Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona_

KOBIETKI które NIGDY nie wezmą go do buzi..

Polecane posty

:) pewnie ze wiem a dziewczyna nie musi byc zazdrosna bo wie ze jest ta jedyna :) i jej pozycja nie jest zagroznona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foteczka a tak apropo to maz wie ze dzielisz sie takimi inf tu na necie :) nie jest zazdrosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mogę dać .. no problem
A robienie "Loda" to zboczenie czy normalność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mogę dać .. no problem
a może to jest "zdrada" jak robi to dziewczyna z przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wezmę
normalnosc tylko: po pierwsze primo - nie kazda jeszcze o tym wie po drugie primo - zadna sie nie przyzna taki juz nasz urok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladnie ladnie :) zobaczysz jak sie dowie bedziesz musiala mu wszystko to o czym tu pisalas zrobic jednej nocy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wezmę
a ja moge dac ---> a masz jakies watpliwosci? wiem, ze Wy inaczej pojmujecie zdrade, ale .... to juz temat na ksiazke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradne nicki>>> cieszę się, że się na tym topiku coś wreszcie zgodziło Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
technicznie rzecz biorac jest to nie mozliwe ale sie nalezy ale w czulko bo co bedzie jak twoj luby mnie trafi moge nie zdazyc uciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wezmę
foteczka ---> "pierwsze primo, drugie primo", co wy do cholery nie ogladacie polskich komedii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jeszcze ktos tu jest? no i przyznajcie sami - dewoty potrzebne sa, bo nie ma sie z kim sprzeczac :( ta atena to faktycznie zlosliwa - tak nas porzucic. brzydka ble ble ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
CHCIAŁAM PRZEPROSIĆ TYCH, KTÓRYCH URAZIŁAM....( Nacelle, żonkę)...JEŚLI WAS URAZIŁAM TO NAPRAWDĘ PRZEPRASZAM... NIE POWINNAM SIĘ WYWYŻSZAĆ TAK GŁUPIO...CHYBA TROCHĘ SIĘ SPRZECZAŁAM, BO SZCZERZE TO LUBIĘ SIĘ KŁÓCIĆ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik padł
:):):):):):):):) Nareszcie te dewoty poszły spać!!!!!!!!:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam brac go do buzi, lubie tak i juz, nawet nie chce inaczej zaczynac , to mnie podnieca , czasami moj facet nie chce i musze go prosic, a czasami nawet zgadza sie i dochodzi mi w ustach, to jest bardzo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze rzeczywiscie topic padl. Szkoda, bo dosc dlugo przygotowywalem sie do swojej wypowiedzi.. Nic to, i tak ja zamieszcze, moze Zniesmaczona i Atena przeczytaja. W pierwszej kolejnosci chcialbym powiedziec, ze z moja narzeczona uprawiamy sex francuski i nie mamy sie czego wstydzic. Po drugie rozumiem jesli ktos nie chce takiego sexu praktykowac. To jest ich prawo i ok. Natomiast poziom dyskusji jaki sie wywiazal byl/jest dosc niski. Dlaczego? Pozwolcie, ze przytocze pare cytatow z tego watku. ------ 16:50 zniesmaczona_ja_prawdziwa__ ...łykanie spermy raczej nie jest podniecając :/ fuj! to obrzydliwe.. i co? Wasz facet Was potem całuje??? ja bym zwymiotowała.. to tak samo podniecające :/ niedobrze mi ------ Gdy moja narzeczona zrobi mi dobrze to oczywiscie, ze Ją caluje, co za pytanie? I gdy ja Jej zrobie dobrze to takze Ją caluje. Normalne, nic obrzydliwego w tym nie widze ----------------------------------------------------------- ------ 16:44 zniesmaczona_ja_prawdziwa__ ...lachociągi.. nie chcę Was tak nazywać.. ale... ------ Ale jednak nazwalas. Rozumiem wiec, ze i moja narzeczona jest w Twoich oczach \"lachociagiem\"? Wybacz, ale jakbys byla facetem to bys dostala po twarzy. ----------------------------------------------------------- ------ 17:00 ojejusia ale tu sie miały wpisywac te co nie chca tego zrobić a z tego co czytam to same lodziary lachociągi się udzielają.... 17:02 zniesmaczona_ja_prawdziwa__ do ojejusia fajno to skwitowałaś ... ------- Rzeczywiscie, bardzo \"fajno\". Po prostu po mistrzowsku. Widac klase. ----------------------------------------------------------- ------- 17:24 zniesmaczona_ja_prawdziwa__ ...nie szanuje lachociągów.. ups same dajki tu i wyzwolone latawice. ja tu nie pasuję. papapa ------- Kolejna wypowiedz na poziomie. Raz jeszcze mowie: jakbys byla facetem to bys dostala w twarz. ----------------------------------------------------------- ------- 17:40 zniesmaczona_ja_prawdziwa__ powinniście się cieszyć, że Wasze Wam fundują lody bez ograniczeń :/ i wielu innym przed Wami też.. ups :/ życzę powodzenia w dalczym lachociąganiu hihihi ... ------- Nie wiem jak to jest u innych ludzi, ale moja Polowka nie robila tego nikomu przedemna. Tak jak ja nie piescilem oralnie zadnych moich ex. ----------------------------------------------------------- ------- 18:24 filozofka ...Faceci sa w tej kwestii czesto dojrzalsi - dla nich lizac cipke do duma... ------- To prawda :-D. Jestem dumny z tego, ze tak zaspokajam moja Kobiete. ----------------------------------------------------------- ------- 19:26 A_t_e_n_a ŻEGNAM Państwa...Nie zamierzam już się tutaj więcej wypowiadać:] bye bye ------- Uff... ----------------------------------------------------------- No, to chyba tyle, przykro tylko, ze juz nikt tego nie przeczyta :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pzede wszystkim
Ja przeczytam:) Ale takie słowa na nic się zdadzą. Tłumaczyłam, tłumaczyłam, żegnałam. No to ostatnie akurat się udało i to na zdrowie obydwu stron. Ale za wypowiedź dziękujemy jako społeczność Nas, cokolwiek to znaczy dla tych dwóch panien:) ---------------------THE END------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubulo naprawdę ładnie to napisałeś i na spokojnie, bez negatywnych emocji, które niestety udzielały nam się podczas tej dyskusji. Na szczęście fakt wulgaryzowania tego, co jest satysfakcjonującym zbliżeniem dwojga bliskich ludzi nie jest w stanie pozbawić mnie szacunku do samej siebie, a szacunek mojego faceta mam niezależnie od spraw łóżkowych. No ale to chyba oczywiste, przynajmniej dla społeczności Nas, jak to określiła moja przedmówczyni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babulo !Też uważam że dobrze ci to wyszło,ale tak się zastanawiam czy ten topic nie był jakąś podpuchą nastolatka,bo na kilka podstawowych pytań nie otrzymaliśmy tu odpowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
wiecie co.. zabawne.. najpierw wyzywają mnie od chorych, zakompleksionych.. lepiej ode mnie wiedzą że mam nieudane życie (seksualne, zawodowe, każde), radzą wybrać się do seksuologa(po co?), podobno jestem głupia, zacofana i tak mogę jeszcze długo.. a później się dziwią że dostają kontratak :/ ok. powiedzmy że zrozumiałam o co Wam chodzi i szanuję Wasze zdanie. ale niestety to NIE JA zrównałam poziom tego topiku do zera :/ i ktoś napisał że to nie jest przekonywanie.. TO W TAKIM RAZIE CO TO JEST? i do tego przy okazji wyzwiska.. zastanówcie się ludzie bo to Wy zaczęliście jeśli Wam adpowiada robienie tego czy tamtego.. mi to nie przeszkadza. ale ja nie muszę robić ani myśleć tak jak Wy.. dalej obstaję przy swoim bo po prostu tak myślę podobno święta jestem.. to akurat dla mnie WYŁĄCZNIE komplement :D choć niestety tak nie jest :( i mimo Waszych argumentów.. niestety nie przekonaliście mnie :( niektórzy jak TO opisywali to wręcz robiło mi się niedobrze i to ja mam tu problem??? jakoś tego nie widzę :) i wiecie co? to Wy piszecie że ktoś kto tego nie robi jest chory i upośledzony.. żal mi Was bo to chyba Wy nie do końca potraficie czytać aż się boję co będzie za parę, paręnaście lat kiedy moje dzieci będą dorosłe.. co wtedy będzie tą niby NORMALNOŚCIĄ??? dla mnieto nie jest normalne :( to jest MOJE zdanie..NIKT nie musi myśleć tak jak ja nikogo nie przekonuję.. żal mi tylko że ten topik zamienił się w taki burdel wyzwisk i wzajemnego obrażania :( nie wiem co ja tu robię.. po co? bardzo zmieniłam zdanie o ludziach tworzących kafeterię (i bynajmniej nie chodzi o to czy ktoś to robi czy nie) i czego spodziewaliście się po tych wyzwiskach? że podkule ogonek, przyznam Wam rację i ucieknę??? chociaż nikt mi nie wmówi że jestem jak chorągiewka niezły wykładzik.. przykro mi, że to Wy nie tolerujecie odmienności.. bo do mnie wcale nie przemawia to że Was jest więcej. np. jeśli wszyscy by kradli to znaczy że to jest dobre i ja tak powinnam? może głupi przykład ale tak właśnie myślę zresztą.. XXi wiek.. już się przyzwyczaiłam że oczernia się i nabija z dziewic, wszystkich wstydliwych i nieśmiałych, tych którzy są wierni jednemu partnerowi i który jest JEDEN.. tych którzy nie są tacy wyzwoleni.. tyle tylko, że ja kocham takie życie.. moje życie. lubię siebie i nie zamierzam tego zmienić bo wszyscy robią inaczej albo się z tego naśmiewają ja zrozumiałam Was. mam nadzieję że i Wy wreszcie doszliście o co mi chodzi. i założyłam ten topik nie dla prowwokacji, ale dla takich osób jak ja. choć teraz wiem że to było niepotrzebne :/ bo jak zwykle ktoś szuka zaczepki i nic z pierwotnego założenia nie wychodzi :( każdy ma inną naturę, inne poglądy i granice.. i niech nikt nikogo nie przekonuje do zmian.. bo to naprawdę nie ma sensu pozdrowienia dla wszystkich. już naprawdę nie chcę się z Wami kłócić bo taka nie jestem. jeśli ktoś faktycznie będzie chciał normalnie pogadać to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregfreg
Ale zrozum, ze to TY nas zaczelas wyzywac, unikac odpowiedzi na nasze pytania i sie wywyzszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregfreg
i nie mow ze szanujesz nasze zdanie, bo 20 stron wskazuje na cos zupelnie innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_________
zniesmaczona to jakaś debilna panienka. Sorry zniesmaczona ale po przeczytaniu tego wszystkiego ,po tym jak nas obraziłaś nie znoszę cie ty zakłamana gnido jak nikogo na kafeterii!!!!!!!!!! Mam 24 lata, partnera seksualnego jednego, jestesmy zareczeni. i nie chce mi się słuchać od takiego dna jak ty ze jestem lachociągiem i że żal ci mnie tylko dlatego ze robie loda mojemu narzeczonemu. Spierdalaj stąd i nie pokazuj mi się na oczy. Dokopałabym ci do dupy za te wszystkie wyzywiska jakie tu poleciały z twoich ust. W przeciwieństwie do ciebie Atena20 ma kulture i klase jakiej ty nigdy nie bedziesz mieć marna kobietko. Jestes kobietką a nie kobietą, nie wiesz co to prawidziwa seksualność, pożądanie i namiętność. Ciało swojego parntera dzielisz na miejsca ładne i brzydkie. Unikasz pytań i gadasz jak pusta nakręcona idiotka w kołko o tym samym. Nie odpowiedziałaś na pytanie 1.czy lubisz jak twój facet robi ci minetkę 2.czy on lubi ci to robic 3.czy bzykasz sie tylko w pozycji klasycznej 4.czy na pieska uwłacza twojej godnosc. 5. nie napisałas ile jestes ze swoim partnerem zresztą mam to w dupie, ciebie i to czy mu robisz laske czy nie. Mam cie gdzieś zasrana zdziro!!!!!!!!!!!! tak mnie wkurzyłaś swoimi wrednymi uwagami też odnośnie żony_prawdziwej czy jak ona robi laskę mężowi czy całuje swoje dziecko i powiedziałaś ze współczujesz temu dziecku. ty suko!!!!!!!!!! skopałabym ci ryja ciesz sie,ze tu jestes anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×