Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy są jeszcze

Czy są jeszcze dziewczyny, co nie golą okolic bikini i mają naturalny zarost?

Polecane posty

Gość a ja lubie zarosniete
ale w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam obficie owłosione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępak to jest ten
co nie wie, że w różnych miejscach człowiek się różnie poci. Całkiem inny jest zapach potu np na brzuchu i plecach, a już każdy na 100% rozróżni czy wącha nogę czy pachę. Inaczej się pocisz pod pachą a inaczej pod kolanem. W pachwinach pot jest inny, ma słabo wyczuwalny zapach, mowa oczywiście o stosunkowo świeżym pocie, a nie jakimś zastarzałym. Przecież faceci pocą się na ogół mocniej i powinni mieć w majtkach, na rękach i nogach smród ma maksa. Jak się myją to nie mają. Proste. Ja się nie golę bo mam bardzo wrażliwą skórę i już wolę swoje krzaczki niż strupki, podrażnienia i wrastające włosy. Nie ma to jak strupy i krosty na zaczerwienionej skórze z odrastającymi włoskami, sam seks po prostu... Kto tak nie ma jest szczęściarzem, a ja mam i nie golę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszcie sie wlosami
frajerki bo na starośc sie tam łysieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępak to jest ten
tym lepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobrowiskowy on
określe ten temat tak... "Brosz skutecznie ogolona nie przekuje nam kondona..." Zwróce się tu do dziewczyn Zapewne każda z was (a jeśli nawet nie każda to tylko ze wstydu) miała kiedyś lizane BOBROWISKO (chodzi o te dziewczyny kore już maja zdjętego sim looka) Nie wiem jak dla innych facetów, ale dla mnie nie jest zbyt miłe jak mi do nosa włażą jakieś włosiska (twarde jak patyki) dlatego wieć apeluje nie bądżcie egoistkami i golcie się. Sam gole torbre bo czuje się z tym lepiej!!! I mysle że dziewczyny też wolą wygolonych albo podgolonych facetów (chodzi oczywiście o chłopiecego wacka) Hmm no wąłśnie moze poruszymy temat czy chłopcy mają sie golić???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna doświadczony
Mojej kobiecie nie pozwalam się golić, jej zarost jest seksowny, zreszto jak ogladam zdięcia wygolonych i tych które mają lekki zarost to na widok nieogolonej lepiej mi się dzieje. Nie lubie takich małych rozbebeszonych kwestia gustu sam lekko się podgalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmlody86
ja lubie jak czasem jest nieogolona. kreci mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd w ogole moda na ogolone
ogolona czy nie nie ma nic wspolnego z higiena...i jest ignorantem ktos kto twierdzi inaczej...a cala reszta to tylko kewstia wizualna...jeden woli jak u dziewczynki a drugi w naturalnej formie...osobiscie ta jak u nieroziniętej płciowo nastolatki mnie nie przekonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam mówię golić
powiedzcie mi kobietki - te które się nie golicie - a co robicie z nogami i pachami??? ja uważam że golenie okolic intymnych to kwestia estetyki. nie rozumiem jak można narażać faceta na widoki jak z dżungli!!! to jak kto się goli - to jego sprawa. może być na łyso, można trochę zostawić - grunt żeby było ładnie. niektóre kobiety mają tak skromne i ładne owłosienie łonowe że depilacja rzeczywiście nie jest konieczna. ale niestety większość kobiet ma tam ciemne i dość twrde włoski. a jak już coś wjeżdża na pachiwny albo w okolice pupci to po prostu tragedia. bleee nie ukrywam że sama mam okresy w których zdarza mi się zapuścić, bo nie mam faceta aktualnie a i przypadkowego seksu nie uprawiam:) ale gdy mam tam pełno włosów to naprawdę czuję się antykobieco. Ale też nie mam wtedy problemów z higieną, więc argumenty higienicznemnie nie przekonują. nie o to tutaj chodzi. ale nie wiem jak mogłabym w takim stanie pójść do łóżka - spaliłabym się ze wstydu. i nie piszcie że facet też powinien się tam depilować - bo to nieprawda. inny jest kanon urody dla pań i panów. ja np. nie znoszę facetów z bujną brodą i wąsiskami - to jest dla mnie aseksualne - i uważam że mam prawo wymagać od mojego mężczyzny żeby się golił. może sobie zostawić niewielki zarost ewentualnie. I on ma prawo tego samego chcieć ode mnie!!! boże i jak jeszcze raz usłyszę że wygolone to dziwki a ich faceci to pedofile to mnie chyba trafi - drogie panie nie usprawiedliwiajcie w ten sposób swojego lenistwa i flejostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia babo
nie ma to nic wspolnego z lenistwem i flejostwem😡 po prostu nie kazda ma ochote miec tam zywa rane i wieczne swedzenie byle sie przypodobac czyms,co wcale do naturalnych nie nalezy! tak delikatnemiejsce traktowac jakim ostrzem,chemia lub,matko boska,pesetom, to porazka na maksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexomaniak
a ja kocham wszystkie obrosniete czy nie sa cudowne!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×