Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

BARDZO NISKIE CIŚNIENIE

Polecane posty

Gość anna

Kupiłem dla babci Easy Med i jest ona bardzo zadowolona. Wcześniej mierzyła sobie takim tradycyjnym starym ciśnieniomierzem, teraz tylko kilka sekund i już jest ciśnienie zmierzone. Babcia jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Kupiłem dla babci Easy Med i jest ona bardzo zadowolona. Wcześniej mierzyła sobie takim tradycyjnym starym ciśnieniomierzem, teraz tylko kilka sekund i już jest ciśnienie zmierzone. Babcia jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinnj

Jak szukasz dla babci, to mogę Tobie podpowiedzieć z własnego doświadczenia na co ja patrzyłem. Pierwsza sprawa duży wyświetlacz. Druga sprawa, żaby był łatwy w obsłudze. Trzecia sprawa to informacja po pomiarze czy wszystko ok. W ten sposób zdecydowałem się na ciśnieniomierz SmartCardio i babcia jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 18.06.2019 o 13:07, Gość rinnj napisał:

Jak szukasz dla babci, to mogę Tobie podpowiedzieć z własnego doświadczenia na co ja patrzyłem. Pierwsza sprawa duży wyświetlacz. Druga sprawa, żaby był łatwy w obsłudze. Trzecia sprawa to informacja po pomiarze czy wszystko ok. W ten sposób zdecydowałem się na ciśnieniomierz SmartCardio i babcia jest bardzo zadowolona.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Mogę polecić fajny ciśnieniomierz Simple przygotowany przez firmę Sanity. Bardzo fajna propozycja, która świetnie się sprawdza w praktyce. Wygodny ciśnieniomierz, który działa bardzo dobrze, szybko dokonuje pomiarów więc na pewno fajnie się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Jeśli chcesz kupić ciśnieniomierz to sensowną opcją będzie kupić zestaw bo wyjdzie nieco taniej. W aptece ostatnio widziałem od Sanity ciśnieniomierz SmartCardio w połączeniu z pulsooksymetrem DuoControl i przy takim zestawieniu znacznie taniej można kupić więc na pewno to sensowna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×