Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CiociaKlocia

jaki prezent dla 3 letniej dziewczynki?

Polecane posty

Gość gość
Może domek dla lalek? Albo jakaś gra edukacyjna :) Fajne pomysły na prezenty znajdziesz na stronie krolestwodzieci.pl W tym roku dla swoich bratanków kupiłam właśnie fajną grę geomag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitaaku
sama szukam prezentu ale dla chłopca w wieku 3 lat:) dużo fajnych podaliście propozycji, teraz jestem zainspirowana do kupna, bo wcześniej nie miałam pomysłu za bardzo, klocki to chyba też fajna sprawa ciekawe z możliwą dedykacją znalazłam na stronie https://eprezenty.pl/klocki_drewniane_w_kasecie_46_elementow_z_mozliwoscia_graweru_dedykacji_,p,11607.html, wiem ze Alan nie ma takich więc może akurat trafiony będzie mój prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lalka kosmetyki do malowania dla dzieci puzzle z trefla figurki koniki ponny lub hello kitty wozek dla lalek kuchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mojej circe na 3 urodziny kupilam ciezarowke bo sama mnie o taki prezent poprosila :) bawi sie nia do tej pory a ma 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz jej kupić vouchery do warszawskiego teatru Małego Widza - to miejsce dla dzieci od 1 r.ż - super sprawa, na pewno się ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś do zabawy w ogrodniczkę? Moja córka uwielbia tak sie bawić więc kupiłam jej zabawkową kosiarkę w sklepie Alko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej podaruj jej chwile radości i wspaniałej, niezapominanej zabawy. Ja moim dziewczynkom zamówiłam na urodziny klauna, nie macie pojęcia ile to może wywołać śmiechu, biegania i uciesznych pisków. Klaun zajął dzieci tak, że nie było mowy o nudzie. Nawet ja i mąż braliśmy udział w konkursach, poza tym mamy ekstra zdjęcia w perukach ;-) A na koniec - pokaz baniek mydlanych. Polecam wszystkim rodzicom kilkulatków i podaję nr tel i e-mail - 727 400 300, klaun@klaunpolska.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomyśl o jakiejś grze dla dziewczynki, dzieciaki uwielbiają rywalizować między sobą i rozwijać swoje umiejętności, więc warto postawić na gry logiczne i edukacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastaniet
U mnie sprawdziła się magnetyczna ubieranka. W środku były różnego rodzaju elementy garderoby, które się przyczepia do tablicy na której są 2 nieubrane postacie (chłopak i dziewczyna). W komplecie znajdują się również karty z propozycjami stylizacji. Idealnie nadaje się na dłuższe podróże samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowerek biegowy albo normalny na 12 calowych kolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezeowata12
a ja ostatnio odkryłam elektroniczną kostkę do gry, gdzie jest dostępnych 14 gier o różnych poziomach trudności, nawet 3 latki spokojnie poradzą sobie z obsługa tej kostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojej 3 latce kupilam tablet i byl to strzal w dziesiatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joede
jeśli jeszcze nie ma lalki, to dla dziewczynki super prezent, moja córcia miała chyba za cztery swoje ukochane bobasy, polecam hiszpańskie - przetrwały próbę czasu, np firmy berenguer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taranka
gość a nie myślałaś o tym, żeby do laptopa dorzucić elektroniczną kostkę do gry? naprawdę bardzo fajny gadżet dla dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzałem w 10 będą bum bum rurki. Każde dziecko je uwielbia. Może nie są zbyt tanie, ale ich jakość jest znakomita. Poza tym są bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia000
Fajnym pomysłem na prezent dla małego dziecka jest smocze krzesełko. To praktyczna zabawka ale za razem bardzo funkcjonalna. Zabawka jest wykonana z materiałów bezpiecznych dla każdego dziecka no i przede wszystkim jest bardzo solidna - śmiało można ją używać jako chodzik. Tutaj www.maxidax.pl można sobie zobaczyć, jak takie krzesełko wygląda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaqert
w ramach prezentu byliśmy z córą w Teatrze Małego Widza sprawdźcie repertuar: http://www.teatrmalegowidza.pl/ ) Dzieciaki lubią przecież przedstawienia. Pamiętam, gdy byłem w przedszkolu, to też do nas jakiś teatrzyk przyjeżdżał i wszystkie dzieci siedziały jak zaczarowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
moje dzieci dostały ostatnio tą elektroniczną kostkę do gry dice + i bardzo się ucieszyły, dobrze ze zdecydowałąm się na jej zakup bo razem się teraz przy niej bawimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla koleżanki dziecka kupiłam farby do ciała w http://www.plastyczne-lublin.pl/204,farba-do-ciala-snazaroo-18ml.html od razu zaczęliśmy się bawić z dzieckiem, zabawa była bardzo udana, prezent okazał się bardzo udany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
najważneiejsze aby preznety były trafione, zbiża sie gwiazdka więc już teraz warto pomyśleć co komu kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreatywna mama
Najlepsze zabawki dla dzieci to takie, które motywują malucha do działania. Poprzez interakcję dziecko rozwija swoje zmysły somatyczne. Polecam Książeczki sensoryczne robione metodą ,,hand made” przez KREATYWNE SENSORY strona na facebook https://www.facebook.com/KreatywneSensory/?ref=ts&fref=ts Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
dla chłopaków to jakieś gry najlepiej kupić, ja w tym roku poszłam tym tropem i zakupiłam synom na gwiazdkę elektroniczną kostkę dice+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o bym bum rurkach? Wydaje mi się, że to dobre rozwiązania. Zabawka przez naukę jest naprawdę idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
to prawda, nauka prze zabawę zawsze sie sprawdza, dlatego ja nawet jak kupuję gry to sprawdzam dokłądnie czy będą rozwijać moje dzieci tak jak dice+ bo jest to kostka rozwijająca umiejętności dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja bratanica kocha lalki barbie "Księżniczki Disneya", one są właśnie od 3 lat, Arielka, Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Roszpunka.Lubi też książeczki z płytą z czytanymi przez aktorów bajkami, też Disneya. W tym wieku układała już dość spore puzzle, ciastolina też fajna sprawa, jakieś większe duplo, kasa do zabawy w sklep, plastikowy zestaw do herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×