Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fredi07

Miałem iść na baby i odpuściłem sobie. Chyba się starzeję 44

Polecane posty

Gość Dama Trefl
..lepiej, ze na czole niz na tylku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
FREDIK Gdzie ja napisałam, że używałam sobie z cyborgami????? W kwestii różnic między Facetami , a Kobietami: znam wiele par, które mają pewne zasady. I są sobie wierne........mimo różnic. Fredi - ze swojej strony mogę jedynie powiedzieć : doseń osobę, która Ci odpowiada zanim ją stracisz. Znasz na pewno kolejne mądre powiedzenia: "Polak mądry po szkodzie" oraz " doceniamy to co nam życicie ofiarowało dopiero kiedy to stracimy"...........jak już powiedziałam: nie hojrakuj,bo ajprawdopodobiniej tego pożałujesz ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
UFFFFFFFFFFFF.........na dziś kończę swoje jakże naiwne wywody. Życzę Wszystkim spokojnej nocki, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
Widzisz Fredi - nie mam i mieć nie chcę. Taka jestem powalona i moherowa bereiara niestety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to znasz: ,,Polak nowe przysłowie sobie kupi, ze przed szkodą i po szkodzie głupi\" Kto poda autora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
Nie znam ani autora ani tekstu (nota bene niezły) jednak już wolę być polką mądrą (?hehe) przed szkodą...........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
Za żadne skarby Fredik: swoje zasady MAM i ich będę się trzymać - nie potrafię się zmienić - nie potrafię odstąpić od wpojonych mi zasad........(może nawet stety, a nie niestety?) - mam sumienie i to tak dokuczliwe, że prędzej bym podjęła się popełnienia sepuku lub harakiri lub też gdybym miała przyrodzenie pewnie bym sobie go dała na mizerię przerobić........taka już ze mnie fanatyczna tradycjonalistka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
W mordeczkę ja już nynusiać miałam chwilętemu! Nadmierna gadatliwość gorsza niż faszyzm jednak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
OK...przestaję zrzędzić - idę spać. Jednak swoim zasadom (mimo, że moherem zalatują jak cholerka) pozostanę wierna:D Dobrej nocki Wszystkim:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi oj fredi
00:58 fredi07 (fredi07@gazeta.pl) Piszę o dość specyficznej sytułacji. Mam żonę, dwóch synów i starszy jest ze mną a młodszy z żoną. Wszystko u nas jest ok a ten nasz rozdział jest czasowy. Starszy studjuje w W-wie i ja jestem z nim a młodszy w dobrym liceum jest w klasie maturalnej pozostaje z żoną. Planujemy scalenie rodziny po maturze młodszego. W tej chwili robię na dwa etaty, prowadzę firmę, gotuję, piorę, sprzątam.(wynajmuję dom 4 km od W-wy). Muszę się pochwalić, że nawet dobrze mi idzie. Jest czyściutko, pachnąco i tak...domowo.Powiem więcej mam tu wiele znajomych kobiet i wiem, że sprawy łóżkowe mogę załatwić jednym telefonem. Może dla tego nie dzwonię?To chyba taka norma, że szukamy, gonimy za czymś czego nie znamy. Przygoda nowe doświadczenia, chyba wszyscy za tym tęsknimy... 01.10 fredi07 (fredi07@gazeta.pl) Pisałem, że mam tu wiele znajomych kobiet i wiem, że sprawy łóżkowe mogę załatwić jednym telefonem. Ale nie mam znajomych mężczyzn. Bardzo chetnie poznam. Przygoda nowe doświadczenia, chyba wszyscy za tym tęsknimy... Czasem nazywają mnie Fredi Mercury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×