Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona_

KOBIETKI które NIGDY nie wezmą go do buzi..

Polecane posty

Gość Atena20
Dlaczego twierdzisz ,że to my jesteśmy głupie??hmmm.... Jesteś bardzo typowa...--> tylko zaraz mnie nie wyzywaj:] Radia Maryja nie słucham wbrew twojemu przekonaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ateny20 to załóż topik : jakie macie wykształcenie i czy obicągacie facetom... wiem, że topik dla tych które nie \"obcciągaja\" ale i tak Ci powiem zniesmaczona: ja robię to z własnej woli, czasem jak mi się nie chce, to On to rozumie i sobie zasypiamy...pierwszy raz zrobiłam to bo JA chciałam, On nigdy mnie o to nie prosił nie mówił, że chciałby. Teraz już mówi, że chce. Niewazne. Nic co jest jego nie obrzydza mnie. Kocham go całego i całego go pragne. Jest tylko mój i to dodatkwo na mnei działa. A że swoją miłość wyrażam w taki sposób to chyba nie ejst złe prawda?Absolutnie nie czuje sie \'zeszmacona\' i zdarta z uczucia godności.!! PS a czy on robi ci minetkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka mężata pierwsza to ja
Do Atent. Wiem,ze statystyki,że jej matka najprawdopodobniej obciągała. Ale wy we dwie liczyć nie umiecie jeszcze to nie wiecie co to statystyka. Co do ciebie zniesmaczona. Skończ durna dziewczyno swoje wywody.Być może twojej matki teraz nie ma,ale ktoś kiedyś cię chyba spłodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensu
Poza tym chyba można kogoś pieścić reką, przeciez to nie musi byc oral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
ojjj...Nerwowa jesteś..i to bardzoo... "Wiem,ze statystyki,że jej matka najprawdopodobniej obciągała. Ale wy we dwie liczyć nie umiecie jeszcze to nie wiecie co to statystyka." --> mam się śmiać czy płakać??Taka mądra i cudowna jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otaczaj sie dalej
wśód takich dziewczyn hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka mężata pierwsza to ja
Rozmowa jest na tak niskim poziomie,że pozwolicie,że się pożegnam. We dwie stanowicie zgrany zespół. Nerwowa jestem bo ta gówniara obraża moje dziecko.A obraża je,ponieważ sama jest jeszcze dzieciakiem.No ale cóż,nie jej decydować było kiedy i w jakich okolicznościach na świat przyszła:( Pozdrawiam wszystkich normalnych seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
To ma być śmieszne??Pewnie ,że się będę otaczała tylko takimi osobami ...są bardzo wartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reasumując Wasze wypowiedzi ,jedne mądrzejsze od drugich:facetowi do szczęścia potrzebny jest lodzik,piwo i pilot od telewizora::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensu
Do Żonka: nie ustosunkowałas się do mojej wypowiedzi. To że ktos myśli inaczje nie oznacza że nie jest normalny, bo normalne w seksie jest to co akceptuje dana para ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Rozmowa na niskim poziomie? No tak, skoro ciągle ją wyzywasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonko.. to Ty zachowujesz się jak smarkula.. jak ktoś nie chce robić laski to od razu ma słuchać Rm.. to napewno lepsze niż czytanie tych TWoich żałosnych usprawiedliwień :P i jeszcze jedno.. mój facet jest najwspanialszy na świecie.. odczep się od niego. jest cudowny przede wszystkim jako człowiek.. a w łóżku.. gdybym mogła w ogóle bym z niego nie wychodziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensu
Kropa, świetnie to podsumowałaś ;) Niektórzy mężczyxni bez poczucia humoru by sie teraz obrazili ;) Poza tym ja nie rozumiem tego typu przepychanek słownych, przcież jest tyle rodzajów waginalnego seksu,że jesli ktos nie lubi oralnego to zawsze coś tam sobie dobierze innego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie idiotki
rodzą się i myślą,ze są mądre. To było do ciebie Ateno i do ciebie zniesmaczona no cóż nie dane wam było otrzymać rozum i zwoje mózgowe.Kura jest mądrzejsza od was bo jej zwoje mózgowe,choć troche są pozwijane. Wasze natomiast wyprostowały się zupełnie. To przykre.Bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiechu warte te Wasze przepychanki...czytam i nie dowierzam ..w łózku robi sie to co sprawia obojga przyjemność.Dla jednnych będzie to lodzik dla drugich anal a dla trzecich s/m .Niech sie każdy bzyka jak mu pasi ..co niemam racji...DEWOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Przykre jest to,że to wy uważacie i wmawiacie nam ,że to my jesteśmy głupie... Ja nikogo nie wyzywam od głupich, durnowatych czy jak... Gratuluję jakże wysokiego poziomu kultury...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniesmaczonej
do ateny - hahaha otaczasz sie dziewczynami ktore tego nie robily, haha masz super powod do dumy :):):) a moje to robily i nie robily - niektore nie chca, inne to uwielbiaja :) to czy dziewczyna robi loda facetowi (w waszym subtelnym i swietym jezyku), swiadczy o tym jakim jest czlowiekiem? boze wy chyba jestescie jakies świetojebliwe :D ja juz nie mam do was sily to jest juz tak smieszne :):D:D:D:D haha, idz sie pochwal ksiedzu w parafii ze twoje kolezanki nie sa lachociagami :D:D:D hahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniesmaczonej
do ateny - hahaha otaczasz sie dziewczynami ktore tego nie robily, haha masz super powod do dumy :):):) a moje to robily i nie robily - niektore nie chca, inne to uwielbiaja :) to czy dziewczyna robi loda facetowi (w waszym subtelnym i swietym jezyku), swiadczy o tym jakim jest czlowiekiem? boze wy chyba jestescie jakies świetojebliwe :D ja juz nie mam do was sily to jest juz tak smieszne :):D:D:D:D haha, idz sie pochwal ksiedzu w parafii ze twoje kolezanki nie sa lachociagami :D:D:D hahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie idiotki
Atena. Mówimy tak,bo nas obrażacie,mówiąc że jesteśmy lachociagami!!! A ty kim jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllll
hej zniesmaczona, ja też tego nie cierpię, jest to dla mnie takie poniżające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
" hahaha otaczasz sie dziewczynami ktore tego nie robily, haha masz super powod do dumy '' - nie napisałam,że to powód do dumy..ale,że są bardzo wartościowe ...i nie tylko zresztą dlatego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak jest
zniesmaczona to jak z ta minetka??robi ci czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cała Ona To Ja
Zażarta dyskusja. Lepiej się nie wtrącam, bo jeszcze oberwę za darmochę. Są gusta i guściki, różne poglądy i przekonania... prawda odwieczna, więc po co drzeć koty? Panie od lodów niech się złączą i dyskutują, panie od "broń mnie Boże od lodów" też niech między sobą wymieniają opinie jakie to okropeczne. I tyle. A tu wyzywanie od głupich, przygłupich i ćwierćinteligentnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Ja nie użyłam takiego określenia:) Nie przypisuj mi go:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie idiotki
A ty co Atena.Myślisz że jesteś bardziej wartościowa od nas bo nigdy facetowi członka do ust nie wzięłaś...hahahah Pewnie się brzydzisz,bo mu smierdzi???I ma zarazki???? To powiedz mu,że czas się umyć.Taka moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie idiotki
Wszystkie święte poleciały oglądac M jak Miłość? No tak,bo tam nikt nikomu nie obciąga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×