Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o.b.

problem z włożeniem tampona...

Polecane posty

Gość może spróbuj
wkładać siedząc na kibelku- rozchyl nogi, rozluźnij sie i włóż tampon palcem wskazującym(musisz włożyć cały palec aby tampon był niewyczuwalny podczas chodzenia czy siedzenia). Ze swojego doświadczenia wiem, że tampony lepiej wchodzą, kiedy nie jest już się dziewicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, ja przez 3 lata sie męczylam z tymi tamponami, i wierz mi, bol bym tak niesamowity, ze ob normal sobie podarowalam i przez 3 lata męczylam sie z comfortami, jak juz bardzo mi zalezalo na tym, zeby zalozyc tampon a nie podpaske. I i tak bolalo, przy wkladaniu, czasem przy noszeniu (a czasem nie), a najgorszy byl bol przy wyciaganiu tampona... moze moja \"dziurka\" w blonie dziewiczej byla na tyle mala, ze ten tampon sie ledwo miescil, ten najmniejszy sprawial bol przy samym wkladaniu, a co dopiero jak napęcznial... bol byl niesamowity i to na PEWNO tylko dlatego, ze bylam dziewica. Odkad nia nie jestem, uzywam TYLKo najwiekszych rozmiarow tamponow, nie ma problemu z ich wlozeniem, wyjeciem, noszeniem.. zero bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj dokladnie ulotke, tam dokladnie na obrazkach jest to wyjaśnione, może wkladasz go pod złym kątem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jgh..... czytaj uwaznie to co pisza bo widze czytanie ze zrozumieniem u ciebie ciezko juz w czesniej piasala o.b. ze ich uzywa od jakiegos czasu i nadal ma problem to w kwesti wyjasnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wkladam, i zawsze w ten sposob wkladalam - na stojaco z noga podniesiona do gory, tzn polozona na wannie czy kibelku np. moze dziewczyna powinna przeczytac faktycznie ulotke porzadnie i wiedziec chociaz jak jest zbudowana i pod jakim katem ma go wkladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jgh nie kompromituj sie swoimi radami bo to jest zenujace co piszesz podejzewam ze ulotki czytala i to nie jeden raz skoro doszla do patentu wkaladania go na lezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.b.
myślicie, że ja jestem jakąś blondynką i ulotek nie czytam.... to nic nie zależy od kąta pod żadnym nie wchodzi dobrze, pozostanę przy wkładaniu na leżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manius,podejrzewam, ze jesteś facetem, więc się nie wypowiadaj na temat o którym nie masz zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem jestem facetem ale jak widac mam jakies pojecie skoro to ja podalem mysl ze dziewidztwo moze miec na to wplyw to po pierwsze a po drugie to ze jestem facetem nie znaczy zeby mnie dyskryminowac w tej rozmowie a to zazwyczaj kobiety zazucaja mezczyzna takie zachowanie a jak widac ty sie od nas w tym wzgledzie nie roznisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewictwo a nie dziewidztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie ze jestem ekspertem i daleko mi do tego ale jak widze ty rowniez nie wiele wiesz i tak z ciekawosci ile masz lat wiem ze nie powinnienem pytac ale to taka nie zobowiazujaca rozmowa i chyba mozesz mi odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle samo co ty a tamponow nie uzywam hehehe bo nie mam tego miejsca gdzie by mozna bylo je wkladac hehehe przepraszam to taka moja dygresyjka i szczerze sie dziwie ze od tak dlugiego czasu uzywasz tamponow i nie za bardzo mozesz o.b. doradzic cos konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dlatego, że nigdy nie miałam z tym problemów, może za 1 czy 2 razem, ale to normalne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to rozumiem dlatego prosze nie napadaj na mnie kazdy wypowiadajac sie tu chce pomoc [wylaczajac debili ktorzy przychodza tu zeby napsuc krwi] dlatego nie ma potrzeby przekomarzac sie kto ma wieksza wiedze na jakis temat bo cel zostal osiagniety tego topiku bo mniej wiecej zostal naswietlony problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak uważam, że skoro jesteś mężczyzną nie zrozumiesz tego po prostu, nie wiesz jak to jest mieć okres, jak ci krew leci jak cie wszystko boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie jestem w stanie tego ogarnac ale o sprawach technicznych mam troche pojecie tyle o ile ale mam a to ze nie mam jajnikow nie powinno byc powodem dyskryminaci mojej osoby w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria to nie wszystko, najważniejsza jest praktyka, ja cie nie dyskryminuje tylko stwierdzam fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przez ten stwierdzony fakt masz mnie za gorszego rozmowce a i tak wyszlo ze moje sugestie sa trafne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie trafne, to może być tez z innych powodów, nie mam cie za gorszego rozmówcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przyznaj ze ignorowalas moje wypowiedzi i uwazalas ze sa nie godne uwagi podejrzewam ze bylo by inaczej gdybym byl kobieta to nie napadla bys na mnie tylko rozmawiala bys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje od razu jest mi lepiej :D i wyszlo na moje powiem tobie ze to piekne uczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze jestem facetem nie znaczy ze interesuje sie tylko soba mam kobiete i ineteresuje mnie to co ja dotyczy bo czemu i nie a sprawa okresu tez mnie dotyczy co miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tu na mysli zmienne nastroje i rozdraznienie a to wszystko sie na mnie odbija bo jestem naj blizej :) przynajmniej moje slonko tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×