Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

handsome man

znow siedzicie w domach?

Polecane posty

Gość onlyju
a ty, hanson, dlaczego znowu siedzisz w domu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ci żałosne to sam idź orać..!! Na mrozie i po ćmoku... no durny jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 35 lat
a gdzie mamy siedziec??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlyju
a gdzie wychodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za palant żalosny handsome man od dwóch godzin się szykujący:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dworze piździ mocno
więc nie chce mi się nigdzie wychodzić w taki mróz:-oWole posiedzieć w ciepłym domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handsome man -------->sam chyba jestes zalosny bo sie chwalisz ze gdzies wychodzisz. N apewno to twoje pierwsze wyjscie gdzies w sobotni wieczor od kilku miesiecy:D:P Mimo to udanej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ciebie z pamięcią i nie tylko:o 19:54 handsome man patrze i smieje sie z was zakompleksione dziewczeta z wąsem pod nosem i z chrustem na plecach, no i tak troche szkoda mi waszych ograniczonych horyzontow i nieskomlikowanego zycia towarzyskiego...ja lece do klubu, a wy pracujcie na swoje dioptrie przed monitorem,pfff pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autota topiku
zgadzam sie z setunią.To na pewno Twoje pierwsze wyjście z domu w sobotni wieczór od dłuższego czasu:-PDlatego tak sie chwalisz,ze idziesz do klubu:-oKtoś kto często gdzies wychodzi to sie nie chwali tym,traktuje to jaka rzecz normalną,na porzadku dziennym;)A Ty pierwszy raz gdzieś wychodzisz i od razu wielkie HALOOOOOOOOOO:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej u Ciebie ze wzrokiem:) widzisz gdzies tam slowa \"szykuje sie\", raczej nie sadze, a to ze \"lece do klubu\" wiedzialem juz wczesniej, nie tu to tam, ale co mozecie wiedzie...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku lat nie wychodził z nory a jak miał wyjść to musiał oznajmić wszem i wobec, po czym kumple go i tak olali, pffff i tradycyjnie został przed monitorem pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrócilam z imprezki:D i wesola jestem cokolwiek:p dawajcie jakiś fajny temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi się zdaje
że handsome man wcale nie jest taki handsome i podbudowuje swoje ego obrażając kobiety :O Czemu nasi faceci tak nisko upadli? Chyba za duż komplexów mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech..a ja czekam aż moje kocanie naprawi sobie komputer w domu i zasiądzie na gg..TĘSKNIE STRASZNIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem chwali sie, gdy rozmawia z kim kto sie nie wybiera nigdzie, ruszaie ze mna? pokaze wam na czym polega zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×