Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kuba30

Jak nie wpaść gdy się ma dwie kobiety na boku?

Polecane posty

To wszytsko nie jest takie oczywiste, z doychczasową kobietą, układa nam się po przyjacielsku, rutynowo, ostatnio się na nia obraziłem bo wpadła, dziecko w drodze, nie wiem...taki stres, za wcześnie. No a z drugą łączy mnie pasja, wspólne zainteresowania, czuje się przy mnie bezpiecznie (tak twierdzi), nie wiem czy jej imponuje czy nie, jest zabawna, roześmiana towarzyska, po prostu taka kobieca, a moja kobieta niesttety robi się taka kura domowa, przewidująca, schematyczna, to zrób tam to, i tak leci dzień za dniem. Muszę coś zrobić aby nie dopuścić do tego ślubu, przecież nie ucieknę spod ołtarza, albo nie powiem jej , że ne chce jej za żone przed księdzem. A eraz to jak między młotem ii kowadłem, trzeba się żenić, ale nie wiem czy to z nią chce być na całe życie, mimo iż dziecko będzie nasze. Po prostu nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoista bez zasad moralnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memories
Do autora: Moim zdaniem jesteś bardzo nie fair... pomyśl co poczuje Twoja "kobieta" jak ją nazywasz.... jaki ból jej sprawisz gdy się dowie. Nie oszukuj jej, zdecyduj na kim Ci bardziej zależy!!! Ja bardzo kocham mojego mężą i gdyby mnie zdradził chyba bym się zabiła. Przemyśl to i mam nadzieje ze postąpisz słusznie... a może Twoja kochanka tak jak Ty znajdzie sobie młodszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i na co ci to
nic nie napisal ze go laduje albo wpakowala w dziecko, kurde daj jej spokoj i prawde chlopie co ty jestes? niedopowiedzialny i tyle, moj wujek tez nie chcial sie zenic ale mial zostac ojcem, wzial slub i teraz szczerze jej nienawidzi i tak sie zra codziennie, rodzina nalegala, wez jej powiedz prawde a nie trzymaj kolo zapasowe a moze ta mloda to twoja prawdziwa milosc?? nie dla niezdecydowanych facetow ps. nie jestesm zadna frustratka czy stara panna, ani brzydka tez nie jestem jesli jeszcze to wymienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego właściwie
do kutas kutas kutas--- niezły nick:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all right
powiedz swej partnerce że chcesz dodatkowo zarobić dając 20-letniemu dziecku korepetycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałem nie chce ślubu, więc jak to zrobić oficjalnie? Pretekst? Powiedzieć, że mam nową dziewczyne? Że już z nia nie chce być? Jej rodzina zaraz naskoczy na mnie że dziecko w drodze a ja się migam. Jeszcze mieszkam w małym miasteczku więc wszystcy będą mnie wytykać palcami jakby co. Czas spieprzać, i ja dobrze kombiunuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pier... kobieta ktora ma 29 lat jest dla Ciebie stara???? Zycze Ci zeby ona Cie tak puscila w trabe jak Ty ja. I do wszystkiego nie jestem jakas niechciana kobieta,a kafeterie czytam dla przyjemnosci ale wprost nie moge zniesc ze tacy debile chodza po swiecie....wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie zostawisz tej starszej? Tez wychowalam sie bez ojca i sram na to, az tak bardzo sie nie uposledzilam z tego powodu...Twoje dziecko tez da rade.To co robisz teraz jest jedna z tych nielicznych rzeczy jakie uwazam za szmaciarstwo, po co ci ta starsza skoro NIE CHESZ JEJ JUZ?Inna sprawa, ta starsza tez pewnie byla kiedys kobieca i rozesmiana, niestety zawsze po dluzszym zcasie wpada sie w rutyne, jesli sie kogos kocha to kocha sie tez ta rutyne i stara ja maksymalnie zmniejszyc zeby byl tez jakis powiew swiezosci w zwiazku. Ta mlodsza tez sie znudzisz byc moze, moze jestes po prostu taki zigolo....jesli tak to wpulczuje Tobie i tym ktorych zranisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, znow o tym Twoim genialnym planie ucieczki...Juz nie priskach do Anglii, bo cytuje \"Masz fach w reku\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj jestes
Pewnie masz 160 wzrostu i te co ci daja dupy to bezebne laski z rozbitych rodzin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj jestes
CHETNIE BYM CIE OPLUŁA TY BYDLAKU WYLADUJESZ W SMIECIACH a dzieciak cie opluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to mi wszystko jedno gdzie będę uciekać, chcę w nowym mieście (państwie) rozpocząć nowe życie, bez znajomych, bez ciągle tych samych twarzy na ulicach. Nawet nie wiecie jak ciężkie może być życie w małym miescie, gdzie każdy zna sie prawie z każdym z widzenia, a kobiety w mieście to prawie z każdą się znam i jakiś czas byłem. Małomiasteczkowy urok. Może właśnie w Londonie mi się ułozy? I poznam może tam kobietę na całe życie? Bo piekło to żyć w takim mieście, wpaść z kobietą i łazić z wózkiem po uliach. Nie chce takiego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj jestes
a to nie wiedziales ze od rzniecia sa dzieci ? na prezerwatywy nie masz ? Problem jest w tobie jestes zwykłym bydlakiem i nie wazne czy Londyn czy Cichow mały tobie wszedzie bedzie zle BO TY JESTES ZŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZYCZE CI WSZYSKIEGO NAJGORSZEGO W ZYCIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dziwie jednemu, skąd tyle jadnu w was - określanie KUTAS, KUTAS< czy oby ci opadł (to akurat z innego topiku), czy też życze ci wszystkiego najgorszego - źle świadczą o was, świadczą o tym, że jesteście strasznie skrzywdzeni, złi, majacy w sobie tyle jadu. czy ja którąś z was skrzywidziłem? Nie, wiec proszę was, nie piszcie mi tutaj głupot po nakręcacie się tym psioczeniem na mnie jeszcze bardziej w nienawiści, chce normalnie porozmiac co robić dalej w życiu. Ślubu nie chce, a wy już na mnie piosczycie, po co to? Uży ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kubus Kubus, jakbym miala miec takiego ojca jak Ty, to wolalabym sie nie urodzic wcale, bo to wstyd!!! Jestes malomiasteczkowym tchorzem bez jaj!!!! A w Londynie takiego buraka nie potrzeba!!! Murcielago- Witam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeee
powiedz jej prawde durniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tktt
no wiec dobrze na spokojnie będzie.. pytasz co zrobic.. przede wszystkim nie mozesz oszukiwac swojej dziewczyny skoro nie chcesz z nia byc powiedz jej o tym , nie zatajaj tego bo dziewczyna mysli ze wszystko w porzadku poza tym ona ma 29 lat i napewno mysli o zalozeniu rodziny nie odbieraj jej tej szansy poki jest mloda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym czytała bb mena
zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kuba, twoje decyzje, bo twoje zycie, ale pomysl z czasem o odpowiedzialnosci za to co robisz (dziecko w drodze, przyjaciolka na boku)...bo moze juz za chwile bedzie nastepne dziecko w drodze a na horyzoncie nastepna \"lasencja\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×