Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinia 21

termin 2006r.-WRZESIEŃ !!!

Polecane posty

Gość Kinia 21

Witam, niedawno zrobiłam test i okazało się,że jest pozytywny, po moich obliczeniach wyszło, ze jestem dopiero w 1 mies. Termin prawdopodobnie wypadnie na wrzesień, ale do końca nie jestem tego pewna, czy jest ktoś ze mną? Jestem bardzo szczęśliwa,a długo się starałam o maleństwo! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaa26
jej masz dopiero 21 lat (jak sądze z nicku) i juź długo się staracie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 21
nie mam 23 latka, to tylko nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja tez mam termin na wrzesien:) zapraszam na topik :termin wrzesien 2006, tam jest wiecej dziewczyn:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak pisałam kilka dni temu a teraz - dzisiaj dwie kreski abym zdrowo donosiła - będę się o to modliła 16:39 ***niunia*** wiesz co ja tez to podejżewam, długo się z mężem staramy ale to że boli mnie krzyż, dużo jem, boli mnie głowa, mam motylki w brzuchu, biały śluz i spóźniona miesiączkę, bardzo bolace piersi itd to pewnie moja podświadomość OBY NIE ale często sobie coś wmawiam. pierwszą ciąże znosiłam bez problemu od poczatku do konca ani jednego objawu nawet najmniejszego. 16:44 ***niunia*** A jeszcze dodam że ostatni okres miałam 5 grudnia a teraz jest 6 styczeń okresu nie ma a objawy sa (potrafie sobie wmówić ale w tym miesiącu coś poważnie przeczuwam ) Czyli gdyby co to własnie jakieś 2 tygodnie POMÓŻCIE MI MYŚLEĆ POZYTYWNIE 17:53 ***niunia*** musimy byc dziewczyny cierpliwe!!! szczególnie te których cykle są rozlegulowane przez hormony 11:09 ***niunia*** do azazella Ja też poroniłam rok temu w styczniu. Coś strasznego, teraz mam 30 lat i obawiam sie dosłownie wszystkiego. Że znowu coś się stanie, że będzie coś nie tak i powiem wam dziewczyny że juz zaczynam mieć wątpliwości czy chcę być w ciąży - pomimo tego że mój 6 letni synek obiecuje że będzie pomagał takim błagalnym tonem. A tak na marginesie nie blokujcie podświadomości ciągłym myśleniem o ciąży. Nasza psychika blokuje zajścia. Założę się że niejedna z Was tak jak ja ciągle myśli o ciąży a jak okres się spóźnia to wmawia sobie że to już 11:20 ***niunia*** dziewczyny poczytałam też że do zajścia w ciążę są fajne sztuczki typu: po stosunku leżenie z nogami do góry (nogi na ścianie tak jak do świecy. podkładanie pod pupę poduszki. wogóle leżenie 20-30 minut po wszystkim. 12:01 ***niunia*** dziewczyny ja dalej nie dostałam okresu a czuje sie fatalnie - jestem śpiąca i ciągle mi się odbija i gazy NORMALNIE SZOK. No i piersi juz nie moge chodzić po schodach oby to było to bo jak nie to chyba jakies zapalenie piersi 13:13 ***niunia*** robiłam test NEGATYWNY ale chyba za wcześnie na testy. A w laboratorium nie byłam bo mieszkam w UK i nie wiem jak o to poprosić a i tak wyślą mnie do apteki 08.01] 14:08 ***niunia*** Ja mam lekarza prowadzącego ale ginekolog to dopiero w szpitalu na drugim końcu miasta. Musiałabym jechać do niego po skierowanie Ja rodziłam 6 lat temu synusia mojego i nie miałłam kompletnie oni jednego objawu przez całą ciążę 12:37 ***niunia*** * Kiedy test wykrywa ciążę? większosć testów jest na tyle czuła,że wykrywa ciąże w dniu spodziewanej miesiączki- wykonanie testu z porannego moczu daje możliwości wczesniejszego wykrycia ciąży, ale testy całodobowe są czulsze *Kiedy zrobić test by mieć pewnosć, ze jest prawidłowy? Test wykonany 3 tygodnie po prawdopodobnym zapłodnieniu niezmiernie rzadko bywa fałszywie ujemy- takie przypadki należą do kazuistyki!! Są testy które można wykonywac juz 10 dni po domniemanym zapłodnieniu. 13:09 ***niunia*** BELU to straszne tez to przechodziłam ale u mnie samoistnie sie oczyściło i na moje szczęście sama zaproponowałam oczyszczenie mnie bo okazało sie że jajnik miałam niedrożny i pozostałości których nie wykryto na kilku usg. A teraz staram sie od nowa minęły 2 lata a tu nic. teraz spóxnia mi sie okres i mam objawy ciąży (bolą mnie piersi inaczej niż zawsze, jestem ciągle słaba i śpiąca, odbija mi sie ciągle i mam potworne gazy no i biały śluz) . testy negatywne i pobolewa mnie podbrzusze, chyba dostane okres. Wiecie czego się boję najbardziej - że jeżeli okaże się to ciążą to że znowu poronię oby nie teraz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×