia37
Witam! Odłączyli mnie wczoraj od komputera!!!! Czułam sie jak bez ręki. Atina83 - może to jeszcze za wcześnie? Mój test robiłam w 12 dniu od zapłodnienia - negatywny, potem drugi zrobiłam w 34 dniu cylku - kreseczka ciążowa była o 2-3 tony jaśniejsza, a potem to już robiłam testy co 2 dni (tak zwariowałam). Najbardziej wiarygodne są jednak testy z krwi. Może ten zrób? - i trzymam kciuki! Bogi76 - skoro beta wyszła tak niska to niestety nie tym razem. Szkoda, bo wiem że czekałaś na inny wynik. ale nie martw się głowa do góry. Idź za tydzień na wizytę najwyżej dostaniesz hormony na wywołanie @ i znów "do dzieła" (co przecież jest dość przyjemne). Aniu kochana - już sama nie wiem. Z jednej strony - wyniki twojego męża podnoszą na duchu, nie jest przecież źle. Z drugiej zaś strony - dlaczego masz odstawić duphaston (też go biorę!)???? Przecież on pomoże utrzymać ciążę, a do tego reguluje cylk!!! Trochę to zawiłe dla mnie. Skoro lekarz twierdzi, że zdjęcie jest niewyraźne - to może warto je powtórzyć? Sporo kosztuje, ale może warto, żeby mieć 100% pewnośi. Musicie sami zdecydować. Ja i tak trzymam za was kciuki!!!! Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
no to @ przyszła, nowa szansa przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nadal nic, brzuszek coraz mniej boli, hm a @ nadal nie ma. poczekam jeszcze tydzień i zobaczę o cochodzi, może mi się jakoś sama zablokowała ta @ z tych wrażeń, eh:-) BOGI no szkoda ze ta wredna @ Cię odwiedziła ale od razu po do dzieła, bużka na koncu Twojego postu świadczy o optymistycznym podejsciu :-) Więc życzę powodzenia. I powiem Wam szczerze ze ja nie czuję ze to jest ciążą a ten okres hm nie wiem ... pozdrawiam i zycze milej niedzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
buźka na końcu bo czuję się raźnież kiedy wiem , że tu jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkoi18
A jesteśmy, jesteśmy ... !!! Trzymam kciuki za starania, oczekiwania i nadzieje. Miłego dnia! Ania 172- jakieś decyzje zapadły??? Czekam z niecierpliowścią na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj był inny lekarz , obejrzał zdięcie hsg i powiedział że jest drożny bo płyn się przedostał;-) przepisał clo i i we wrzesniu zaczynam stymulacje bo w sierpniu klinika nieczynna...może to i lepiej ja mam w sierpniu urlop to zajme się odpoczynkiem przed tą całą procedurą...a może do tej pory zajde w ciąże naturalnie;-) kto wie co los nam niesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
to świetna wiadomość Aniu :) trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia37
Aniu - te wiadomości to rewelacja! Bardzo dobre podejście z tym sierpniem. Właśnie podczas takich "luźnych" miesięcy często dochodzi do tego na co tak długo czekamy. U mnie tak właśnie było! Mówiłam sobie, że w czerwcu nie zajdę w ciąże, bo nie mam na to czasu, bo mam dużo pracy, bo chcę jeszcze schudnąć, bo w lipcu też mam dużo zajęć i ciężki okres w pracy, a w sierpniu pojadę na urlop i wtedy się postaramy. Moim zdaniem to najlepsza metoda - odblokować się psychicznie, skupić na czymś innym ale bardzo intensywnie. U mnie wówczas (3-krotnie) to zadziałało! Wierzę, że będzie dobrze, na urlopie odpocznij maksymalnie i nie skupiaj się na ciąży tylko na przyjemnym spędzaniu czasu ze wspaniałym mężem, którego masz. A ja i tak będę trzymać kciuki - tak po cichutku. Miłego wieczoru dziewczyny!!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia37
Atina83 - a co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddnn
dziewczyny, a napiszcie mi jak jest z tym okresem w czasie ciązy...wiem pewnie popadam w paranoje po przeczytaniu tych objawow bo prawie kazdy mam...oprocz tego ze mialam juz dwa (prawie normalne) okresy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Kinia 37 u mnie hm jakby to powiedziec cięzko stwierdzic, to moj 34 dc a @ nie ma, nawet mnie brzuszek juz nie boli a poza tym to nic zadych objawow, robilam test w piatek rano tj. w 31 dc i nic negatywny. poczekam jeszcze do nastepnego piatku to bedzie 38dc jakk dalej nic to zobaczymy. aha i jeszcze mam jakos mokro jakas zoltawa wydzielinka leci, nic wiecej. buziaki dla was aha Aniu wiesz wypoczywaj sobie spokojnie zrelaksuj się a wszystko będzie dobrze:-)pozdrawiam aha i do ddddddnnnnnnnn ja niestety nie pomogę nigdy w ciązy nie bylam wiec nie wiem jak to jest... hm ale co do okresow to jesli sie jest w ciazy to one nie wystepują, moze byc co najwyzej jakies plamienie niewielkie ale to mozna odrowznic od normalnego ookresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki wątku
bo jak wybolcowal cie murzyn z wielka pala to jestes rozjechana jak cysterna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×