Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarosław Psikutas

Komu podobają się anorektyczki?

Polecane posty

Gość my faceci
jasne, że my, nie mam wątpliwości co do tego. No, może nie ja, bo ja lubię jak dziewczyna jest trochę przy kości (tak minimalnie). 170cm/60 kg to mój ideał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe jest piękne
a gdzie ona ma dupe , bo ja nie widze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babey
mi sie podoba figura tej pani:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie wadzic
kobieta musi miec troszke cialka , , udo musi byc grubsze od lydki a nie jak u pani na zalaczonej fotografi :) toz to jakis suchotnik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe jest piękne
a podobno ja jestem chuda ...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasha jest anorektyczką?? pierwsze słyszę:) wygląda normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe jest piękne
malutka .... litości ...to jest normalne??????????/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudzysłów nie zapisał się w temacie. Miało być >Komu podobają się \"anorektyczki\"?< czyli bardzo szczupłe osobniki płci żeńskiej ;) Wg. mnie nie wygląda normalnie, jest wychudzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my faceci
właśnie przez takie pojęcie normalności, ładne, fajnie zbudowane dziewczyny wpiepszają na obiad sucharki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe jest piękne
muszę zacząć się odchudzać buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
nie przesadzajcie, ona ma 16 lat, ja wtym wieku też tak wyglądałam i nie byłam anorektyczką, jadłam i jem dużo. niektórzy mają taką budowę, drobne kości i dobrą przemianę materii. teraz też jestem szczupła ale nie aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my faceci
małe jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my faceci
małe jest piękne: tylko nie to, błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to modelka, młoda dziewczyna:) ma filigranową budowę:) nie wygląda na anorektyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie obrazasz osoby szczupłe ktore są takie nie z własnego wyboru, tylko zwyczajnie mają taką budowe ciała. Ja własnie taka jestem i nie powiem, żebym czuła sie zle. Rownie dobrze mozemy zadac pytanie: czy podobaja nam sie \"grubaski\" jedni sa tacy, drudzy inni, ale pamietaj ze nie wszyzstkie szczpłe osoby sie odchudzają. Ja jestem szczupła a jem okropnie duzo słodyczy i jem barddzo duzo! Taka poprostu jestem, i w czym Ci to pzreszkadza?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka81
no ludzie sasha ma chyba 18 albo 19 lat (a moze i mniej) wiec w jej wieku i przy jej wzroscie taki wyglad no normalna sprawa, pewnie jeszcze jej troche ciałka przybedzie nie martwcie sie:) dla mnie ona jest normalna pewnie dlatego ze sama przy 160 cm w zrsotu waze 43 kg w pasie mam 58 a w biodrach 78 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama kiedys aspirowalam do grupy anorektyczek:P, mialam wtedy 16/17lat strasznie sie odchudzalam chociaz nie wiem z czego , bo jzu wygladlam jak anorektyczka ale sama duzo czytalam na ten temat i wybialam sobie z glowy glodzenie Teraz jedzenie jest dla mnie przyjemnoscia , :) a gruba nie jesem :D trzymam normalna age ale z 3kg to chcialabym schudnac ale mi to nie wychodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ??????? całe życie byłam chudziutka teraz się zaokrągliłam bo mi wszyscy dupe truli , że taka chudziutka itp. a tu się okazuje , że faceci wolą chude .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JĘZOR
facetom którzy chcą się wyżyć sexsualnie !!!!!!!!!!! taka jest prawda w świecie mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka, nie staram się nikogo obrazić. Możesz się cieszyć, że wiele kobiet patrząc na Ciebie może tylko pomarzyć o Twojej figurze, podczas gdy Ty masz ją od natury ;) Moje pytanie dotyczy głównie manii odchudzania i nie sprowadzaj go do wniosku, że wg. mnie chude jest brzydkie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh pamietam jeszcze dwa laa temu czy rok jak bylam w chorwacji mialam taka fajna spodniczeczke w moro a ostatnio w wakacje jzu nie moglam sie w nia wsisnac, bo troche sie rozloslam w biodrach, przeciez kiedys mam miec w sobie dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my faceci
Różni ludzie mają różną budowę ciała, ale uleganie presji poprzez próbę dojścia do takiej budowy jaką prezentuje ta dziewczyna, jest chore i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm......
Justyna... organizm ci sie zemsci za kilka/kilkanascie lat. Jak obzerasz sie i do tego jesz duzo słodyczy to wspołczuje ci na stare lata.... oj wspólczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×