Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _zefirek

PANOWIE po czym poznac że mężczyzna kocha?

Polecane posty

Gość Takie 7 -letnie wypociny
wygrzebano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rctxf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2548
Do Gorąca zuzia-tu się z tobą zgodzę,na tym blogu większość egoistów niż normalnych....zero szacunku dla kobiet....... a apropo tego co kolega pisał o ssaniu-to ten człowiek jest poprostu pier****ty...takie coś jak ty piszesz to jest znieważenie dla kobiet,upokorzenie i poniżenie....człowieku czy ty czaisz pojęcie szacunek...bo widać że raczej nie skwinisz tego......kobiety powinnno się szanować...kobiecie nie potrzebne jest do szczęścia to że dasz jej parówkę wielkości zapałki......kobieta potrzebuje wysłuchania,i czułości.......do kobiet powinno się delikatnie podchodzić,a nie ostro.........kobiety to delikatne tworzenia,bez nich świat nie miał by sęsu... (przepraszam za ten wyras stworzenia,ale nie wiedziałem jak to sformuować) Aa,i mam do ciebie małe pytanko-byłeś kiedykolwiek zakochany na maxa?? Jeśli nie,to dam ci radę-jak już się zakochasz,i ułoży ci się,to wejdź jeszcze raz na ten blog,przeczytaj moje słowa,i zadaj sobie pytanie-czy warto było upokarzać tak piękne,i pełne wdzięku osoby,jakimi są kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin przecież oczywistym jest, że postać "jasne że brnąć" jest prowokacją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2548
No dokładnief....ten łepek raczej pomylił blogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest blog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiete zdobywa sie rozmowa a faceta spojrzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tym,ze zawsze i wszędzie pragnie być przy mnie.Nawet jest zawsze podczas badań u ginekologa na fotelu wspieral porody.A niedawno urolog pacjętke upodlił gdyby miała osobe bliską by nie doszło do gwałtu.Wiem,ze zboczeni lakarze będą krytykować obecnosć meża przy badaniu bo im przeszkadza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste jak naprawde kocha:-) 1. Nie może sie od Ciebie odkleić, chciałby nie wychodzić z łozka z Toba i nie zwraca uwagi na inne kobiety 2. Dba o Ciebie chce zebyys była szczesliwa we wszystkich sferach zcia, wiekszosc rzeczy robi dla ciebie z potrzeby serca anie dlatego ze go docisnelas i wywalczyłas 3. Jest bardzo zazdrosny 4. No i najwazniejsze che sie z Toba ozenic, planuje wspolna przzyszłosc, miec dzieci i chodzic po reke po lesie na starosc gawedzac o dzieciach i wnukach Jak brakuje któregolwiek z tych elementow to po prostu nie kocha, pisze tu o facetach którzy juz sami na siebie zarabiaja i zwiazek trwa z 3 do 6 miesiecy. Jak nie ma tych objawow to daj sobie spokoj bo szkoda zycia a miłosci nie mozna wypracowac długa ciezka praca przez wiele lat mozna ja tylko pielegnowac ale wszystkie elementy powinny pojawic sie w ciagu 3 do 6 miesiecy czasami wczesniej lae wtedy warto poczekac chwile i zobaczyc czy to sie utrzymuje. Ja rok to sie utrzyma a Ty masz tak samo to własnie spotkałas miłosc swojego zycia i nie ma sie co przejmowac ze po roku lub 2 sex nie jest juz taki intensywny to zupełnie normalne ze czestotliwosc sie zmniejsz do waszego normalnego libido czyli mniej wiecej takiej czestotliwosci jaka utrzyma sie w przyblizeniu do 50 zlekkim spadkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie to ująłeś.Właśnie Takiego mam faceta i z nim dwoje Wspanialych dzieci.Dużo zalezy od kobiety w związku.Liczy się z facetem on z nią też.Był podczas porodów i jest zawsze przy badaniu nawet na smolocie u ginekologa tak jak opisuję wyżej osoba.Troslkilwy,czuły itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykam się od pewnego czasu z Meszczyzna, i nie mam pewności czy będzie coś więcej Byliśmy już na 20 rantce i nie wiem co on czuje do mnie. Mówi że fajnie się nam gada pisze rozmawia. Chodzimy na spacery rozmawiamy ze Saba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytuł wątku mnie zachęcił i chciałem kilka zdań napisać. Jednak ostatni post był dla mnie jak wiadro zimnej wody na łeb. Taka obrzydliwa ortografia jest dla mnie wstrętna, śmieeeeeeeerdzi mi! Ohyyyyyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otchłań zieleni
Marcin 2548 i wilk-piękne wpisy,az z przyjemnoscią się Was czyta po tylu wpisach o tym jakie to kobiety złe wredne chciwe i niewierne i ze nie zasługujemy na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×