Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Owulacja

Dlaczego Polskie miasta są takie nudne?!

Polecane posty

Gość Owulacja

W Krakowie wszystko kręci się wokół starówki a poza nią jest kiła. W Łodzi wszystko jest na Piotrkowskiej, ale jak się tylko zejdzie na 20 metrów to się czuję jak w Uan Bator. Jest brzydko a kamienice mają zdewastowane elewacje i powybijane okna. W Warszawie wszystko jest, ale życie towarzyskie jest kurewsko drogie, poza tym te cholerne korki. W Katowicach jest szaro i ponuro, zresztą jak na całym śląsku O innych miastach nie wspomnę bo szkoda gadać. Znacie może jakieś miejsce w Polsce, które byłoby tanie, zadbane i nowoczesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kałopirce Dolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja
Byłam dwa razy ładna starówka i zadbane miasto ale nie było tam niczego co by mnie na dłużej zatrzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aBelchatow jest kwadratowym miastem:o A dalczego aki emat na erotycznym:P??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pominełaś Trójmiasto, które jesti ładne i sporo się dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kałopirce Dolne
w Kałopircach nie ma starówki, jest stołówka (wiejska):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja
Z Trójmiasta jest zespół Blenders :) Generalnie trójmiasto ludzie odwiedziają latem bo zima niczym nie róznie się od innych misast. Jakiego szukam miasta ? Tak jak wspomniałam dużego, ciekawego i ładnego i żeby nie wszystko działo się w jednym miejscu jak w Łodzi czy Krakowie. Żeby nie było drogo jak w Warszawiwe i żeby nie było szaro jak na śląsku Czy tak wiele wymagam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja
A Kałopirce pozostawiam innym głodnym nowych wrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tu się mylisz i popełniasz błąd wielki! Z Trójmiasta jest sporo zespołów: ONA, Kombi, Big Cyc i zajebist...zespoły niszowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja
Miasto Nowy York jest jeszcze drożesz od wawy. A moje miasto musi być na polską kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja
Do EJ A jakie ma znaczenie że z trójmiasta są te zespoły skoro i tak pewnie wszystkie grają w wawie, czy krakowie. Poza tym nie nazwałabym tych zespołów niszowych, są zdecydowanie topowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty widzisz po wymieniu \"i\" ?? chyba nie?! czytaj ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą widzę, że cokolwiek Ci sie odpowie i tak będzie źle i nie tak! A wawie wcale nie jest tak drogo-normalnie jak na stolice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja
Najbardziej mi żal właśnie dziewczyn które mieszkają w Piotrkowe, Skierniewicach i innych ,małych miasteczkach. One to dopiero mają przesrane. Skoro największe miasta sa nudne to tam jest strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra
GDYNIA!!!!! Zawsze sie coś dzieje pomimo tego że jest zima...kazdemu sie wydaje, że miasta nad morzem to w zimie są puste...nie ściągają u nas chodników...nie zamykamy sie w domach i czekamy na lato no moze jedynie nie ma wody w fontanie ale poza tym jest SUPER!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja
Pewnie że normalnie średnia pensja warszawska to 3,8 tyś zł. tylko kto tyle zarabia. Ja mam połowę tego i muszę się tu utrzymać. Jak mi starczy żeby raz w miesiącu zaszaleć to wszystko. Warszawa to miasto możliwości ale i nie spełnionych nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie Krystyna :) Swoją drogą Piotrkowa nie nazwałabym miasteczkiem:P Zresztą z moich obserwacji jak ma się kase to można zawsze jeździć do większych miast w pobliżu i to nie jest chyba problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja
Do Gdyni a powiedz mi co ma zimą Gdynia czego nie ma w innych dużych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Negra, ale nie przetłumaczysz Owulacja wie swoje :P Swoją drogą ta podana przez Ciebie średnia...hmm to nic wielkiego i odpowiedź na Twoje pytanie brzmi ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacja --------> nie potrzebuje Twojego wspolczucia:P Nudzi sie tylko czlowiek nudny:D A tak na marginesie to nikomu nie zazdroszcze zycia w 100licy:P pfffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja
Miszkam na warszawskim Bemowie, który ma około 130 tyś mieszkańców a więc niż Piotrków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma geografia do zycia erotycznego,forumowego oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TO TYPOWE MYŚLENIE OSÓB Z WARSZAWY, ŻE WSZYSTKO POZA WARSZAWĄ TO ZADUPIE, WIDZĘ,ŻE TO TY MASZ JAKIŚ PROBLEM ZE SOBĄ SKORO UWAŻASZ, ŻE WSZĘDZIE JEST TAK NUDNO I NIC SIĘ NIE DZIEJE, JAKBYŚ CHCIAŁA TO BYŚ ZNALAZŁA DUŻO FAJNYCH MIEJSC I NIEKONIECZNIE DROGICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra
Wiesz co Tobie chyba się wogóle nie podoba Polska skoro tak marudzisz...Jak Ci sie nie podoba to możesz sie spakowaci wyjechać do lepszego kraju gdzie sa ciekawsze miasta... A w Gdyni można robić różne rzeczy...masz puby gdzie grają różne zespoły, jak toś lubi to szanty i morskie opowieści...dyskoteki...pełno plakatów z ogłoszeniami...lodowisko...mecz piłkarski... Trzeba mieć tylko wyobraźnie i dobra wole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dodała, że nudzi się człowiek mało inteligentny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×