Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jamajka69

o czym mysli facet jak sie masturbuje???

Polecane posty

Gość inteligentny prawiczek 22
tak tak za duzo glupich zwierzen z mojej strony:) zaswiecila mi sie czerwona lampka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
ja p[rzestraszylam?? nie... ja sie poprostu zdziwilam takim tekstem, bo sie go nie spodziewalam. a Ty sie p5zesaszyles? czego? mnie??? mnie sie mozna przestraszyc jedynie w realu... a swoja droga od kiedy sie znamy albo skad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
przestan z ta czerwona lampka Ty jestes w lepszej sytuacji-znasz mnie a ja Cie nie. ja zalozylam post o masturbacji, ktory albo Cie aciekawia albo Cie zawstydza... nie wiem czemu... ale i tak jesztes w lepszej sytuacji, bo mnie znasz a ja Cie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
no i ja mam ci powiedziec skad sie znamy i od kiedy, hmm a nie beda mnie potem wytykac palcami na ulicy:)? znamy sie ..hm ale nie wiem czy powinienem ci mowic . obawiam sie ze jak sie dowiesz kim jestem to nie bedziesz chciala sie do mnie odzywac.. a to ty mnie pierwsza zaczepilas ho ho ile to bylo lat temu.................powiedz moge ci powiedziec kim jestem? nie powinienem sie niczeo oawiac? nie bede tego zalowal? w realu sie ciebie przestraszyc? nie no kiedys uwazalem ze ejstes jedn z dwóch najwspanialszych istot na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
jedna z dwoch? no przeciez ja jestem najwspanialsza... mysle ze mozesz powiedziec, bo i tak chcesz.. tym bardziej ze to bylo kiedys a nie jest teraz... bo piszesz ze fascynacja moja osoba minela... a odpowedz mi najpierw na jedno pytanie: czy my bylismy kiedys razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
wiesz co, kiedys slyszalem ze mozna czegos zalowac, teraz chyba wiem. moze troche zaluje ze tak a nie inaczej potoczyla sie ta rozmowa, jednak i to jak sie potoczyla ma swoje plusy:) a ja dotąd nie wiedzialem jak mozna zalowac ze sie cos zrobilo bo zwykle...no wlasnie znow chcialem sie obnazyc emocjonalnie musze nad tym panowac:) wiesz co ciekawe to ja ciebie tez nie znam tzn nie wiem jaka jestes naprawde, podobalas mi sie w koncu z wygladu a najbardziej podobal mi sie twoj zapach...urzywalas jakichs ladnych perfum ..nalezaloby ci sie zeby bylo sprawiedliwie zebym powiedzial kim jestem ale..naprawde juz raz z toba porozmawialem i w pewnym momencie przestalas sie do mnie poprostu odzywac, zablokowalas chyba nawet moj nr gg mimo ze wiedzialas dokladnie kim jestem , to bylo przykre...ale wiem ze to nie twoja wina tylko mojego niewyparzonego jęzora:) wiesz mam pomysl moze ujawnie sie kiedy indziej:)? nie jako inteligentny popie....ony praiwczek:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
ide zrobic peeling :P i czekam na posta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
ok, jak chcesz. swoja droga, z tym nr gg troche sie zdradziles bo nie blokuje zbyt wielu ludzi... odezwij sie kiedys, choc ja mam inny numer zarowno gg... wiecciezko bedzie ale pewnie jak bedziesz hcicla to cos wymyslisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
tam miało być : jak bedziesz chcial to sie odezwiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
nie bylismy razem ale mimo to pamietam twoj zapach, twoje wlosy i sprzączki od paskow ktore sie tak fajnie zaczepialy...tak tak zycie musi byc jednak piekne jesli sie nie tylko fantazjuje:) a czy chce sie ujawnic chce widzisz to ale czy ty na moim miejscu bys sie ujawnila no powiedz? powiedzialem tyle glupot przy ktorych przyznanie sie do masturbacji nie jest nawet takie straszne..a co do Ciebie, to hm no jak to ci powiem to chyba tez ci szczeka opadnie ale to prawda, Tobie zawdzieczam i z toba przezylem najpiekniejsze dotychczas chwile w moim zyciu:) ciekawe co ty na taki romantyzm, czy to cie ujmuje czy raczej nie przepadasz za nadmiernym romantyzmem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was i powiem jedno...nie wiem co miedzy Wami zaszlo ale chcialabym kiedys zrobic na kims takie wrażenie :) (no moze nie chcialabym wiedziec ze ktos sie masturbuje myslac o mnie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
znajde cie bez problemu , o widze ze wypowiedzialas sie na moim topicku "Dlaczego można się spotkać z wątpliwością czy kobiety lubią seks a nikt..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
do madziarkaaa A kto zrobil na kim wieksze wrazenie wg ciebie? (to glupie pytanie? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Jamajka na Tobie...chcialabym zeby ktos tak o mnie pisal (pomijajac czynnik samozadowalania ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
to widze madziarkaaa ze ty nie masz akiego podejscia do seksu jak wiekszosc osob na tym dziale forum:) tu wszyscy bylib pwnie radzi gdyby im kos takie wyznanie strzelil:) hm ja odnosze jedno wrazenie ZE MUSZE SIE O ZYCIU JESZCZE BARDZO DUZO NAUCZYC, CHYBA PRAWIE WSZYSTKIEGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
a jamajca chyba sobie poszla a tu nasze topicki prowadza -ciagle sa na szczycie listy..kiedys myslalem ze to juz cos znaczy..taki zbieg okolicznosci..inna rzecz ze ja oba topicki zasmiecam swoimi wcinkami;) no Jamajca chyba jednak lepiej zrobilem ze sie nie ujawnilem ale bym mial teraz kaca moralnego ale o tobie nie mowie ani jednego zlego slowa i nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
czemu madziarkaaa na litość Boską? nie bylabys z tego powodu rada? (wiem ze to pewnie zaden argument jesli inne osoby bylyby rade) ale..hm czemu, co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
wrocilam po tym malinowym pyszniutkim pelingu do twarzy :D wiesz co masz racje w tym co piszesz... hmmm tzn, zobacz, ja ogolem niedawno pomyslalam sobie, ze czaesto glupio ranie ludzi i.. jezeli naprawde nie bedę chciala, by cos miedzy nami zaszlo to tylko Cie zranie gdy sie ujawnisz i poweim ci ze nic z tego, tym bardziej ze ja kogos mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak? wie kim jestem? nie podpuszczasz mnie madziarka? no jesli ona wie kim jestem to krucho..ale skad ten twoj pomysl?:) to z gg to chyba nie...z reszta wiesz ja nie ejstem pewien czy ona mnie zablokowla, chyba tylko przestala sie odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
ale zchrzanilem ten topic, za to naprawde przepraszam! nie wiedzialem ze wszystkie literki a beda w tej samej linijce ..:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
no przeciez wrocilam... :P heh, racja, nasze topiki prowadza... wiesz co... piszesz ze nie przepadalam za Toba w realu... troche dziwne, bo nawet Cie polubilam przez to forum, wiec moze napisz cos od siebie. nie chodzi o to, zebym sie upewnila ze ty to ty ale o to, by konwersacja byla taka no wiesz...lubie twoje przemyslenia,, sa nawet ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
nie nadal nie ejst jasne czemu nie bylabys rada z tego ze facet masturbuje sie myslac o tobie? popatrz na tym topicu nawet ludzie mowili ze chcieliby zeby sie masturbowac myslac o nich a nie o kims innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
a ja juz myslalam ze cos wcisnelam na klawiaturce!!!! ale chyab jak bedzie kolejna strona to bedzie juz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
te wnioski Maju na podstawie czytania mojego topicka? moze tam spedzilas tą dłuższą chwilke?:) (dziwny ze mnie typ, zakompleksiony a jednoczesnie troche jakby zbyt pewny siebie, no nie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
co do tego masturbowania to... ja bym wolala zeby moj facet robil to myslac o mnie a nie o jakiejs jego kolezance czy kims tam takim... w sumie to chyba swiadczy o tym ze ktos kogos kreci czy sie myle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
tak madziu teraz wszystko jasne:) wytrzymalas męczenie przez najwikszego męczyciela na świecie do konca:) chwala ci za to:) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
prawiczku a czego Ty sie wlasciwie obawiasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
i wlasciwie czemu jestes prawiczkiem?? sorki za to pytanie, ale tak z ciekawosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewentualnie
zastanawia się dlaczego na końcu jego fjuta nie ma cipy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
Tak sobie właśnie myślałęm Maju czy ty nie byłaś zaniepokojona o kim myśli twój facet, skoro założyłaś to forum. Mam nadzieje, ze ta moja wypowiedz nie jest zbyt zuchwala.. Miło mi, że mnie polubiłaś, mimo ze nie staralem sie byc przeciez slodziutki jak cukierek:) Czyli polubilas moje wnetrze:) A nie tylko zewnetrze. To byl wlasnie moj kompleks, widzialem ze zewnetrze podoba sie dziewczynom ale balem sie ze wnetrze nie. To kolejna podpowiedz... kim jestem moze.. pamiętam jak mi zrobiłaś taki numer, ktorym sie bardzo przejalem, to bylo jeszcze jakies 3 lata wczesniej nic kiedy zaczepialy sie sprzaczki od naszych paskow:) zabralas mi cos musialem cie ganiac naokolo stolu zebys mi oddala, w tamtych czasach nie wiedzialem jeszcze ze to podrywanie i ze powinienem sie cieszyc a nie martwic:) ale ejstem zuchwaly, wiem zuchwaly tchurz, bo sie nie ujawniam a gadam takie bzdury. sam juz nie wiem czego powinienem zalowac a czego nie, w swiecie realnym zwykle na wszelki wypadek nie robi nic a tu znow robie i mowie za duzo a i w swiecie realnym czasem sie zagaopowalem..nie mam poprostu wyczucia , za malo razy sie sparzylem czy tez moze lubie sie parzyc?..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×