Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trala-lala

średnia krajowa długości penisa. Wpisujcie.

Polecane posty

Gość trala-lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja..
15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie z 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój się zmienia od 10 do 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby jednak z tego forum sa
przyjebane co 3 teamt o dlugosci fiuta . i to jest cale wasze zycie erotyczne ? a ponoc to my jestesmy prosci .zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gapcio1_wawa
odpowiedania zeby Ci po glowie dac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rpapapa
mój ma 15 - 25 zalezy jak stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dżizus
:O zaś te penisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunistkaSLD
czy mu stoi czy mu leży 20 cm wszystkim się należy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie od zawsze marzyli
o czymś nieosiągalnym. Jeszcze w XIX wieku marzyli, żeby móc latać, potem marzyli by móc postawić stopę na Księżycu.... a ja marzę o spotkaniu inteligentnej dziewczyny na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowcie co chcecie...
a dla mnie (choc jestem kobieta) nie liczy sie rozmiar tylko sposób wykorzystania tego co sie posiada mam chłopaka z powiedzmy wg. niektórych małym członkiem ale w łóżku jest nam super :) i nie zamieniłabym go na innego :D a gwoli ścisłóści miałam chłopaka z duzym(24 cm) członkiem i jemu sie wydawało , ze skoro jest taki duzy to o reszte, czytaj przyjemnosc kobiety dbac nie musi bo ona dostanie orgazmu jak tylko zobaczy ten 'zabójcz' interes koszmar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie od zawsze marzyli
rozumiem tyle, że jest to forum, które siłą rzeczy jednych wpędza w kompleksy, a innych potrafi z nich wyleczyć. ja szczerze mówiąc zostałem wyleczony - moja inteligencja prezentuje się naprawdę nieźle na tle innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie od zawsze marzyli
Przejęty do cna swą orientacją seksualną ,wkładam na głowe pralkę Frania i cały nagusienki wybiegam na ulicę w celu szerzenia oswiaty zdrowotnej wśród tubylców, mam tylko jedną wątpliwość czy moje napięte mięsnie krocza dość wyraźnie działają wam na wyobraźnie... :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja prezentuje się nijak i jest mi z tego powodu jak bądź:D po części podzielam tę opinię samiec_alfa \"Kobiety. które chwalą się wielkimi rozmiarami partnerów na forum w większości kłamią. Dlaczego? Ano dlatego, że wg kilku niezależnych naukowych badań statystycznych penisy od 20 cm wzwyż posiada ok 2% facetów. 2% ! Możecie poszukać statystyk Kinseya i Lifestyles Condoms w internecie. Jakie jest prawdopodobieństwo, że na jednym forum kilkanaście kobiet ma partnerów o takich rozmiarach? Zerowe. Co więcej, akurat opinie kobiet są sprzeczne - jedne mówią, że duży boli inne że nie boli, jedne że mały nie może, drugie że jak najbardziej - i każda z nich się upiera, że to ona ma rację absolutną, a wszystkie inne kłamią. Kobietom nie ma co wierzyć. Ważniejsze są są dla mnie opinie lekarzy. Ta rzecz została już dawno zbadana naukowo i wiadomo ile wystarcza, a ile nie. Myslę, że generalnie kobiety piszą o rozmiarach męskich w internecie po to, żeby sobie ulżyć własnej frustracji i niechęci do mężczyzn, bo więdzą, że ci miewają tu kompleks, chcą niejako mężczyzn ukarać za różne swoje, często wyimaginowane, krzywdy. Mogą sobie poczuć wyższość nad męską płcią przez chwilę i się dowartościować. Myślę, że piszą to po prostu brzydkie kobiety, którymi faceci się nie interesują i które skrycie marzą, żeby jakikolwiek facet z jakimkolwiek penisem chciał je bzyknąć.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie od zawsze marzyli
zawsze marzyłem, aby być ponad to :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie od zawsze marzyli
jestem dziwakiem, bo mama przywiązywała mi w nocy żelazka do nóg, żebym urósł wyższy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie od zawsze marzyli
Jajecznica mi się przypala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh nie przejmuj się:) wszyscy jesteśmy dziwakami każdy ma jakiegoś bzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie od zawsze marzyli
maalutka, nie odróżniasz tego co kończy wielokropkiem od tego co kończy kropką? :> Zawiodłem się na Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam do wielokropka do Ciebie: no coż:D life is brutal piszesz na orange, podszyw to standard i nie powinno Cię to dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie od zawsze marzyli
a w których słowach ja wyraziłem zdziwienie? zawód, owszem, ale nie zdziwienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas abstrahując od wątku głównego przyjmujesz za pewnik, że nie odróżniam, dziwisz się że odpowiadam:) to jest dziwne i nie tylko to, bardziej to, że się zawiodłeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie od zawsze marzyli
Moja inteligencja poraża nawet mnie samego. Żywo reaguje w czasie obrad sejmu, w wolnych chwilach ganiam wiewiórki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie od zawsze marzyli
maalutka, więc z Twoich słów jasno wynika, że to Ty się dziwisz, ale po co mnie wmawiasz zdziwienie? A zawiedziony się czuję - i to potwornie:P A szanowny podszywacz nauczył się stawiać kropkę, brawo :P To ja dla odmiany zakończę wielokropkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczuś
ludzie od zawsze marzyli - Miły jestes,ale bardziej pieszczotliwie proszę.Jak w nicku :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie od zawsze marzyli
Drogi podszywaczysiu, a pod uszkiem podrapać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×