Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy są jeszcze

Czy są jeszcze dziewczyny, co nie golą okolic bikini i mają naturalny zarost?

Polecane posty

Gość A ja zapytam jescze raz
Jak przycinacie włoski to one was nie kłują? Nie kłują facetów? Nie przebijają wam się te włoski przez majtki? Bo mnie sie przebijają i nalepiej albo nie golić wcale albo ja nie wiem, do łysa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confiused
ja nie gole, przycinam troszke ale zawsze pytam mojego faceta. on lubi taka futrzasta cipeczke, a mi to na reke, nie musze myslec o regularnej depilacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśko
Ja tam w wygolonych nie gustuję . Lubię zanużyć noska w kłębuszek i pomruczeć . Na wygolonej patelni tego się nie zdziała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśko
Te wasze fotki to dobre dla małolatów i seksualnych maniaków żeby się napalały . Dla mnie najważniejsze są cipki z naturalnym owłosieniem . W takich gustuje i takich poszukuje i potrzebuje . Żadna fotka nie jest w stanie ich zastąpić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że są takie kobiety
Ja nie golę się, chyba że sama mam taką potrzebę- zakładam strój kąpielowy, wycięte majtki itd. Tzn. trochę podgalam i już. Z włoskami mojemu motylkowi jest o wiele wygodniej:) Nic się nie obciera, nie zawija. I jest mu cieplutko;) Nie podoba mi się całkiem ogolona cipka- wygląda to dziwnie:o Na szczęście mój chłopak nie jest zboczony i wie, jak wyglądają ludzie, więc nie wygania mnie do łazienki, bo jakiś włosek zobaczył:o Mało mnie obchodzą opinie krytykantów. To moja cipka i mogę z nią robić, co chcę:) W dodatku żadni faceci mnie nie obchodzą, bo nie sypiam z nimi. I nigdy nie będę. Tylko z jednym. Także spokojnie- na pewno się na mnie nie natkniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeeesu, ja bym takich herów jak na tych zdjeciach nigdy nie zdolala zapuscic! Te kobity cierpia na nadmiat testosteronu, i te nogi takie owlosione....oj, chyba photoshop ostro sie napracowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko ja warg nie gole
ale takich wlosow nie mam :O z majtek mi nawet nie wystaja i sa krotkie :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_____
A ja robię tak - na wzgórku łonowym przycinam nozyczkami prawie przy skórze na jakies 2-3 mm, pachwinki golę do zera i zostawiam paseczek., wargi sromowe również muszą być głaciutkie. Wyrywam z nich włoski pęsetką, ból nie jest straszny a wargi są baaaaardzo gładkie i włoski odrastają słabe i jasne (jestem brunetką). Lubię być tam gladka. Czuje się bardzo seksowna i zadbana, lubie rozchylać nogi przed moim facetem, uwielbiam oral. Nie wyobrażam sobie dac mu do lizania zarośniętej cipki. Ja zaczełam sie golic w wieku 17 lat, wczesniej tez dbałam o higiene tak jak teraz ale po porstu włosy łonowe mimo mycia mają "wżarty" nieprzyjemny zapach, bleleleeeee, pozdrawiam wszystkie wydepilowane!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszelkiemu owlosieniu u kobiet
(nie liczac wlosow na glowie, brwi, rzes) mowimy stanowcze nieeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja999
nie ma takich dziewczyn przynajmniej te ktore dbaja o higiene to sie gola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoski mniam mniam
1. Myć się i jeszcze raz myć!!! Jezeli myślicie, że higiena polega na depilacji to zróbcie sobie to samo z włosami na waszysz głupich główkach. Myślicie, że jak sobie zgolicie to nie trzeba sie myć???? Mieć internet a zapomniec do czego służy szampon i mydło!!!! Dawno takich głupot nie czytałem. 2. Do waszych kochanych mężczyzn - jeżeli wolą was wygolone sputajcie się czy lubią małe dziewczynki!!! Przepaszam jesli kogoś uraziłem, ale wkurzyłem sie czytajac większość wypowiedzi. Rozumiem - o gustach się nie dyskutuje, jak ktoś lubi się wydepilować to jego sprawa, ale niech się nie tłumaczy dbałościa o higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala kotka
jestes facetem... nic nie wiesz o higienie okolic intymnych kobiety, nie bede sie rozpisywac bo o niektorych rzeczach facetom sie nie mowi, chociaz cos nie cos tu bylo na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoski mniam mniam
Biała kotko - jak już zaczęłaś to mnie uświadom. Ja na prawdę nie rozumien zależności zachowania higieny od owłosienia. Fakt - jestem facetem, ale cipalka mojej żony znam doskonale od 10 lat i nie zauważyłem żadnych ubocznych skutków z powodu jej włosków. Pachnie tak samo pięknie jak 10 lat temu i jest najpiękniejsza na świecie. No chyba, że żona ma jakieś swoje sposoby, bo nadmienię, że jest ginekologiem, więc chyba się na tym temacie zna. Powtarzam jeszcze raz - myć się trzeba i finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala kotka
ja nie napisalam ze ogolenie okolic intymnych zwalnia od mycia sie!!! ja sie gole ,zostawiam tylko paseczek , albo trojkacik na wzgorku wenery bo czuje sie bardziej czysta i zadbana. moze Twoja zona ma do tego inne podejcie i inne sposoby na zachowanie tam nieskazitelnej czystosci , bo watpie zeby miala inaczej niz ja jesli chodzi o sprawy kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kiedys myslalam ze nie ma to zwiazku z higiena...depilacja ma sie rozumiec. Ginekolog moj krzyczal zawsze jak tylko zobaczyl ze mam ogolona cipke i mowil ze depilacja to brak higieny....narusza to bowiem flore bakteryjna pochwy, robia sie grzybki itd, ech bylo o tym juz wiele razy....Nie mniej jednak gole sie mniej lub bardziej regularnie od 6 lat i nigdy nie chorowalam na zadne weneryki. Jesli kobieta ma wlosy tam na dole to w ciagu dnia zbiera sie na nich wydzielina pochwowa, resztki moczu, krew miesiaczkowa itd....generalnie po kilu godzinach od umycia moim zdaniem taka cipka jest brudniejsza niz ogolona. Gdy mam ogolona cipke wszystkie te wydzialiny ktrore normlanie by zostaly na wlosach usuwam przy kazdej wizycie w kiblu papierem toaletowym, stad wiec uwazam ze jestem bardziej czysta dzieki depilacji. Oczywisice nic nie zastapi mycia sie TAM conajmniej 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko lyse1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to ja
Ja podobnie nie golę mocno włosów- baaaardzso rzadko wpadam na szalony pomysł, by zostawic sobie paseczek..Ale nie lubie Robie to maszynką- i mam wiele ranek:/ Wole dłuższe wloski- sa mięciutkie i miłe jak urosną... Owszem, jesli mój partner powie, z emu to przeszkadza- to nie ma problemu:) Acha- i nie lubię miec długich włosków w stringach- fuj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adeen
Moja bejbe golila sie na totalne lyso zanim ja poznalem :) to jest wlasnie sexy...uwiellbiam ja taka dotykac, calowac, piescic i lizac...to nie to co GASZCZ okropnych i smierdzacych wlosow! Jak doszedlem z taka dizewcyzna do zblizenia - od razu gdy zdjalem jej majtki - poszedlem ku gorzy by na to nie patrzec...uczucie jakby sie dotykalo STAREJ BABY nie dbajacej o siebie! A i teraz cos z innej beczki: dziewczyny powiedzcie, po chuj sie golicie pod pachami? Zeby bylo ladniej I zeby nie smiedzialo? Tez idziecie ZA MODA? Czy moze nie golicie sie skoro jestescie takie hmmm...naturalne :D Na wlosach osadza sie pot, jesli wiece co to jest w ogole tempaki :/. POT SIE OSADZA NA WLOSACH, a cipa Wam sie poci niemilosiernie i powiedzcie czy to, ze ktos lize tak jakby kobiete pod pachami (ten sam smrod) jest NORMALNY???? :/ i byl tez taki przyklad, kttory widzialem kilka postow wyzej...otoz ktos napisal/-a ze jak ma wlosy to czuje sie dojrzalej...BZDURA. Czyli wg. Ciebie kwintesencja meskosci to facet z broda dlg. 4 metry?? Poza tym jakie sa koszty ogolenia waszej pusi...tak orgomne? PRzeciez facet goli sie praktycznie codziennie na swojej twarzy. Zastanowice sie nad tym i zacznijcie dbac o siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsadasda
dobry przyklad :] po co sie golicie pod pachami drogie panie, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adeen
Jesli kobieta ma wlosy tam na dole to w ciagu dnia zbiera sie na nich wydzielina pochwowa, resztki moczu, krew miesiaczkowa Dobrze powiedziane...FUUUJ az mi sie niedobrze zrobilo :|:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak mi słów
zachowujecie sie jakbyście byli jacyś nienormalni :| tak na chłopski rozum to wszystko jest "ludzkie" więc te niektóre komentarze są poprostu żałosne sie ktoś myje to jest czysty i pachnący mimo wszystko a jak ktoś sie wcześniej wypowiedział "to kwestia gustu" ja nie gole ale też gole i to zależy od mojego nastroju a nie od facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie Hopolicie.....
Jak się ktos ogoli, to też mu krew spływa i wydzielina i resztki moczu zostają. Tyle że na matkach:p A jak np. wydzieliny miesiączkowej jest dużo, to spływa do rowa w dupsku i tam zasycha- to dopiero jest "fuuuuuuuuj":p A co do pana, który porównuje lizanie cipki z lizaniem pachy- człowieku, lizać można wszystko. Ale najpierw wypadało by się umyć. Nigdy nie podstawiłabym pod nos mojemu chłopakowi śmierdzącej pachy, tak samo jak śmierdzacej cipy. Proste. Poza tym nie ma takiej konieczności- skoro nie chcesz lizać, nie rób tego. Nikt ci nie każe, pustaku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipka moze byc owlosiona
ale niech okolice bikini beda podgolone pod majteczki a wloski przyciete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytatk
ja nie usuwam owłosienia z miejsc intymnych zle bym sie czuła taka goła bez futerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia . ws
a ja mam peruczke ,mówie wam cudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedofile lubia nie zarosniete
wiec niektórzy faceci co lubia wygolone do zera tez maja dziwne upodobania bo to przeciez nienaturalne naturalna cipa musi byc troche zarosnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlosy lonowe do kolan mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×