Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona_

KOBIETKI które NIGDY nie wezmą go do buzi..

Polecane posty

i te świństwa, które wypisujecie :/ żal czytać :(:( jak można stwierdzić że ktoś kogoś kocha bądź nie na podstawie tego czy mu robi czy nie robi loda??? to CHORE :/ widzę, że czasem nie doceniam jakie mam szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no.......
NIGDY NIE MÓW NIGDY!!!!!! A JUŻ NAPEWNO NAPEWNO!!!! BO WYRZEKAŁA SIĘ ŻABA BŁOTA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Do kogo było to "Nigdy nie mów nigdy..."??? Wiem co mówię, a raczej piszę...Bo jak można mieć do kogoś takiego szacunek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet zniesmaczonej
Nie wierzcie mojej babie.Jestem z nia jakis czas i cały czas prosze chocby o malego lodzika...a ona nic :o W piatek rano byłem w burdelu.Tam przynajmniej się nie prosiłem,nie skamlałem.Wyszła ukrainka,laska jak sie patrzy,wzięła mnie calego do ust.To bylo niebo :D Potem połknęła,polizala jaderka,pogladziła po pupci i powiedziała,ze nastepnym razem,będę mial znizkę u niej i zrobi cos takiego,czego jeszcze nie widziałem i nie doznałem.:) I pójdę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka mężata pierwsza to ja
Zniesmaczona. To ja teraz też cię obraże... A jak twoja matka obciąga twojemu męzowi i ciebie pocałowała,to co? twarz ci wypaliło? Zastanów się co ty wypisujesz... Przykre,że mieszasz dzieci w takie sprawy.Ale to świadczy tylko o tym ile masz lat i na jakim poziomie intelektualnym jesteś. Ty też kiedyś będziesz miała (tak myślę)dzieci.Mam nadzieję,że wtedy sobie przypomnisz jakie głupoty wypisywałaś na tym topiku.Stuknij sie pożądnie w swój pusty czaban!!! Sorki za słownictwo,ale ona obraża nie tylko mnie,ale i moje dziecko. I powiem ci coś... Sama jesteś obrzydliwa,że brzydzisz sie siebie i swojego faceta.musisz naprawdę nie dbać o siebie,że boisz się,żeby gość wylizał ci cipkę,a on musi nie dbać o siebie,że boi się,żebyś wzięła mu do ust!!!! To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
To nie było do mnie...ale: "A jak twoja matka obciąga twojemu męzowi i ciebie pocałowała,to co?" --- trochę nie rozumiem...no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka mężata pierwsza to ja
Miało być,że twoja matka,obciąga twojemu ojcu-sorki. Bo wyobraź sobie,że twoi starzy też się bzykali,żeby cie spłodzić.I może twoja matka jest trochę bardziej na czasie od ciebie i brała do buzi twojemu ojcu-co ty na to???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest forum kulturalnych ludzi??? buhahahahaha rozpiera mnie duma.. że mam zasady.. i będę się tego trzymać :D a Wy tylko bardziej mi to uświadomiliście :D:D:D jak ja nie chcę być taka jak Wy przez takich ludzi seks z czegoś pięknego i wyjątkowego przeradza się w wyuzdane i obrzydliwe.. aj.. szkoda czasu żeby to pisać. żyjcie w ten sposób jeśli Wam dobrze. ja tak nie chcę. ps. wiesz żonko.. nie chciałabym być Twoim dzieckiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Dlaczego Kobiety, ktore \"robia loda\" swojemu mezczyznie maja nie byc szanowane? W druga strone mozna powiedziec, ze facet ktory \"robi minete\" to kurwiasz? Z moja narzeczona probujemy roznych rzeczy. O, na przyklad wczoraj zeczelismy od tego ze ustami doprowadzilem Ją do orgazmu, potem Ona mi \"robila loda\" a jak juz prawie konczylem to poprosilem aby przestala i zeczelismy sie \"normalnie\" Kochac (po drodze cztery pozycje). A to wszystko na podlodze. Szanuje swoja narzeczona i wiem, ze sama sie tez szanuje. Wiem takze, ze i mnie szanuje. Kochamy sie bardzo i wlasnie dzieki tej milosci robimy sobie dobrze ustami i jezykiem. I nie mowie, ze jakby tego nie robila to bym Ją zostawil bo to byloby glupie. Natomiast to, ze mamy odwage robic rozne rzeczy w lozku zawdzieczamy naszej wzajemnej milosci i (tak tak) szacunkowi. Jak mozna powiedziec o Kobiecie, ktora uprawia sex oralny ze jest lachociagiem??? To znaczy, ze ja jestem co? Łechtolizem? No dobrze, badzmy tak nazywani, ale niech nikt nie mowi ze sie nie szanujemy? Toz to oszczerstwo! Ps: Rozumiem zniesmaczona, ze tego nie lubi. Jej prawo i nikt jej tego prawa nie odbiera. Natomiast pisanie ze robienie tego obniza wartosc czlowieka juz jest lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka mężata pierwsza to ja
Przejęzyczenie.Sorki.To z nerwów,bo ta gówniara jedzie po moim dziecku,a to mnie wpienia niesamowicie!!!!!!!!!!!!! Ja w ten sposób nie pogrywam. Może dlatego,że mam więcej lat niż ona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
hmm...po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi Zniesmaczonej wątpię,żeby jej matka to robiła..ale ty chyba wiesz lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniesmaczonej
dziewczyno co ty wygadujesz... tobie sie juz calkiem poplatalo, albo wyszukujesz na sile pretekst zeby nas znowu obrazic i wysmiac... przeciez nikt tu nie powiedzial, ze "robienie loda" jak Ty to nazywasz, swiadczy o milosci, i odwrotnie. przeinaczasz wszystko, dziewczyno ja juz do ciebie nie mam sil... zyj sobie jak chcesz i mysl sobie co chcesz, wmawiaj sobie ze jest tak jak myslisz.... brawo. tylko uwazaj na to jak traktujesz innych ludzi, bo wychodzi na to, ze jakies 80% kobiet uwazasz za dziwki... a twoje slownictwo jest co najmniej zawstydzające....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka mężata pierwsza to ja
Zniesmaczona. Zejdz z mojego dziecka,bo za smarkata jesteś,żeby wypisywać takie teksty. I ja nie chciała bym mieć tak głupiej córki jaką jesteś ty. No ale cóż,głupich nie sieją,sami się rodzą-to przytyk do ciebie,gdybyś się nie zorientowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic co dzieje się między dwojgiem kochających się ludzi za ich obopólną zgodą nie jest upokarzające. Mówić można jedynie \"ja bym się czuła upokorzona\" \" ja nie akceptuję tej formy itp.\" To Twoja wola i Twoja sprawa, wolno Ci. Ale nie masz prawa wygłaszać jakiś daleko idących teorii odnośnie innych. Bo zdradzasz brak wiedzy. Chocby dlatego, że nie masz pojęcia, jakie są związki między tymi ludźmi, ich preferencje, myśli i uczucia. Każdy ma jakąś swoją barierę w seksie, której przekroczenie wydaje mu się niemożliwe. Upokorzenie, to wtedy, gdy ktoś siłą ją przekracza. Nie akceptujesz tej formy pieszczot - masz do tego prawo i nikt nie ma prawa Cię wyśmiewać z tego powodu. Ktoś to lubi - jego sprawa, a Tobie nie wolno go obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka mężata pierwsza to ja
Atena. A ty skąd wiesz czy jej matka obciaga czy nie??? Spałas z nimi??? Tylko oni sami to wiedzą. Następna świeta sie znalazła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikalinka
Na 100 facetów 99 uwielbia ten rodzaj pieszczot,dlaczego mam pozbawiac kogos kogo bardzo bardzo kocham takiej przyjemności.Mój mężus to bardzo lubi,a ja gdy to robię patrze mu głęboko w oczy i widzę jak bardzo go podnieam i jak mnie pragnie.Czemu mam siebie i jego pozbawiać tej przyjemności.Sex ogladany z boku jest mało "godny" a podrygujace golasy wygladaja czasem smiesznie niezaleznie jaki rodzaj seksu uprawiają.Gdy sie kocham z kimś kto ma dla mnie szczególne znaczenie i jestem bardzo podniecona i zaangażowana to nie myslę czy to jest niegodne ,śmieszne ,czy jakies tam ,tylko myslę o przyjmowaniu i dawaniu rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Wciągam nosem kurz z wycieraczki mojego sąsiada - aktywisty LPR, onanizując się przy tym owocem mango z puszki.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
"80% kobiet uwazasz za dziwki... "--znowu nie do mnie, ale wypowiem się.. hmm..mam nadzieję,że zawyżyłaś tą swoją statystykę...Ja przynajmniej otaczam się wśród dziewczyn, które tego nie robiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest obrzydliwe
nuie moglabym potem nic zjesc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też tego
Nigdy nie zrobie. I tu nie chodzi o szacunek(choć w jakimś stopniu tez) tylko o sprawy moralne, po prostu nie mogłabym i koniec. Mam nadzieje, ze mój facet to zaakceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Podszywanie się pod czyjeś nicki nie jest zbyt inteligentne i kulturalne..Więc mógłbyś tego nie robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez robie lodzika,bo kocham i jestem kochana,sex jest piękny jeśli traktuje sie go powaznie i sie do niego DOROSŁO!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ja_prawdziwa.
Przepraszam za chwilę słabości, to wynik wyjadania spożywczych resztek niepewnego pochodzenia z pojemnika na odpady BIO w zakładzie przyrodoleczniczym w Pierdziszewie Starym.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz żonko.. jesteś najlepszym przykładem że nie wiek świadczy o dojrzałości a moja mamusia.. jej nie ma. więc nie może.. sama jesteś głupia ale chociaż będzież mogła nauczyć swoje dzieci jak się \"to\" robi i jeszcze jedna poprawka: dziwka to ta która z wieloma.. a do tych od lodów po prostu nie mam szacunku. tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Do żonki...czy jak ( przepraszam, ale nie pamiętam) "A ty skąd wiesz czy jej matka obciaga czy nie??? Spałas z nimi??? Tylko oni sami to wiedzą. Następna świeta sie znalazła!" hmm..Przecież napisałam,że ty chyba wiesz lepiej skoro napisałas ,że to robią...Ja się zastanawiam skąd ty to wiesz...ale nie wnikam.. Ja święta? Niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka mężata pierwsza to ja
Wszystkie święte prosimy włączyć Radio Maryja i wyłączyć kompy. Dość swawoli na dziś panienki. I pod kołdrą się proszę nie zabawiać,bo to nie przystoi takim młodym pannom jak wy. Zniesmaczona. Cieszę się,że nie znam twojego życiorysu,bo pewnie,by mi było przykro że przez skopane dzieciństwo masz problemy z seksualnością. No ale cóż.Nie ja jestem tego winna. Dajmy spokój,niech te co nie są lachociagami dalej delektują się swoją głupotą.Niech się napawają dumą,że nie biorą do buzi. Ich faceci są pewnie zrozpaczeni z tego powodu,ale w sumie jak bym miała obciagać byle komu-to też bym tego nie robiła!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensu
Do Żonki męża: .....fajne perspektywy by były przede mna gdyby było tak jak mówisz,że "przy jednej dziurze" itp., że jak nie będę robić oralu męzowi to mnie rzuci albo zdradzi...a co mają zrobić osoby, które po prostu tego nie mogą robić ze względów medycznych ( problem ze stawem skroniowo-rzuchwowym)?....Tak samo jak Ty napisałaś że ze względów medycznych nie zgodzisz się na seks analny, to też cię mąż może zdradzić bo będzie chciał spróbować, bo się znudzi tym co ma do tej pory. Nie pomyślałaś o tym?. Bo teoretycznie to człowiekowi ( nie tylko facetowi) wszystko może sie znudzić. Ja mam nadzieję, że są normalni, dojrzali faceci którzy potrafią pewne sprawy zrozumieć i kierują się jakimiś wartosciami w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×