Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suka ogrodnika

nie daję mężowi ale jakby poszedł na lewo to bym go zabiła

Polecane posty

Gość Śmieszna jesteś
autorko ;) "a o kochankę się nie boje bo to wszystko samotne zakompleksione paskudy"... Hahahaha ale się ubawiłam ;D Nie jestem zakmpleksiona, jestem atrakcyjna, samotna też na pewno nie jestem, a mimo to mam kochanka, którego żona to ten sam typ spod ciemnej gwiazdy co Ty kobieto! A na smyczy to sobie możesz pieska potrzymać. I modlić się oczywiście o to, żeby się nie zerwal i Cię nie opuścił, bo zostaniesz wtedy zuuuupełnie sama suczko ogrodnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszna jesteś
autorko ;) "a o kochankę się nie boje bo to wszystko samotne zakompleksione paskudy"... Hahahaha ale się ubawiłam ;D Nie jestem zakmpleksiona, jestem atrakcyjna, samotna też na pewno nie jestem, a mimo to mam kochanka, którego żona to ten sam typ spod ciemnej gwiazdy co Ty kobieto! A na smyczy to sobie możesz pieska potrzymać. I modlić się oczywiście o to, żeby się nie zerwal i Cię nie opuścił, bo zostaniesz wtedy zuuuupełnie sama suczko ogrodnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszna jesteś
autorko ;) "a o kochankę się nie boje bo to wszystko samotne zakompleksione paskudy"... Hahahaha ale się ubawiłam ;D Nie jestem zakmpleksiona, jestem atrakcyjna, samotna też na pewno nie jestem, a mimo to mam kochanka, którego żona to ten sam typ spod ciemnej gwiazdy co Ty kobieto! A na smyczy to sobie możesz pieska potrzymać. I modlić się oczywiście o to, żeby się nie zerwal i Cię nie opuścił, bo zostaniesz wtedy zuuuupełnie sama suczko ogrodnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda faceta,powinien znalezc kochanke,chocby Balbinke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda faceta,powinien znalezc kochanke,chocby Balbinke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszna jesteś
Jakieś problemy były widze... :O Przepraszam za ilość wpisów, bo to wygląda na nadgorliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze preferencje
ooooooooo już się włączyły kochanice:-) pewno chciałbybyście żeby żony takie były bo ale to nie jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszna jesteś
z faszyzmem się zgodze :P nasze preferencje --> są też inne powody dla których mężowie znajdują sobie te drugie ;) I to niekoniecznie na "jeden raz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze preferencje
Śmieszna jesteś - osoba o takim morale jak ty,, ZWIĄZANA z kimś a mimo tego mam kochanka" nie jest dla mnie partnerem do dyskusji załóż topiki ,,jestem szmatą i wszystkim wmawiam, że jestem z tego dumna" a swoją drogą ciekawa jestem jak dumni są rodzice z twojego postępowania i czy przyjażnisz się z kochanką twego ojca;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glowny Urzad Statystyczny
gosciu powinien suke ubezpieczyc na zycie i potem wstrzyknac jej powietrze do tetnicy - przyjemne z pozytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszna jesteś
nasze preferencje --> Czyżbyś miała jakieś przykre doświadczenia, że tak na mnie naskoczyłaś? Każdy żyje tak jak chce i ja nie czuje się z tego powodu ani lepsza ani gorsza od nikogo. Może są jakieś okoliczności dla ktorych od kilku lat spotykam się z tym mężczyzną, a nie moge z nim być? A czy rodzice są ze mnie dumni nie wiem- i nigdy już się nie dowiem, bo oboje nie żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakby poszedł na prawo
to może zostałby mecenasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka 24
az tak zle ze mna nie jest :D ale skoro suka mu nie daje,ja facetowi wynagrodze:D w czym problem,on bedzie zdowolony a suka nie bedzie musiala zmuszac sie do zaspokajania meza:P tworzycie tu jakies wojny,klotnie,po coz? ja zalatwie sprawe i bedzie wilk syty i owca cala:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka 24
ta ktora wzbudza tu klimat niezgody to zakompleksiona panna,obrazajaca co ladniejsze uzytkowniczki forum:P ja sie nie chwale ale nie mam czego sie wstydzic,mąz suki bedzie pod wrazeniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszna jesteś
Tak właśnie myślałam, że bez kompleksów człowiek nie atakuje innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera cholera
suko oddaj meza Balbince? boisz sie ze juz nie wroci? nie dZiwne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga balbinka
niby taka ,,piękność" a jak żebrze o męża sukę heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszna jesteś
to nie mąż jest suką tylko jego żona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet gej
oddaj Blbinie meza suko,czujesz sie gorsza skoro tak pękasz:D a moze seks ze mna mu sie spodoba,ja nie leze jak kloda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera cholera
suka ma obawy bo jest brzydka i nie potrafi dogodzic mezowi,po Balbinie pewnie zazadalby rozwodu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszna jesteś
A zastanowił się ktoś czy ta sytuacja przypadkiem nie wygląda inaczej? :classic_cool: Może właśnie suka jest tak odrażajaca, że mąż wcale nie chce brać? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze to samo uuuuuuuuuuu
na wszystkie topiki wlezą zaraz kochanice i będą poniżać żony , żeby się dowartościować a dopingują im faceci , którzy w realu są zakompleksionymi, zazdrosnymi żonkosiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej wroclaw
wiwat kochankom;))))) zakompleksione zazdrosnice wypad z tematu :Ddziewczyny 3 majcie sie ,jestescie wspaniale niz te zaniedbane niektore zony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka 24
nie bedziemy sie przeciez bić,oddaj meza na tydzien,wroci zadowolony,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszna jesteś
gej --> 🌻 :D Ja suki absolutnie nie poniżam! Ona sama to zrobiła zakładając ten topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszna jesteś
Balbinka daj suce czas do namysłu :D Ona teraz kontempluje na tym... Musi przemyśleć sprawe, bo to jest trudne... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka 24
ok;] hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój komentarz dla was
a na jakiej podstawie wysunęłyście wniosek, że suka jest obleśna a jej mąż w porządku??? czy może-wam desperatki-wsystko jedno byle był????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka 24
wsystko? ajak sobie ccesz:p heheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×