Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puelniakaka

Mam trzy miesiące na schudnięcie! Ważę 85 kg! POMOCY!

Polecane posty

Ja już po rozmowie - w sumie nie było źle, wyszłam z założenia, że nie tylko ja wydaję o sobie wizytówkę, ale i potencjalna pracodawczyni (wreszcie jest przedstawicielem Firmy). Przygotowała sobie kilka zestwów pytań testowych, teoria i praktyka - w sumie nie odpowiedziałam tylko na jedno, więc nawet jeżeli nie dostanę tej pracy, mam świadomosć, że nie \"zbłaźniłam się\" - wydaje mi się, że wypadłam nawet nieźle. Niestety praca ta nie jest zbyt atrakcyjna pod wzg. zarobkowym, ale daje możliwość odbycia drogich kursów, zdoycia uprawnień, no i jest od pn-pt (w moim mieście, tzn. nie w moim !!! nie chcę się z tym miejsce utożsamiać, mam nadzieję, że nie przeżyję w nim życia !!!) ---- co dla kobiety- matki jest bardzo ważne :). Jeżeli nic z tego nie będzie to trudno, przynajmniej 1 raz będę miała wakacje :). Zamówiliśmy domek campingowy ze znajomymi, nie jeste pewna towarzystwa, ale może będzie fajnie ... Miejsce jest fajne no i nareszcie moje wymarzone wakacje w domku campingowym ze śniadankami na świeżym powietrzu. Kejt ja uwielbiam drogerie nie ma tygodnia bym nie odwiedziła takiego sklepu i jakimś zakupem nie poprawiła sobie humoru - a może .... jako makijażystka doradzisz mi make-up do bardzo suchej cery ??? :). Buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mg pochwal sie gdzie jedziesz?ja też mam takie plany domek jeziorko i cisza--może nie koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rozmowy widzisz nie tak strasznie było teraz czekamy:) na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafee - ja nawet nie czekam na dzień ogłoszenia wyniku (maja zadzwonić tylko do wybranej osoby) - mam nadzieję, że przegapię ten dzień, nie chę niewolniczo czekać przy telefonie. Co do campingu wybieram się nad Jezioro Białe, tj na wschodzie Polski. Kawał drogi ode mnie, ale miejsce naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam gdzieś wcześniej może sie nie jasno wyraziłam ale mówiłam o dziewczynie którą znam dobrze je mnóstwo i wszystko nie ma skłonności do tycia.. nie zwraca na takie rzeczy uwagi a jest tak szczupła wręcz chuda... hmmm,, tak właśnie.. napisałam,że czasami to tym kobitkom zazdroszczę... mg27 wiesz ja mam okropnie tłusta cerę i teraz stosuję z Loreala podkład balance, jest o.k do suchej cery spokojnie możesz stosowac 2 w 1 jakiś kompakcik jakos się na Loreala uparłam są fajne rzeczy, ale Revlon też jest o.k u mnie w miasteczku dziewczyny lubią też Max Factor z pąpeczką-color adapt... ale najlepiej przyjść spróbować ja tak radze mam do wszystkiego testery i jeśli ktos nie wie co wybrać, maluję go i sam przekonuje sie na sobie :) jeśli jest dobry kupuje albo robimy inną próbe staram sie jak mogę :D ale bardzo ważnym elementem jest baza pod makijaż, dobry krem, nałożony na skórę delikatnie potem należy poczekac aż sie dobrze wchłonie są tez gotowe bazy pod makijaż np z Dermiki potem nakładamy podkład, ewentualnie utrwalamy sypkim pudrem, ja tego nie robie na codzień tylko wtedy kiedy robię odświętny, wyjściowy makijaż...oj ale sie rozpisałam,,.. jest fajna stronka wizaż.pl wszystko o makijażu i sprawach kobiecych, polecam,,, pozdrawiam kobiety :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ach tez mam zamiar wybrać się dla odmiany nad morze ale nie wcześniej aż dojde do tej magicznej cyfry 60( kilogramów oczywiście nie lat:p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi ;D ale CI sie napisało Kejt hihihi -----ja mam morze na co dzień wole jeziorka i sie wybieramy na kaszuby blisko i jeszcze wmiare \'\'tanio\'\'\'30-40 zł . za dobe za chałupe to chyba w miare tanio?rozpisze sie więcej po niedzieli jak odeśpie wesele podejżewam że do tego czasu zamilkne ......ale wróce ....:P buziam👄 piszcie kobitki żebym miała co poczytać..... Mg a może to właśnie do ciebie zadzwonią? powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cudowna pogoda :) wychodzimy za moment, jest pięęęęęęęęęknieeeee życzę wam miłego dnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja dzis nie do życia wczoraj sie rozchorowałam i jestem nie do życia ... :( Kafee - nie wiem czy dobrze zrozumiałam 30 - 40 zł za domek ??? !!! To chyba nie możliwe skoro ja na normalnym campingu płacę 40 zł od osoby w domku czyli 200 zł za dobę za domek - i szału nie ma !!!! Jak to prawda to może podasz mi namiary? Kejt - rzeczywiście chyba zainwestuję najpierw w pielęgnację, na suchej skórze żaden make-up ładnie nie wygląda. Dla mnie revlon odpada - babaeczka doradział mi za jasny i stoi na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello mg27 zainwestuj w kremik super nawilżający na noc możesz 2 razy w tygodniu jakąś maseczke dołożyc np z Dermiki są jednorazówki żeby wypróbować. Napewno trafisz na jakis dobry dla twojej cery podkład, ja mam chyba gorzej prawie każdy podkład zjeżdża mi z buzi, ciągle jestem tłusta... świecąca, musowo 2-3 razy w ciągu dnia zmywam twarz i na nowo makijaż ale ja moge sobie pozwolić na takie kombinacje :D ciągle coś testuje :) :) minął cudownie dzień piłam przez cały dzień maśłankę wygoniłam meża z dziećmi na wycieczkę a ja posprzątałam dom i zrobiłam zakupy ale miałam spokój :) teraz spokojnie można napić sie zimnego drinka ( :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tygodnie na pozbycie sie mojego sadełka wychodziłoby po ok 1,5 kg tygodniowo .... oj trzeba zacząć działac konkretnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny make-up jaki mi odpowiada to clinique ale i tak wiem że podstawa to właściwa pielęgnacja. Niestety nie potrafię zmywać twarzy wyłącznie mleczkiem i tonikiem - ciągle czuje się brudna a woda z żelem strasznie wysusza mi twarz. Muszę znależć dobry krem nawilżający. Kejt - maseczki z dermi są rzeczywiście rewelacyjne. Umieram przez ten @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clinique jest fajny rewelacja niestety nie mamy go w sprzedaży :( a szkoda sorki już usypiam,,, pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zaczynam 2 tydzień z obiecanych 10 tygodni odchudzania (2 tyg. odpuściłam sobie, ale nie można tak poprostu zrezygnować !!! :)).Skończyłam brać antybiotyk i chyba najwyższy czas, by zrobić coś ze sobą. Na śniadanko zjadłam truskawki i zaraz zabieram się za sprzątanie. Naprawdę jem dużo mniej niż wcześniej, ale niestety moja waga jakoś nie spada, może to brak ruchu? Mój mąz codziennie biega i rzeczywiscie jest w świetnej formiei niewiadomo kiedy schudł 5 kg. Mam nadzieję, że moja stopka 1 lipca się zmieni, choć nie zanouje większego spadku wagi, czy kiedykolwek z przodu mojej wagi pojawi się 5. MUSI !!!!!!!!!!!!! Buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! I znów nowy tydzień się zaczął.. czas mija szybko i jestem ciekawa na jaką liczbę zmienię moją stopkę.. a na razie jest całkiem pozytywnie. W końcu w sobotę napisałam swój ostatni egzamin i bardzo się cieszę że to już koniec. Nie znam jeszcze wszystkich wyników z egzaminów które pisałam ale myślę że nie będzie źle.. Mama mi ostatnio powiedziała że jestem osobą troszeczkę narzekajacą i chyba sama to potwierdzam.. jak były egzaminy to narzekałam że musze się uczyć i nie mam na nic czasu a teraz zastanawiam się co zrobię z tym nadmiarem wolnego czasu ... hmm Taka już jkestem hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia23 gratuluję Twojego wyniku... ja czuje się niebardzo.... nie moge znieść faktu iż moja waga jest paskudna :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobiałki:) już po weselu i poprawinach hihihi było super jedzonko 1-klasa orkiestra też ..poprawiny ---super było nas prawie tyle samo co na weselu czyli fajnie ciekawe jak moja waga po tym obrzarstwie?????narazie nie wchodze na wage.........poczekam aż troszke spale ..dziś pogoda plażowa i ide na działke nadrobić zaległości w pracy i opalaniu..mam nadzieje że sie nie spieke na raczka....mój podopieczny radzi sobie coraz lepiej tylko niech już nie burzuje bo sąsiedzi nie będą ze mną rozmawiać hihihihibidul boi sie chałasów no trudno jeszcze pare dni muszą wytrzymać pozdrówka buziam👄i lece na działeczke z rana lubie to poranne slonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a CHCIAŁAM NAPISAĆ ŻE WNERWIA MNIE TA REKLAMA TELEKOM. mogli by dać sobie już spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Masz rację kafee ta reklama jest wnerwiajaca.. Też mam jej już dość kejt_ jeżeli twoja waga jest paskudna i jej nie lubisz to może czas ją zmienić.. ja tak troszkę żartuję oczywiście.. hihihi. A tak na prawdę to jężeli chodzi o wagę to nigdy w domu jej nie miałam ale kiedy zaczęłam to specjalnie sobie ją kupiłam .. taką zwykłą wagę i bardzo ją lubię (ale to chyba ze względu na wyniki). Mam zamiar wybrać się dziś z koleżanką na małe zakupy do naszej galerii, tylko nie wiem czy do końca będzie mi się chciało..ta pogoda jest jednak troszkę za duszna i pewnie lepiej byłoby po prostu poleniuchować..oj to moje narzekanie Pozdrawiam i życzę udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gorąco ........ Dziś prawdopodobnie będę miała gości więc muszę szybko sie uwijać ze sprzątaniem i przygotowaniem jakiegoś pysznego obiadku, więc tylko na chwilkę. Niestety moja waga nie leci optymistycznie w dół, ale na to trezba czasu, tak chciałbym zrzcucić dp 15 lipca 5 kg - czy to wogóle mozliwe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe? pewnie tak tylko jakim kosztem??i czy warto ??? ja chyba dziś zabiorte moje kobitki na plaże pogoda dfo tego celu wymażonai podobno zatoka już ciepła..sprawdze to WAM powiem buziami spadam nad morze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafee ale ty masz fajnie.. morze to coś o czym marzę.. i pewnie na razie to marzenie nie jest do spełnienia. Rzeczywiście macie rację że jedno jest pewne nie można sobie wszystkiego odmawiam i poświęcać się każdym kosztem, sądzę że ja tylko na początku zbyt rygorystyczne warunki odchudzania sobie postawiłam i troszkę tego żałuję bo złapałam przez to lekką depresję.. ale później wszystko robiłam racjonalnie i efekty również były widoczne.. powolne ale były.. więc mg27 ja w Ciebie wierzę i sądzę że dopniesz swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie :) ja wrocilam wczoraj, ale bylam nie do zycia... jakos nie za bardzo reaguje ( w sensie ze malo pozytywnie) na gwaltowne zmiany pogodowe :/ zreszta dzis tez strasznie mnie boli glowa :/ ehhh... bylam dzis na plazy, ale nad nia jedna wielka chmurea :/ mam nadizeje ze jutro bedzie lepiej,bo chce plecki opalic :) poza tym w sobote moje Sloneczko ma urodzinki i idziemy na impreze a opalanie jest najlepszym sposobem dla mnie na pozbycie sie plamek na plecach :P pije ta moja herbatke i... waze 55 kg:P wiec cos jest nie tak,ale wiem ze to po 1. od wizyty u babci, bo ja tam jem, albo spie :) no i przed @ jestem :/ ja tez jestem ciekawa gdzie te domki za 30-40 zl i czekam na namiar :P my mielismy jechac jutro i w piatek wracac.. ale samochodzik padl i nie ma transportu :( a ogolnie od osoby by wychodzilo 20 zl za pobyt :( no ale coz :/ trudno.. teraz musze sie ogarnac, bo wychodze z tym moim pieknym do kina.. na \'auta\' i to ja jestem dziecinna ;p prawie codziennie mi mowi ze juz graja i kiedy pujdizemy :P no to zabieram moje \'dziecko\' do kina :P tylko szkoda ze jego siostrzeniec juz byl z mama.. jak bysmy go zabbrali nie wygladalibysmytak dziwnie :P to kto poleci trwala kredke do oczu?? :P mowilam juz ze ten balsam ujedrniajacy z avonu wybielil mi pupe?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)dziś tyle napisze jutro bo mnie tak wnerwiła ta reklama żę:O może jutro jej nie będzie(((((prosze bardzo ładnie))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(czyli nic sie nie zmieniło..... chciałam iść dziś na plaże i co ...pogoda powiedziała nie...może po południu będzie lepiej a ja tak lubie chodzic na plaże rano...pusto cicho ludziska śpią albo jedzą śniadania w ośrodkach..taki spokój..oni przychodzą a ja wychodze..hihihi co do tych domków już WAM pisze----żadenluksus nie ma łazienek i ubikacji w domku są na zewnątrz ale dobrze utrzymane są małe domki 2 osob. i większe są i extra z łazienką i kuchnią wyposażone ale one są po normalnych cenach zajżyjcie na str www .knitter tam są ceny i zdjęcia ośrodek nazywa sie lipa :)i jest tam piknie pozdrawiam buziam👄 ciekawe na jak długo mają wykupione to wnerwianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafee - dzięki za namiary, mnie urządzalłby ten domek wieża - nasi znajomi mają też małe dziecko a jednak komfortowo jest mieć blisko łazienkę. Może kiedyś tam pojadę :). Ja też zazdroszczę Wam miejsca zamieszkania (nad morzem) - jest takie piękne i naprawde nie musze się w nim kąpać :) wystarczy samo patrzenie na niczym nie ograniczoną przestrzeń. Bardzo uspakajające. Ostatnio byłam nad morzem 2 lata temu na wekendzie (nie odróżniam Gdańska od Gdyni - pamiętam tylko że spaliśmy w hotelu na przeciwko Galerii Centrum) - niestety weekend to zbyt mało a i pogoda była fatalna, więc nie nacieszyłam się tym pięknem. Zreszta Pysia była mała i bałam się by się nie przeziębiła. U mnie upalnie, o 5:00 nie da się już spać, dopiero po 21:00 zaczynają się burze, po ktorych rano nie ma śladu. Podświadomie czekam i denerwuje sie czy ten telefon w sprawie pracy zadzwoni do mnie. Tak długo szukam jakiejś pracy, ale z drugiej strony 3 lata nie byłam na fajnych wakacjach (wogóle nie byłam na wakacjach !!! w ubg. roku dojeżdzałam co tydzień 350 km w upale do mojej rodzinki na 2 dni i w niedziele spowrotem do pracy, koszmar). Jak dostałabym to trzeba wybrać rozsądnie, ale tak naprawdę to marze o tych wakacjach. Wczoraj zjadłam czekoladkę ;) trudno i tak moja waga nie wzbudza u mnie zachwytu, ja chcę zobaczyć jakieś efekty !!!! A GDZIE SIĘ PODZIEWAJĄ POZOSTAŁE DZIEWCZYNY !!! ??? kAFEE MISIA AGATKA KEJT - czy tylko my trwamy na posterunku ??? Odezwijcie sie do nas !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na prawde jestem osobą nerwową bo ta reklama doprowadza mnie troszke do szału.. kiedy to się skończy??? U mnie rano było dość zimno i brzydko ale teraz zrobiło się całkiem ładnie.. Mam nadzieję że dziś da sie spokojnie spać - bo przez ostatnie kilka nocy niemiłosiernie gryzły komary i było strasznie duszno. Byłam wczoraj z koleżanką w nasze Galerii, chodziłyśmy chyba z cztery godziny.. szukałam między innymi oczywiście stroju kąpielowego i .. oczywiście go nie znalazłam a jak już było coś fajnego to za nieznośne pieniądze .. uhh chyba nie kupię w tym roku stroju i nici z kapieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakrycznie beznadziejna pogoda :/ galeria centrum jest w gdansku :) jak mozna nie odruzniac tych miast :P Gdansk jest stary i nieprzejzedny a Gdynia nowoczesna i sa tam przeciagi :P (bo ulice sa prostopadle i rownolegle) . nic mi sie nie chce.. dzis w koncu przyszli panowie z gazowni (bez Krystyny :P ) i podlaczyli nam gaz.. po tygodniu... bo cos nam naprawiali w instalacjo (tzn w calym bloku) masakra :/ zjadlam prawie cala puszke kukurydzy i mi nie dobrze :/ ide sprzatac.. wpadne pozniej :) aha, bylam wczoraj w kinie na.. Autach.. film naprawde swietny :) bardzo mi sie podobal, wiec wezcie swoje pociechy, albo wasze durze dzieci (poloweczki wasze :P) i marsz do kina.. moj Piekny byl zachwycony wyjsciem na ten film :P ehhh.. ta mania motoryzacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dosstane rozstroju nerwowego przez te telefony:O:O:O napisze jutro ale czytam co jakis czas teraz lece do kuchni ja młodszy garkotłuk .........ugotować moim generałkom obiadek do zobaczypiska jutro ..albo późno w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×