Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MatiFanka

Żyję w czystości przedmałżeńskiej....kto jest w podobnej sytuacji ?

Polecane posty

Gość Teściu
znam takie kobiety ale o facetach nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
Witaj dupo albo jesteś kretynem albo bardzo zakompleksiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość póki się nie doświadczyło
miłości Boga w swoim życiu namacalnie i niezaprzeczalnie, to trudno komuś tłumaczyć dlaczego zawsze się już chce zostać przy Bogu, że sexprzy tej miłości to pikuś ( ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nikt mi nie chce wytlumaczyc-nawet nasz proboszcz o co chodzi z tymi przyslowiowmi gumkami:)ze niby czemu nie mozna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafil bym zyc w tej jak wy tam nazywacie \"czystosci\" dla mnie to swiadome powstrzymywanie sie od jednej z najprzyjemniejszych rzeczy w zyciu... jestem wierzacy ale nie zgadzam sie z wymyslami kosciola w tej kwestji - to mnie chyba czyni niepraktykujacym czy cos... no ale co mi tam nie zamierzam sie tlumaczyc zadnemu ksiedzu ani nikomu innemu z tego co robie w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam popieram
Seks to tylko strata czasu i energii. Nic przyjemnego :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniutka
a ja bym się bała ze narzeczony ma problemy z erekcją:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatiFanka
Odświeżam temat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała owieczka
Slyszalam o dwoch takich prrypadkach. Jeden okazal sie homoseksualista, a drugiemu jakos potem wiara nie przeszkadzala zeby wziac rozwod... No ale moze wam sie uda i rzeczywiscie on jest az taki wierzacy. Tu wcale nie chodzi o "jebanie" tak jak to napisalas.Wiadomo ze seks nie jest najwazniejszy, ale jednak jest bardzo wazna dziedzina zycia i wiele zwiazkow rozpada sie wlasnie przez problemy w tej sferze. Ja osobiscie bym "kota w worku" nie kupila, mowiac kolokwialnie... Zbyt wiele znam dziewczyn ktore po 1 seksie byly rozczarowane i odchodzily od partnera. W kazdym razie powodzenia zycze i mam nadzieje ze ty sie nie rozczarujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, dużo ryzykujesz, ale to Twój wybór, Twoje życie. A co zrobisz, jak facet okaże się np. impotentem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję osobom
które czekają z seksem do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sir Rozwadowski
no potem mamy patologie: zdrady, Żyjcie jak ludzie a nie jak zakonnicy - fizyczność i seks jest jak najbardziej sferą życia. Gdyby Stwórca chciał żebyśmy żyli w czystości - instytuncjonalnej - przedmałżeńskiej to rozmnażalibyśmy się przez pączkowanie a przed umieszczeniem w Raju Adam i Ewa wzięliby ślub - jak można nagiego faceta i nagą babkę pozostawić sam na sam. Żyjcie lepiej w czystości słowa i z czyńcie dobro na świecie a nie popadajcie w celibat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taktak
Droga moja NIE KUPUJ KOTA W WORKU!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosłownie nie moge
jak czytam te wasze debilne teorie na temat seksu , dla mnie kazda religia to sekta ,berety na głowy i heja..... nie pojmuje takiej głupoty jak bez sexu az do małzenstwa a potem zonk nie udane zycie rozwod, nie no skad przeciez skrament małzenstwa to swietosc i mecz sie nim do konica usranego zycia bo religia tak kaze bo tak trzeba to . no ludze wybacznie ja nie wierze w jakies tam narzucone fifarafa zycia wam zabraknie wy swiete krowy na zrozumienie tej madrosci . ps sex jest the best a zwlaszcza jak sie czuje ze sie kogos kocha i nie musze sie meczyc do zadnego slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika77
my tez nie kochalismy sie do slubu. i nic nam sie nie stalo.... jestesmy juz 6 lat po slubie, mamy malego synka i do tej pory jest super ;) wiec jednak sie da! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l345
GRATULACJE A głupimi uwagami Verus się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość true true...
łoo matko ...sorry ale nie wierzę że normlany mężczyzna poczeka z seksem do ślubu...nawet gdyby nie wiem jak gorliwym byłby chrześcijaninem! moja mama jest naprawdę głęboko wierząca...czasami myślałam że wrecz fanatycznie...ale nawet ona kochała się z tatą przed ślubem! mężczyzna który wyskakuje z takimi poglądami na bank nie jest psychocznie zrównoważony...skoro naprawde chce zachwać czystoć to znaczy że nie jest po prostu chrześcijaninem tylko fanatykiem wręcz z czego tak czy inaczej wynika że ma nie po kolei w głowie. zastanówcie się czy znacie kogoś takiego? bo ja nie...spotkałyście kiedyś przystojnego mężczyznę przy zdrowych zmysłach czekającego z seksem aż do ślubu????? do autorki----> mam nadzieję że wiecie w takim razie że onanizowanie się to też grzech...wszelkie cielesne dogadzanie sobie.... reasum,ując masz pierdalnietego faceta i nie chce mi sie wierzyć(pisze seri-nie pisała bym tyle gdybym chciala Ci po prostu dopiec) ze facet który rezygnuje z seksu ze wzgędu że na nakazuje mu tak religia okaże się w pozniejszym pozyciu w pełni mężczyzną!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kko
Ten gość to dupa wołowa , a nie chłop. Kazda normalna kobieta potrzebuje ogiera , a nie jakiegoś nawiedzonego. Młoda czy stara musi być stukana, inaczej psuje sie cera, babka staje sie złośliwa , dretwa , życie jest dretwe i nudne itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to jej sprawa..ci co chca to niech zyja ci co nie tez ok..tylko sie tak nawazjem nie atakujcie bo chce mi sie smiac z waszych wypowiedzi...czy sex jest czyms az tak waznym..te kilka minut ajkiejs przyjemnosci i kopulacja przypominajac zwierzęta :O:O:O przereklamowany wg mnie i tyle.....takie me zdanie i z laski swojej nie najezdzajcie na mnie jesli macie choc troche kultury..ja tez nie najezdzam choc mam odmienne zdanie....pozdro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak powiedziala
samantha z sex and the city, zanim kupisz samochód umawiasz sie na probna jazde. a charlotte jej nie posluchala... i wiesz jak sie skonczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jak czytam o tych popaprańcach co nie współżyja bo zagorzaly chrzescijanin to mnie strzela. Co za glupota!!! Tak to najlepiej jak chcecie sie kochac to wystapcie o pisemne pozwolenie od ojca dyrektora Rydzyka, wlaczcie radio maryja i kochajcie sie przytym. Co za czuby. Az mi od was niedobrze sie robi. :/ Popieram tych co uwielbiaja seks! A jak czesto, to tylko zalezy kto ma jaki temperament i co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×