Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczynaktórapłacze

.. i co teraz...

Polecane posty

Gość dziewczynaktórapłacze

... mam 19 lat.. jestem ładną dziewczyną zeby nie powiedziec Piękną.. co wielu facetów mi to mówi.. oglądaja sie za ma na ulicy, w szkole, itd.. pewnie zastanawiacie sie w czym problem? otórz wyć mi sie chce jak pomysle ze mam ładna figure, bużke, oczka, a brzydkie cycuszki:( kto chce niech sie smieje.. ale to jest okropne uczucie.. jak ogladam zdjecia dziewczyn ze slicznymi okragłymi piersiami.. malutkimi brodawkai otoczkami sutków to mnie dreszcze przechodza .. dlaczego mnie to spotkalo...choc mam wspanialego chlopaka ciagle wydaje mi sie ze mu sie nie podobam.. chodz nic podobnego od niego nie słyszalam.... i jak sie tu pocieszyc.. chyba na operacje plastyczna isc.. "fak".. beznadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zrob plastyczna
i nie placz, alebo nie rob i tez nie placz, bedzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaktórapłacze
nie zrobie.. jeszcze taką idiotką nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopy mi brzydko pachną.
daj spokój pewnie masz ładne piersi tylko tak ci się wydaje. Piersi dla mnie w prawie każdej postaci są piękne , małe i duże itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jak ja
ja mam to samo - uwazam ze jestem ladna - widze spojrzenia itp. Wszystko u mnie super poza piersiami ktore mimo ze ladniutki to... malutkie:/ rozmiar mozna nazwac - male B:o Gdybym miala pelniejsze piersi moglabym powiedziec ze jestem naj naj najpiekniejsza:) Choc jak dla mnie kazdy musi miec cos nie tak ze soba zeby nie byc przemadrzalym;) Moze dzieki temu ze twoje piersi sa dziwne jestes jaka jestes -mozna cie lubic itp. Tylko za bardzo nie wpadaj w kompleksy bo ja przez t swoje male cycuchy nie moge orgazmu dostac bo ciagle o nich mysle podczas seksu:o to juz chyba psychiczna choroba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jak
ladna mloda zgrabna dziewczyna ma wcale nie takie znow ogromne ale malo jedrne zeby nie powiedzic lekko obwisle, straszne to? dyskryminuje ja na starcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mów
absolutnie nie piersi są zajebiste i je kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jak
heh, dzieki za slowa pocieszenia, ale wiem ze sa faceci...tez na kaffe, ktorzy trafiajac na taka dziewczyne obsmarowaliby by ja pozniej np. na kafeterii zakladajac topik typu - duze jedrne piersi, dlaczego malo kobiet tak ma! dolujace to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×