Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość danonek

czy oral to cos zlego?

Polecane posty

Gość danonek

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattibell
oczywiście, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
bo mam jakies cholerne poczucie winy...jakies wyrzuty sumienia...ajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
kocham dawac przyjemnosc i patzrec jaki jest zadowolony...tylko dlaczego panuje jedna opinia na ten temat?ze jesli kobieta to robi tzn ze sie nie szanuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
danonek, nie przejmuj sie takimi opiniami, pisza je .....hmmm powiedzmy ze dziwni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zrobilas pewnie nieodpowiedniemu facetowi i w nieodpowiednim wieku ...do niektorych igraszek lozkowych trzeba dojrzec ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
hmm jestesmy ze soba kilka lat..wiec juz chyba dojrzalismy...robilam juz to kilkanascie razy...jednakze czasem pojawia sie to glupie poczucie winy...;/ a to przeciez cos wspanialego....dla obu partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasti, chcialam sie ogolnikowo wyrazic, heheheheMoze Danonku na Twojej psychice ciazy wlasnie takie glupie pzrekonanie ze to jest zle - nasluchalas sie albo naczytalas lub wynioslas takie bzdury z domu i to rzutuje na Twoim pozyciu. ORal jak oral nie jest zlem!!!! Mozna go nie lubic co najwyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
nie wiem co mi sie dzis stalo...jakies takie glupie przekonanie ze on moglby o mnie zle pomyslec...nie wiem naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunistkaSLD
z tymi tekstami o szacunku jest tak samo jak z przesądami , że piątek 13 -ego to pechowy dzień itp. -jedni w to wierza a dla innych to taki sam dzien jak kazdy inny . Tak samo jest w seksie dla kogos oral, anal to zboczenie, ponizenie a dla drugiej osoby to tak samo normalna pieszczota jak całowanie. Teraz musisz zdecydowac po ktorej stronie barykady stajesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danonek skoro tak sie czujesz to nie rob ...nic na przekor sobie ....pieszczoty maja sprawiac wam radosc ...obupolna , ale jesli to przyczynia sie do Twojego dyskomfortu psychicznego to zrezygnuj na jakis czas ...Glowa do gory ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mozesz przy okazji o tym napomniec partnerowi ...zapytaj czy to lubi ....nakieruj rozmowe tak aby on wypowiedzial sie na temat oralu ....wtedy bedziesz pewna ....co robic dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
partner zachwycony:) wiec nie wiem skad te glupie mysli...mam nadzieje ze minie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oral to fetysz
, zboczenie, dewiacja!! Wsadzanie do buzi penisa, albo penetracja łechtaczki, którymi się na co dzień sika, to jest dużo gorsze niż fetysz stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oral to fetysz
Uwielbiam kiedy gruby i duży sprzęt mojego junaka delikatnie przebija sie przz mój wypełniony po brzegi króliczą spermą i resztkami przedwczorajszej margarity żąłądek i dociera do przełyku, po czym wytryska pożółkłym jadem przez otwory nosowe. Dlatego nigdy nie zejde pod spód, never ever...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy oral to fetysz
masło orzechowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa
a od kiedy to sika się lechtaczką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cewka moczowa
jest w bliskim sasiedztwie lechtaczki, pewnie o to chodzilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an81
to cos cudownego,ale ja myslę,że do tego poytrzeba zaufania,nie mogłabym tego robić z pierwszym lepszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betina sid
Hehe:) Też się właśnie zastanawialm , dlaaczego są takie przykre stereotypy:(? Ale ktoś tu mądrze powiedział,że ważne jest komu. Facet na poziomie, nie pomyśli o Tobie żle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stojacy
Od 10 minut stoi moj piekny 17 cm ptaszek i potzrbuje kobietki ktora da mi zanurzyc go w dziórke!!!!;***n Prosze bo juz nie wytzrymuje jest taki wielki i sztywny zaczyna robic sie wilgotny!!! NIe wiem dla czego tak jest ale mam dzisiaj ogromna ochotre na sexxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×