Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakupoholiczka

Zakupoholiczki łączmy się!!!!

Polecane posty

Gość Zakupoholiczka

Jakie fajne ubranka udalo wam sie kupic, a jakie ktos wam "sprzatnal" sprzed nosa:)?Co lubicie kupowac?Ile kaski wydajecie? Ja uwielbiam robic zakupy.....zawsze z wielka niecierpliowscia czekam na wyplate:)Uwielbiam przede wszystkim kupowac ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka2
Ja tez, uwielbiam kupowac, moj ulubiony sklep to Solar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka
Ja mieszkam w Łodzi,wiec uwielbiam buszowac przede wszystkim po Galerii Łódzkiej.....wyprzedaze to moj zywioł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka2
Ja tez uwielbiam wyprzedaze, mam chyba z 50 par butow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka
Buty to znowu inny konik;)tez mam ich mnostwo,ale nie liczylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka2
A do jakich sklepow chodzisz kupowac ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka
uwielbiam Monnari(tylko tam troche drogo), Solar, Promod, lubie Pretty Girl, Tally Weil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka2
To widze ze lubimy te same sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka
Na razie uciekam;)Potem jeszcze wejde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham MANGO i River Island ale raczej w Londynie u nas nadal jest średni wybór :) właściwie większość rzeczy kupuje tam lub czekam na wakacyjne wojaże znajomych do Stanów :) :) wszystko wychodzi wtedu super tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oranżada
---> zakupoholiczka2 Witam Takie pytanko mam do Ciebie. Solar - znam tą firme jedynie ze słyszenia. Chciałabym się dowiedzieć gdzie w Twoim mieście jest ten sklep, z podaniem oczywiście miasta. Jakoś nie mogę znaleźć żadnych linków na necie o tej firmie, a jestem zainteresowana jej produktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja pomoge Solar ma głównie rzeczy dzianinowe, sweterki szaliczki torebki proste fajne rzeczy to chyba polska firma ale nie mam pewności zawyczaj jest w galeriach ale czasami rzeczy solara można znależć w małych sklepikach butikach w wawie np. Galeria Mokotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oranżada
Fajnie :) szkoda tylko że mieszkam na południu Polski, więc jednak troszkę mi nie po drodze. Może w końcu natrafię na coś w okolicach Krakowa. Heh Kiedyś przypadkiem zauważyłam w jakimś artykule ubrania solar i naprawdę wpadły mi w oko. Jest to prawdopodobnie polska firma. Zaintrygowała mnie odkąd ostatnio na studiach na wykładach z Public Relations ktoś mówił że ta firma jest ponoć niezwykła pod każdym względem. Jako jedna z nielicznych wręcz rozpieszcza swoich pracowników. Projektantki pracujace w tej firmie dostają za darmo perfumy, prezenty, ubrania, dodatkowe pensje i darmowe wycieczki zagraniczne. Chyba to jakiś sposób do skuteczniejszego motywowania pracowników do pracy. Projektantki dzięki temu utożsamiają się całkowicie z tą firmą i czują się doceniane. Tylko pozazdrościć :) Ale to taka tylko na marginesie ciekawostka którą przypadkiem usłyszałam. W Polsce rzadko się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzywka
Solar jest w Fashion House na krańcu Sosnowca, prawie przy Jaworznie... Zawsze to bliżej niż w Szczecinie ;-) Tam są głównie końcówki serii, albo rzeczy z poprzednich sezonów.. I ceny oczywiście niższe niż w pełnowymiarowym Solarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka2
Pysiatko, jestes ze szczecina?Ja tez! Zaraz poszukam wam adresu Solara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka2
www.solar-company.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka
zapomnialam jeszcze o reserved:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam uzaleznione od zakupow:P Ja lubie sobie zakupami poprawiac humor:)Moze to byc drobnostka,a czuje sie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio wydałam sporą część pensji na zakupy :D kupiłam różne cuda, a buszowałam w Zarze, Promodzie, Reserved, H&M, Orsay. zakupy świetnie poprawiają humor i relaksują po intensywnej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide na polowanie w piatek(mam nadzieje jeszcze w wyprzedazy);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro po egzaminie biegne do outleciku po nowe spodenki DIESLA :) cóż trzeba się odstresować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wasze zakupowe marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teigerin
Uwielbiam Zarę. Odkąd otwarli ten sklep w Katowicach nie mogę się poprostu powstrzymać od zakupów. Nowa kolekcja jest niesamowita. Szkoda tylko że wszystko szyją na 170 i nie mają naprawde małych rozmiarów. W efekcie w rachubę (jak sie ma 158 cm) wchodzą jedynie sweterki, buty i dodatki- ale i tak jest w czym wybierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teigerin
OTWARLI ?????????? najpierw popracuj nad słownictwem -->żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina_blue
a ja nie mam czasu na latanie po sklepach bo mam małe dziecko ale za to po sieci buszuje często i gęsto.. czasem na allegro cos kupuje - głównie kosmetyki ... za to ostatnio kupiłam sobie bieliznę, bo juz zaczynam dochodzic do swoich wymiarów sprzed porodu:-)) a bielizna taka: http://www.ceneo.pl/149450#productLevel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jutro bedzie wielki zakupowy dzien?Powiedzcie,czy sa jeszcze wyprzedaze?:)Mam zamiar zajrzec do carry i reserved:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liiliil
a ja dzis bylam w Promodzie i kupilam sliczna bluzexczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×