Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ohohohoho

lód z połykiem

Polecane posty

Gość turecki lichwiarz
a kto powiedizał ze to ma byc z połykiem czy z konczeniem na twarzy (mnie osobiscie to nie podnieca) O lodziku zwykłym(niezwykłym) mowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohoho
to dla mnie nie jest wulgarne..jesli chlopak jest czysty to naprawde to sprwaia przyjemniosc..ja bardzo lubie ssac mu penisa...tylko nie jestem jeszcze przekonana co do polkniecia spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohoho
tak myslałam sobie ze moze posypac przed tym mu penisa sola i pieprzem bo słyszałam ze to jest bez smaku.Co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki lichwiarz
jakies bzdury :D o ile to nie jest podszyw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohoho
kur*** spierdzielaj stad podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jesli mezszyzna robi przyjemnosc kobiecie ( minete) to jest to tak wulgarnie postrzegane jak kobieta robi loda facetowi ?! chore stereotypy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaaaaaa
Ja nie mam zadnych oporów przed robieniem loda. Lubie to i sprawia mi to frajde:) Jesli jakaś robi to z przymusu to facet to wyczuje... nie zmuszajcie sie do tego jesli nie chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaaaaaa
Nie to nie są stereotypy to chora moralność świętojebliwych kobietek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rerere=> mezczyzni chca aby ich kobiety robimly im lody ... a dla wielu kobiet jest to ponizajace i obrzydliwe ! duza liczba kobiet ( niedoswiadczonych) robienie loda wyobraza sobie a sposob hamski i arogancki - gdzie kobieta kleczy robi mu laske a on ja jeszcze za glowe trzyma ... i wyglada to masakrycznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie.przeciez to nie jest tak ze on ja za wlosy dopycha do siebie i ona kleczy.ja przewaznie jestem glaskana po wlosch,po szyi i on moiw\"wspaniale konaie\" itp i to dla mnie jest mile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheeheh to moze jestem swietobliwa kobietka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami8282828
wiesz ja jestes z chlopakim bardzo blisko i kocham go bez granicznie i nic co zwiazane z nim mnie nie obrzyddza i nie budzi niesmaku . to tak samo jak on mi rbi minetke. jest ok tylko pierwszy az jest najgorszy ;) pozdraiam ohohohoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoo
ja lubie własnie jak mnie chwyci za włosy i przyciska wpychając mi pałe głeboko w gardło i do tego mówi "ciagnij pałe suko!".Uwielbiam tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoo
Lubię tez jak mnie mój facet posówa w dupsko a na koniec wyciaga pałe i wkłada mi ja do ust trzymając za głowe i spuszcza sie na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaaaaaa
Dziewczyny nic na siłe. Kiedys bedziesz sie kochac z facetem i sama z siebie instynktownie zaczniesz to robic;) Ja własnie tak miałam.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no :-) wlasnie na to czekam ! ;p wydaje mi sie ze sama poczuje ze jestem gotowa i moge to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dokladnie to cos takiego bylo :] taki moment ze wiem ze juz moge to zrobic i ze mam na to ochote..zaraz mykam,jutro wam opowiem czy bylo bardzo zle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ! no tak dzis wasza wspolna noc :-) zycze powodzenia :-) i pamietaj nie rob na sile jak nie ddzis to moze kiedy indziej ! a o ktorej bedziemy mogly sie dowiedzieć jutro ???:>:>:>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhahaaaaa
A ja po prostu spojrzałam i w jednej chwili miałam juz go w ustach. I wtedy dopiero ocknłęam sie co zrobiłam.... i byłam w szoku ze to takie fajne;) ale za to moj facet był w 7 niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :) jestem ciakawa jakie beda moje wrazenia ! ale zapewne jeszcze dlugo poczekam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko az sie stresuje normalnie :) wiecie do tego trzeba dojrzec..chodzilam z chlopakiem przez 2,5 roku i nic,przespalam sie z nim pare razy,ale loda ledwo sie zmusilam zeby zrobic,plulam i za nic nie moglam przelknac sliny.. a z tym co teraz jestem to dopiero 2 miesiac i juz na 3 spotkaniu sie dotykalismy a na 5 sie przespalismy ze soba..i z nim nie mialam zadnych oporow,moge bawic sie jego zabaweczka i bawic i wsyztsko polykam..no jeszcze oprocz spermy :D mam nadzieje ze dzis pojdzie ok :) chce to zrobic tylko teraz jeszcze czy sie odwaze ;p jutro jak wroce z rana-kolo 11 to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ... szybko zaczeliscie ... jestem ciakawa czy sie odwazysz ?!! *** a mam pytanko jak mam jutro zobaczyc co napisalas*** bo jestem nowa i sie nie orietuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to albo wejdz na f.kafeteria---zycie erotycze i szukaj naszego tematu albo dodaj go do zakładek/ulubionych i jutro go wybierz z zakldaki. co do szybkiego zaczecia-rzeczywiscie szybko.ale wiesz to byl impuls poprostu tak na mnie dzialal ze musislam to zrobic i bardzo chcialam i nie zaluje nawet chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze jest i bedzie to cos powaznego ....? czy wlasnie taki impuls ... i koniec ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy bedzie to powazny zwiazek..to bardzo skomplikowane jest wszytsko i ja bardzo bym chciala bo chlopak jest super(i nie chodzi tu o wyglad ale o charakter) i taki impuls jest wazny,taka iskra przeskoczy i nie ma sily zeby sie nie dotknac.. ostatnio nawet jak sie poklocilsmy,potem taka cisza,ja prawie sie poplakalam on mnie przytula,buzi i od takiego slodkiego buzi wyladowalismy na tylnim siedzeniu i jazda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ;-) supeR ze taka jest chemia pomiedzy wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to jest dziwne ta chemia... nie mialam czegos takiego nigdy,on mnie tylko dotknie a ja juz cala plone i mam ochote tylko na jedno..tak wiec moze nie spotkalas odpowiedniego mezczynzy dla siebie i jak go spotkasz nie bedziesz sie go brzydzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok lece,jeszcze sie przebrac musze a o 20 moje kochanie bedzie :) wiec do jutra :) jakby weszly jakies nowe kobietki to moze opiszcie swoje sposoby oralnego pobudzania swoich mezczyzn..moze sie czegos naucze,hihi papapa:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami8282828
moj pierwsz lodzik byl w parku miejskim na laeczce poszlismy w zacisze miejsce zaczelo sie od calowania... sama nie wierze do tej pory ze to zrobila...on nigdy by nie przypuszczal byl to dla mnego szok i to duzy!!!! ale spelnilam jego antazje byl szczesliwy i to bylo dla mnie najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×