Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OCZEKUJĄCA22

problem z wloskami/

Polecane posty

Gość OCZEKUJĄCA22

mam zajebisty problem... nie jestem brzydką dziewczyna ale mam potworny komplex na punkcie mojego owlosienia łonoiwego a doklanie włosków w rowku:/ wydaje mi sie ze tylko ja mam taki problem bo to normalnie obciach jest mieć zarosnieta dupe ale nie chce sie tam golic no bo jak?! bez sensu... wstydze sie przez to isć z facetem do lóżka bo sobie pomysli ze jestem jakims zarośnietym orangutanem:/ czy facetom przeszkadzają bardzo takie mankamenty?? czy golicie sie tam dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaakkkk golimy
najpierw depilacja cieplym woskiem w salonie kosmetycznym, pozniej to co zostanie golimy same np maszynka :O co za ludzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam tam wlosy
i tez mnie to krepuje czasem se ogole maszynka ale sie zawsze wkurzam bo nie widze co gole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.
no wlasni, jak wy to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam jedna
warge sromowa dluzsza pol cm od drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytnij ją
to będziesz symetryczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depiluje u kosmetyczki
ona widzi gdzie wyrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love love
ja sobie gole maszynka,bo mam ich tam niewiele, pewnie bym tego nie robila gdyby moj facet nie mial obsesji na punkcie mojego tylka, jeszcze seksu analnego nie uprawialismy ale domyslam sie i "czekam" na tę propozycje . czekam w cudzyslowiu , bo mu odmowie i watpie zebym sie przkonala, chociaz z paluszkiem tez na poczatku mowilam nie...no nie wiem... dobra bo zboczylam z tematu ....ogol sobie jezeli masz opory do seksu przez te wlosy, na pewno pupa wyglada estetyczniej ,tylko jedyny minus to jak zaczynaja odrastac to nie jest przyjemnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCZEKUJĄCA22
no własnie o to chodzi ze nie chce golić bo po 1 boje sie ze sie zatne, pozatym ilez mozna? pachy, nogi, cipcia i jeszcze tam???!!! pocieszam sie tym że sa kobiety które nigdzie sie nie gola i moze mojemu facetowi pare kłaczków albo parenaście:/ nie bedzie aż tak przeszkadzło... ale wstdze sie tego jak cholera mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabia
problem, tez mnie to wkurza, nie podoba mi sie ale nie lubie tam sie golic ;/ ale trzeba wiec biore plastry woskowe, przecinam na cienkie paski :D i depiluje tak ugury bardziej od strony nog:P głupio wytłumaczylam ale inaczej nie umeim i reszte maszynką bo zabardzo boli ;/ i krew leci jak tak tymi plastrami robie, istna rzeźnia :D a maszynka szybko sie tepi przez to wiec sie wkurwiam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCZEKUJĄCA22
wiec morł chyba z tego taki ze trzeba zostawic tsak jak jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty oczekujaca ile tam masz tych kłaków? Ja tez mam troszke, kazda kobieta chyba ma, bo jesli rosna na cipce to czemu tam by mialy nie rosnac....Moze wyolbrzymiasz? Jesli jest ich niewiele to daj sobie spokoj i sie nie torturuj. JEsli troche wiecej to radze maszynka, ja bym wosku tam w rowie nie zniosla....Trzeba sie pochylic wypiac dupcie, rochylac po jedneym posladku i jedziesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCZEKUJĄCA22
No trochę mam. Puszcza Piska się chowa. No i ostatnio mi wibrator zginął, do dziś szukam między włosami - a mały nie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniia
ja strouje veeta i sie sprawdza, wersja dla delikatnej skroty w 3 min, nie ma nic lepszego, serio, probowalam juz innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelciaaa
to wez sobie uzyj kremu do depilacji :) ja zawsze go tam stosuje, i o dziwo odrastaja coraz rzadziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dział reklamacji
ostatnio krem do depilacji wyżera mi tam skórę, bosz, jak ja mam siebie dosyć! no, w każdym razie też mam ten problem i jakoś staram się sobie radzić (jest mozżiwe wygolenie tego miejsca maszynką ale to trudne i łatwo się pochlastać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztanka997
ja normalnie jednorazowka..rowa i cipeczke wszystko porostu naciagi skure w swoja strone i połoz sie na kosci ogonowej..no problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztanka997
miało byc Skóre:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę tam nie golić obawiam sie tak samo jak Ty o zacięcia podraznienia,a pozatym jak juz raz sie ogoli to wiesz co będzie pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to cos kiepska z Ciebie
bogini jak masz tamta okolice nieogolona:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z wargami
golice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam sama gole i wargo i miedzydupie :P miedzy posladkami teraz juz na wyczucie ale sporo czasu robilam to z lusterkiem a cala reszte to bardzo dobrze widze i uwierzcie - nie łatwo jest sie zaciac czy na wargach czy w miedzydupiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
no powazny problem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonitta
Rolnik a Ty jakich metod używasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw te włoski
jestem facetem i lubię owłosienie łonowe u kobiet. w okolicy odbytu też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetny
ja to bym Cie wylzal za to ze masz wloski nie gol ich jak kocha to zaakceptuje dla mnie to super sprawa uwielbiam tam hmm nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×