Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inesss

minetka i orgazm

Polecane posty

Gość inesss

no wiec od jakiegos czasu moj chlopak robi mi minetki a ja nie potrafei osiaganąc podczas tego orgazmu. nie wiem, może to wina stresu bo przewaznie działo sie to gdy za sciana byli rodzice? poza tym podczas zwyklego sexu orgazmu dostaje. wiec jak sadzice jaka jest tego przyczyna? sama juz nie wiem ,moze cos ze mna nie tak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie
wszystko ok tylko ci rodzice za ścianą.Zrob to gdy będziesz mogla sie wyluzować i odprężyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam
problemy jak nie mam warunków a mojemu to nie pzreszkadzza w osiągnięciu orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesss
no kiedys bylismy sami i mimo to orgazmu nie było:( jak powiedziałam o tym chlopakowi to znowu sie strasznie zdołował i w ogoel tragedia:( jaka moze byc tego przyczyna, bo raczej on nie robi tegojakso nieudolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasec
Może za bardzo ię stresujez tym, że nie mozesz przeżyć i koło sie zamyka. Ja czasami tak mam, że tak bardzo chcę i czuję,że jestem blisko że NIE MOGĘ przeżyć. Fatalne uczucie!!! Wtedy robimy sobie z moim misiem krótką przerwę i potem znów lizanko. Musisz się totalnie wyluzować a wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesss
kurcze, ale zeby tak byc spieta zawsze? moze jest jaks inna przyczyna, nie wiem juz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz to ja zrobię ci zajęcia praktyczne, a ty go potem poinstuujesz, jeśli jeszcze zechcesz do niego wrócić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanny
brakuje ci równocześni dużego palca w cipce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferujesz swoj palec
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesss
hmm no nawet z palcemw cipce tez roznie bywa:( nie wiem juz co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×