Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sztywny

Nie mam napleta, to jescze nie ma i jak sie z tym czuje...?

Polecane posty

Gość sztywny

PIszcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique 900
zostales obrzezany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny
Tak i teraz źle się z tym czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique 900
to czemu poddales sie temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny
ja się temu nie poddałem, to sie stalo jak mialem moze 6 lat.... byłem młody, Co myślisz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny
Kto sie jescze wypowie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
icuś i cuś z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny
żle się z tym czuję, a Ty masz napletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cie wiem jak to jest jak mamusie nie wiedzą że trzeba naciągnąć ptaszka dziecią jak mają około 5-6 mscy. Napletek jest przyrośnięty i trzeba go odgleić, to jest bolesne dla dzieci a także czasami rodzice ne wiedzą o tym, wtedy własnie tak sie dzieje że jest usuwanie napletka chirurgicznie albo usunięcie.\\Ale nie przejm\\uje sie mam koleżanke super laska i ma faceta który był obrzezany. Z sexem jest ok ale on dochodzi tylko do orgazmu w jednej pozycji. Ale to nie jst aż takie wżne moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny
kiki, co to za pozycja i powiedz mi czy nie ma innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny
Może ktos jeszce chce cos powiedzieć, chciałbym żeby się ktos wypowiedział, ktoś kto jest w podobnej sytuacji do mnie, hce wiedziec jak sie z tym czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet tez nie ma. I jest zadowolony.Latwiej wacka w higienie utrzymac. Ja tez jestem zadowolona :) Jest faktycznie czysciutki i ladnie wyglada. Skórki mnie juz brzydza. Jedyny klopot, to ze moj facet musi jakosciowo dobre gatki kupowac, bo wacek teraz wrazliwa glowke ma :) A czemu Tobie z tym zle???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny
Musiałem cos napisać żeby się wybić na początek spisu temetów, bo tam niżej jestem niezauważalny... Czekam na wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny
Dobre pytanie.... czemu źle..., przeczytałem na stronce internetowej, że przez to gorzej się współżyje z ukochaną osobą, tak samo jak jedna osoba wyżej napisała, podobno jest tylko jedna pozycja by dojsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze slysze!! Wspolzyjemy normalnie. Pozycje rozne, rozniste i NIGDY brak napletka w NICZYM nie przeszkadzal ! Troche trudniej bylo MI sie przestawic na pieszczoty reka, troszke jest inaczej. To wszystko. Za to caluje sie takiego czyscioszka z prawdziwa przyjemnoscia. Nie przejmuj sie glupotami. Jesli ktos mial problem z seksem z powodu braku napletka, to moze mu kiedys spartolili zabieg ?? Moj facet mial usuniety napletek w wieku 16 lat. Jest wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaden problem
to nie jest. Pomyśl, że są całe narody, gdzie mężczyźni są obrzezani, i kto jak kto, ale oni są w sztuce miłości doskonali. Wcale się tym nie przejmuj, bo to jest twój atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kumpele
która uwielbia obrzezanych facetów (tzn. ich fiuty) kiki25=> kiedyś sie odgiągało napletek dzidziusiom ale teraz już sie tego nie robi! odciąganiem można zrobic wiekszą krzywde niż nie robieniem tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jude
żydzi też są obrzezani i nie mają raczej z sxem problemów. Natomiast mit o tym ze są lepszymi kochankami bierze się stąd, że właśnie ich fiuty są mniej wrażliwe, dzięki temu że nie są w skórce więc dłużej mogą i później dochodzą ot co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×