Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Romantyczny Wieczór

Pokój w hotelu na Romantyczny

Polecane posty

Gość Romantyczny Wieczór

HEJ, szukam hotelu w Warszawie lub odłegłości ok 2 godzin jazdy, na romantyczny wieczór a może nawet weekend, aby uczcić moją kochaną PANIĄ, chciałbym aby mogła się tam zrelaksować i odpocząć od zgiełku dnia codziennego. Dobrze by było aby kwota była rozsądna zależy mi na spokojnym hotelu a nie jakimś znanym i drogim. Bardzo mile widziane nazwy pokoi (czasem jest kilka pokoi bardzo podobnych ale różnią się czymś) ceny też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje Ci na wilanowie - to dzielnica Warszawy. wlasnie stamtad wrocilem - bylem tam sluzbowo i slyszalem za sciana figle jakiejs pary ;-) ale mniejsza o to - tu masz adres stronki http://www.wilanowskie.prv.pl/ i tam znajdziesz wszystkie potrzebne wiadomosci. Pozdrawiam i zycze wspanialych przezyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może...
Dedek park hotel??? Jest w centrum a cicho i spokojnie.... A ceny też umiarkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczny Wieczór
Dzięki za te wskazówki, ale szukam miejsc sprawdzonych gdzie właśnie wy byliście i było wam fajnie (mam na myśli otoczenie a nie swoje towarzystwo) i skorzystaliście z tego co było w hotelu, pokoju bo samych hoteli i to ogólnie fajnych jest sporo ja szukam tego wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentynki
Kochani Pomocy jutro są walentynki a ja nie mam gdzie zabrać swojej dziewczyny jest gotowa na wiele ;) tylko potrzebuję właściwe miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie
Gdzie dziś można się zaszyć z Laską na małe co nieco???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po walentynkach
Podajcie miesca gdzie wczoraj się kochaliście i co wam się podobało a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×