Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcąca utuczyć męża

Poprosze o dania z makaronem

Polecane posty

Gość Chcąca utuczyć męża

Wiem ,że makaron to kaloryczne pożywienie,a jakoże chcę troche utuczyć mojego męża ,ktory trochę zmizerniał mi ostatnio,proszę Was kobitki o jakies pyszne jedzonko makaronowe:) lub też stronki z daniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszkaka
No jak to? spghetti we wszystkich wariantach, pierogi, naleśniki - wsezystko to kluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca utuczyć męża
Wiem ,wiem ,ale mnie chodzi konkretnie o dania makaronowe ,nie koniecznie spghetti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...są sosy z torebki - carbonara firmy Knorr chyba, gotujesz makaron (najlepiej śrubeczki ;-) , gotujesz sosik i na to wszystko posypka z dużej ilości sera zółtego (uprzednio startego) Pyyyychotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo. Makaron świderki gotujesz. Na patelce , na oliwie, podsmażasz boczek pokrojony w paski, dwie cukinie kroisz też w paseczki i dodajesz do boczku. Potem wrzucasz tam makaron, mieszasz, smażysz jeszcze z minutke. Wykładasz na talerz, posypujesz jakimś zielskiem i gotowe. Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ania
a ja robie zapiekanake z makaronem,1) - makaron , warzywa gotowane, sos pomidorowy, ser -makaron, mięso mielone, sos pomidorowy, pieczarki,ser,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ania
mozna tez zrobic zapiekanke z makaronem i tuńczykiem, Mozliwości jest tyle ile masz produktów w lodówce!!! Do zapiekanek nadaje sie kazdy rodzaj makaronu : świderki, nitki, muszelki, bukatini itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakk
Polecam spagetti Carbonara - sos serowy Winiary w kartoniku, dodać podsmażone pieczarki i boczek (lub szynke). Można użyć sosu Knorra carbonara również jest pyszny. Generalnie wg przepisu z torebki można zrobić Spagetti Bolonese (mięso mielone podsmażyć z cebulką i czosnkiem, przyprawić , zalać sosem Knorra Bolonese, posypać startym serem. Polecam Lazanie - przypis na makaronie do Lazani (daję surowy makaron ale wtedy sos nie może być gęsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zrobilam sobie kryzysowe ale pyszne danie z makaronu:) Wykorzystalam do tego makaron ktory mi sie zostal bo nie zjadlam calego z zupka pomidorowa (to tez dobre danie zupa pomidorowa ze swiderkami:D) i usmazylam go na patelni polozylam na niego troche zoltego sera i jak sie juz stopil to na calosc ylalam troche keczupu i bylo pycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z utęsnieniem czekam na czerwiec, bo KOCHAM makaron z truskawkami, śmietaną i cukrem!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz zapiekanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×