Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jamajka69

o czym mysli facet jak sie masturbuje???

Polecane posty

Gość jamajka69

czy gdy facet ma dziewczyne to o mysli o niej podczas amsturbacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mysli
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ma myslec o swojej
dziewczynie przy trzepaniu ? to bez sensu wlasnie o to chodzi zeby nie myslec o sowjej dziewczynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
chodzi o to zeby nie myslec o swojej dziewczynie przy "robieniu sobie dobrze"???... czemu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
jamajka a czy ty moze chodzilas do tej samej podstawowki co ten aktor Kuba Wesołowski? Tym pokretnym sposobem probuje ustalic czy chodzilismy do tej samej podstawowki i czy jestes tym kim mysle ze jestes:) MAsz moze nazwsko na litere S? a o czym mysli facet jak sie masturbuje to moge ci napisac ksiazke ale musze teraz cos zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeccęęęę
Zaraz idę trzepać. Nazbierałem fajnych fotek w necie. Mam 37 lat i żonę. Ona jest teraz w pracy. Nie będę o niej myślał w trakcie. Macie ciekawe pomysły na trzepanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
mysli wtedy o blogosławionej siostrze Faustynie i odmawia różaniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ma myslec o swojej
no bo to bez sensu jak chce miec swoja dziewczyne to idzie do niej a jak chce pofantazjowac to idzie na solo :) co Wy myslicie ze my nie mamy wyobrazni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam myslę o swojej
jak ją 5 murzynów rucha - to niezwykle podniecająca fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
eh, jakies znajomosci znalezione w realu??? mam na S nazwisko... n no ciekawie sie robi :> aczkolwiek odpowie mi ktos na pytanie czemu nie mysli wtedy o swojej dziewczynie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeccęęęę
moja żona ma takie fantazje- kilku facetów i ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet mysli o mnie
tak mi powiedzial :) ja tez zawsze o nim mysle...probowalam myslec o kims innym ale nie umiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ma myslec o swojej
ale naiwna facet jej powiedzial ze mysli o niej a ona to lyknela no to ci powiem kolezanko ze cie oklamal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
ale zaluzmy taka sytuacja: nie moze do niej isc, bo wyjechali i sa od siebie daleko na jakis czas. i do czasu zanim do niej pojedzie albo ona do niego to jak sobie robi to o czym mysli? o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet mysli o mnie
nie oklamal 😡 ja wiem ze nie sklamal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
ja zazwyczaj mysle o moim facecie, choc czasem zdaza sie ze o kims innym. ale zazwyczja przypomianm sobie wtedy nasze pikantne sytuacje. a wy nie? hmmm a jak sie kochacie ze swoimi dziewczynami to myslicie o nich czy o kims innym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeccęęęę
ja myślę o jej koleżankach, albo naszych sąsiadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
to po co sie z nimi kochacie i je macie?? no po co? w sumie nie lepiej zaspakajac sie wtedy kontaktami seksualnymi z kim popadnie? po co miec dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeccęęęę
bo większość ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
nie no az tak zle? jestescie beznadzijeni. chyba spije kiedys mojego faceta i popytam czy tez ma takie zdanie, choc pewnie i tak nie uslysze prawdy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1.2MPI
jak moja ex-pomyłka jeszcze sie chciała kochać to sie nie trzepałem ale potem jak dostałem embargo na miłośc to musiałem znowu zacząć się trzepać - i przyznaje że za każdym razem myslałem o niej. nawet jeszcze teraz po tylu miesiącach mi się zdarza o niej myslec przy trzepaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
ja mam wlasnie taka nadzieje, ze jak ktos je4st zakochany to mysli o tej osobie przynajmniej czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1.2MPI
powoli zaczynam myslec o przystojnym p. Romanie z pobliskiej kotlowni :) poznalem go na Gadu Gadu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
no to pewnie sie jednak nie pomylilem co do Ciebie :) Ale w realu to ty mnie chyba za bardo nie lubisz, moze dlatego ze mnie nigdy naprawde nie poznalas, kiedys mnie chyba troche lubilas:) Hm ale ze tu cie spotkam nie sadzilem i to akurat w dniu kiedy pierwszy raz napisalem cos na forum :) i dowiaduje sie o tobie tyle ciekawego, to mnie bardzo podbudowuje:) No nie wiem czy ci powiem o czym mysli facet podczas bo : wiadomo ze powiedzialym o czym mysle ja a ja mysle o dziwnych rzeczahc podczas.. .a... mozliwe ze wyjawie jednak potem kim jestem:) choc nie wiem czy wyjawie..bo na tym forum mam topic zalozony przeze mnie..na ktorym juz sporo wyjawilem..ale skoro ty si nie wstydzisz mowic o takoch rzeczach to moze i ja nie powinienem..oh zmotalem jak zwykle...hm ciekawe czy sie mozesz domyslec kim jestem gdybys mnie bardziej znala w realu to bylbym najbardziej zamotana osoba jaka znasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę o
1.maalutkiej 2.chochliczku 3.lusesicie 4.margaricie5 5.santanie oraz powiedzmy sobie szczerze : o wwzystkich innych laskach z tego forum. Młodych,starszych,ładnych i tych mniej zadbanych. No kurwa o wszystkich. Widze ich rózowe cipy,mokre,rózowe,ciemne.Owłosione i wygolone. No kurwa wszystkie. I dziarsko trzymam w dłoni ptaka gotowego do lotu.Sztywnego i dumnie wzniesionego ku górze.Czekam na usta gorące w/w dam,marząc,ze pochlona mnie łapczywie,zgwałca,wykorzystaja,zerżna. A potem moga mnie zostawić. Potem,moge juz umrzec.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
do inteligentny prawiczek 22 no intrygujesz mnie.... ja cie niezbyt lubie? moze tak, moze nie. zamotany jestes? hm, czesto o sobie sl;yszalam takie opinie. no ale coz, skoro uwazasz ze niezbyt za toba przepadam to moze masz podstawy, bo ja zawsze mowie co mysle, co pewnie zauwazyles skoro sie kiedys pozanlismy, prawda?? no ale skoro jestes na forum... to o czym myslisz gdy sie amsturbujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
a ja myslalem ze jestem zboczony, napalony, za duzo sie obwinialem to pewne, a co do Ciebie Maju;) to myślałem o Tobie kiedy zaczynałęm ,,to były czasy...ale nie wiem juz sam czy powinenem sie przyznawac kim jestem czy nie, moze ja jestem zbyt pruderyjny??:) (a nie napalony jak zawsze myslalem) ::) dziwny jest ten swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
ten post mnie delikatnie mowiac rozjebal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
oo no to juz chyba nic wiecej nie napisze.. bo sie przestraszylem. Natomiast jesli ty sie mnie przestraszylas (hahahah) to zapewniam cie ze nie ma sie czego bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×