Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ksiksi

Wesele w Krkowie!gdzie urzadzic?

Polecane posty

Gość lilak
przyłączam się do pytania. Uwielbiam starebromantyczne scenerie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej hej hej hej
Witam serdecznie!! Akurat tak sie sklada, ze w Cherubino, czy Pod Aniołami jest rzeczywiscie bardzo przyjemnie, ale tez niestety dosc drogo. Ceny za osobe na przyjeciu weselnym rozpoczynaja sie od 150 zl . Ja osobiscie polecam Hotel Kazimierz. Zdecydowalismy sie wlasnie na to miejsce, bo jest przyjemne, obsluga rzetelna, mozna naprawde pod kazdym wzgledem sie dogadac i to mi odpowiada. Ceny zaczynaja sie od 99 zl od osoby, jest kilka propozycji, w ktorych mozna dowolnie dokonywac zmian, lub samemu ustalic menu (propozycje sa przedstawione dlatego, by kazdy mogl zorientowac sie co mniej wiecej hotel proponuje za jaka cene). Oczywiscie Kazimierz polecam jesli slub ma byc w drugiej polowie pazdzernika, w listopadzie, lub np w przyszlym roku. Ja rezerwowalam w lutym i zarezerwowalismy niedziele, bo w sezonie juz wszystko bylo zajete. Przyjemnym , nawet bardzo przyjemnym miejscem jest tez Hotel Senacki, ale niestety pani kierownik restauracji to osoba probujaca za wszelka cene namowic klienta na jak najwieksze wydatki. Najtanszy zestaw (dosc ubogi) kosztuje 145 zl od osoby + 5 zlotych korkowego (lub alkohol kupowany u nich, notabene polecony przez pania kierownik) + raczej naciskaja na zakup tortu u nich (dopiero w umowie zobaczylam, ze proponuja tort 10 kg) Pozdrawiam i zycze udanych poszukiwań wlasciwego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×