Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bart1000

Obrzezanie - wady i zalety...

Polecane posty

Gość bart1000

Nie mam napletka to dobrze czy źle? Prosze o szczere odpowiedzi na temat... Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart1000
Mam nadzieje że ktoś wejdzie tu i napisze coś od siebie... Może ktoś kto nie ma, albo i ma napletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiu grzeszy
Jest różnica we współżyciu.Facet obrzezany ma mniej wrażliwego członka.Może dłużej i chyba nie występuje u takich przedwczesny wytryk jak myślę:).Dodatkowo gdyby była powtórka z III Rzeszy to obrzezani mieliby przewalone.Jak się wytłumaczyć z braku napletka przed Gestapo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opak
Arabowie tez sa obrzezanie... wiec oni ci nie grożą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, a skoro przedwczesny wytrysk mi nie grozi, bo mogę tak długo, jak chcę, to co? Jak się obrzezam, to może nie trysnę? A tak na poważnie, to zastanawiam się nad tym zabiegiem. Istnieje kilka rodzajów obrzezania, jest też kilka zalet pozbycia się napletka. Jeszcze nie jestem pewien, czy to zrobić i którą część napletka usunąć, ale wiem, że chciałbym usunąć wędzidełko. Jestem bardzo Ciekawy, jak będzie potem. Najgorsze, że po obcięciu, nie będziejuż odwrotu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on i tyle
juz w innym temacie pisalem... potwierdzam mozna dluzej bez konczenia jednak gdybym mial samemu podjac decyzje napewno bym sie nie zdecydowal pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuha
Jak bylem dzieckiem w latach piecdziesiatych podobno ze wzgledu na stulejkie lekarz usunal mi napletek i wyglada to na obrzezanie. Nie ma to nic wspolnego z religia czy przekonaniami ot po prostu zwykly zabieg. Nie stracilem czucia jestem normalnym zdrowym chlopem. Jak dlugo nie wspolzyje musze kombinowac aby sie nie sposcic za wczesnie. Zona jest zadowolona, jak sie dowiedziala ze z obrzezanym jest miejsze ryzyko zachorowania na raka szyjki macicy, co oczywiscie nie zwalnia od zachowywania higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zwykla sprawa. sam mialem za mlodu czesciowa stulejke i trzeba bylo przyciac mi kawalek napletka, ale zdecydowalem sie juz na calkowite obrzezanie. (nie jestem zydem, antysemita tez nie, po prostu trzeba bylo usunac i tyle ^^ ). choc ludzie dziwnie patrza,ze jak obrzezany to zyd, a to jest przeciez na odwrot - obrzezanie nie robi z ciebie zyda, ale zydzi sie za mlodu sa obrzezani. a to duza roznica :) na pewno jest higieniczniej, ptak wyglada ladniej i schludniej (jak dobrze jest operacja zrobiona), jest mniej wrazliwy przez co mozna dluzej sie bzykac (orgazm leprzy bo dluzej sie dochodzi :) ), lepiej sie trzyma prezerwatywa,wlasciwie to jak masz kobiete to ma to same zalety. wady? no coz, troche trudniej konia zwalic :classic_cool: bo nie ma napletka, ale idzie sie przyzwyaczaic z czasem :) niektore kobiety lubia bawic sie napletkiem i moze im to przeszkadzac, ale na pewno wolalyby faceta obrzezanego jak ze stulejka - moglby sie wtedy tylko napletkiem bawic i nic poza tym :P jednak ja nie spotkalem jeszzce kobiety, ktorej by moj ptak sie nie podobal, zawsze dodaja ze \"facet bez blizn to nie facet\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makabrinka
jednak i na tym forum można się ciekawych rzeczy dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzezanie-wada. Ma być tak jak być powinno. To tak jakby nie mieć ręki choć tak bardzo nie przeszkadza to utraciłeś część siebie. Co nie wyklucza że w osobie obrzezanej się nie zakochasz i nie będziesz chciała innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 18 lat i stulejkę. Mam iść obrzezać? Troszkę się boje i wstydzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×