Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TV

Czy ktoś uprawiał sex w samochodzie!

Polecane posty

Gość TV

:) jakie doznania ---------------------------------- www.komputer.gourl.org ----------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaHola
głupszego pytania nie mogles zadac :O 99,9%ludkow na tym forum to robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujdy na resorach
a skąd wiesz ?? może tylko udaja ?? a tak naprawde walą konia ewntualnie strzelają palcóweczke przed monitorem wpierdal.... grubymi paluchami do buzi czipsiki rybno-serowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle uderza się głową w sufit...ale ogólnie miłe doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nie lubie chipsow co teraz........?????? w co włoże swoje pulchne paluszki......mmm coś mi świta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz nie moge....
hubert to ty tu blaznujesz? zaraz poznalam! wstydz sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samochodowa seksiareczka*
❤️ Podczas sexu w samochodzie nieźle się trzeba nagimnastykować :D "Dzięki" drążkowi od skrzyni biegów miałam wielokrotnie zjechaną skórę do krwi na wysokości dolnej części kręgosłupa :classic_cool:; pościerane kolana :classic_cool: ; często zdrętwiałą na maxa szyję po przebywaniu dłuższy czas ze skręconą głową,przycisniętą do szyby ;-) Któregoś razu ojciec czekając na mnie zniecierpliwiony (bo było już bardzo późno) -wspomniał o moich zawsze rozwichrzonych włosach po powrocie ze spotkań z lubym, mówiąc podniesionym tonem,co wg niego jest przyczyną tego stanu rzeczy. Zażenowana byłam strasznie,ale oczywiście wypierałam się w żywe oczy :-D:-D Od tamtej pory ZAWSZE brałam grzebień :classic_cool: Ech,to były stare ,dobre (śmieszne) czasy... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*samochodowa seksiareczka* - to w samochodzie Twojego chłopaka nie było tylnej kanapy, czy Ty nie wiedziałaś, że ona tam była? :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak się kochasz w maluchu to takie są skutki :D ja wolę samochody terenowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankjod - wiesz jak to jest, lepszy dobry kochanek w maluchu niż jakis niedojda w....terenowym :P i....może przejdź na forum motoryzacyjne, bo nie o samochody tu pytają tylko o seks w samochodzie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samochodowa seksiareczka*
katarzynka_ ależ oczywiście,że były kanapy, ale wiesz,jak to bywa,kiedy jesteś w miłosnym uniesieniu... :D:D Nikt się specjalnie nie kontroluje ;-) Kto by tam zsuwajac się z siedzenia tracił cenny czas na poprawianie pozycji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samochodowa seksiareczka*
a potem człowiek wyczołguje z samochodu okaleczony,zapyziały, ale szczęśliwy,bo...spełniony :classic_cool:❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynko wiem ze nie o samochody tu pytają i nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy.. moze za dużo myślisz?? a poza tym ja na swojego męza nie narzekam a ze akurat mamy samochód terenowy w którym nie wiem czy wiesz ale jest duża przestrzeń między siedzeniami a sufitem co sprzyja dobremu bzykanku to chyba nasz atut.. czyż nie tak?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankjod - to atut Waszego samochodu- czapewne hciałaś napisać :P może lepiej jest myśleć dużo, niż nie myśleć wcale ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TV
Najlepszy jest sex w Ferrari Modena, ale podczas jazdy na autobanie Niemieckiej no wiecie kobieta wam robi orala, a gdy juz dochodze to wciskam na maksa gaz i patrze jak na liczniku przekraczam dozwolana predkosc 250 na godzine, aHHH co za przerzycia i ta adrealona i ryzyko ALE WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"hciałam\" i napisałam.. umiesz czytać?? czy i z tym masz problemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz katarzynko w takim samochodzie zawsze jest mozliwość wiekszej ilości pozycji niż w maluchu.. :D a widzę, że miałaś trudne przeżycia :) pisz wyraźniej bo nie lubię nieinteligentnych forumowiczów.. seks nie czyni z Ciebie intelektualistki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie lubię takich dowcipnych dziewczyn jak ty... zaatakowałaś mnie pierwsza nie wiem z jakiego powodu więc daruj sobie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kókórykóóóó
ja uprawiałam i co z tą wiadomością teraz zrobisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
skrzypiało!!1hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona zagubiona
*samochodowa seksiareczka* jesteś najlepsza! haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanka
ja uprawiałam tylko pole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×