Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bebe1234

Do dziewczyn- jak wręczyć dziewczynie... ? plis !!!!

Polecane posty

Gość bebe1234

jak wręczyć dziewczynie - wibrator- kupiłem dziś i nie wiem jak dziewczyna by wolała: 1- podarować jako prezent np. leżąc w łóżku razem?? 2- w krakcie igraszek "przedseksowych" czy "seksowych" wyciągnać z szawki i wrowadzić do zabawy ???? Chodzi o to jak Wy byście wolały- co może speszyć - co nie speszyć?? Czy wkurzyłybyście jakby w trakcie zabawy wyciągnać go z szafki? Czy wolicie dostać najpierw i sie oswoić ??? Dzięki z góry za szczere odpowiedzi! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanizatorka
najpierw dostać, oswoić się, wypróbować, potem dopiero wykorzystać do wspólnych zabaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora.....................
w ogóle go nie wręczaj, chyba, że sam nie masz czym jej zaimponować, w czasie intymnej schadzki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe1234
w sumie mam czym-ale myślałem ze to urozmaicenie sexiku- nie mam kompleksów tak że spoko- chodzi mi o doradztwo w temacie wręczenia prezentu - ale dzięki za odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODAROWAĆ
JAKO PREZENT, NIE NAMAWIAĆ, NIE ZMUSZAĆ ŻEBY UŻYWAŁA, SAMA SIĘ DO NIEGO PRZEKONA JAK SIĘ Z TYM OSWOI, NA POCZĄTKU MOŻE POMYŚLEĆ ŻE JESTEŚ JAKIMŚ ZBOCZEŃCEM ZE JEJ DAJESZ TAKIE PREZENTY ALE SIE NA PRZEKONA DO TEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak podarowac
niech sie do niego przyzwyczai i oswoi, w trakcie zabawy mozesz ja sploszyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe1234
ktoś jeszcze ma koncepcje?? bo ja chcialem w trakcie z tym wyskoczyć :/ a tu widze ze radzicie oswoić - no i dobrze że radzicie -za to dzięks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanizatorka
w trakcie to ona sobie może pomyslec o tobie nienajfajniejsze rzeczy, przez zaskoczenie opadnie jej podniecenie, więc teoretycznie cały Twój misterny plan weźmie w łeb, dobrze radzimy - daj wcześniej, niech się z nim oswoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe1234
onanizatorka - ty to ekspert jesteś ;) wygłupił bym sie nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
stanowczo popieram poprzedniczki jako prezent!! jak bedzie chciała to od razu go wyprubuje ;) a jak nie to następnym razem jak już się oswoi... ... ..hm a wziąłeś po uwagę, że ona może wpaść na pomysł hmmm...jakby tu...napisać...hmm...żebys ty też z nego skorzystał?? ja bym na taki pomysł wpadła od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODAROWAĆ
właśnie, a już zwłaszcza takim facetom którym sie zachciewa sexu analnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztanka Siwa
ja dostalam na gwiazdke, ucieszylam sie nieziemsko bo to bylo moje marzenie:) Ale natychmiast go schowalam (nigdy wczesniej nie mialam czegos takiego). Bawilam sie nim, uczylam go sama i po jakims czasie sama zaproponowalam facetowi urozmaicenie. I tak powinno byc, jakby mi go podarowal w trakcie gry wstepnej to bym zamarla z przerazenia, to jednak cos z czym trza sie oswoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslę ze to zalezy jaka jest twoja kobieta? czy jest otwarta na eksperymenty w łóżku? :-P jesli tak, to spokojnie mozesz jej to dac w trakcie.... ja np. wolałabym podczas gorących igraszek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się wydaje
Że zasaź od razu z okrzykiem suprais

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
...i z sugestią " Może byś od razu przymierzyła, kochanie" :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hie hie dobre :-P :-D mi by się nawet taki tekst podobał :-P - bo lubię gdy moj facet mnie zaskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×