Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolina1987

Proszę o radę i nie zakłócanie

Polecane posty

WITAM SERDECZNIE!MAM 19 LAT A MOJ PROBLEM POLEGA NATYM,ZE PO PROSTU NIE MOGE SIE ODNALEZC.LUBIE ROBIC WIELE RZECZY POCZAWSZY OD UPRAWIANIA SPORTOW(AMATORSKO)A SKONCZYWSZY NA MALOWANIU.MOIM PROBLEMEM JEST TO,ZE NIE POSIADAM TZW SCISLE OKRESLONEJ PASJI ANI DZIEDZINY,W KTOREJ BYLABYM NA SERIO DOBRA.PROBLEM TEN POWAZNIE LEZY MI NA ZOLADKU A NIE WIEM CZY Z DRUGIEJ STRONY JEST SENS SZUKANIA CZEGOS NA SILE...NIE WIEM DOPRAWDY CO MAM ZROBIC Z TYM FANTEM.POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junior i Wszyscy zainteresowani!!! moj pseudonim to :Karolina 1987 a nie: KAROLINA1987:):) pozdrawiam podszywaczy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze mój miły :D Ale obiecaj, że jutro bedziemy się miziać bo ja płonę. Poza tym nie moge się określić czy wolę mężczyzn czy kobiety ? Czy jest mozlwie bym rozpaczliwie pragnęła obojga ? Obojga równocześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junior
odpowiada, chociaż wolałbym seks analny z pensjonarjuszem domu spokojnej starości w Zgierzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junior
Karolino a lubisz draże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junior
może być we czwórke. a i jeszcze jedno. niech tym naszym igraszkom przygląda sie siostra dyżurna, która jednocześnie bedzie masturbować sie szpatułką.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junior
niestety ja zajadam sie tylko kokosowymi dlatego będziesz sie musiałą przystosowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junior
rozumiem :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junior
niestety nie wiem co to te otworki :o a o trzeciej w nocy nie będe ryzykował z nowymi doświadczeniami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchu mi brak
czesc zo-nk :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×