Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiulek

Dobry endokrynolog-ginekolog w Lublinie.

Polecane posty

Witam!!! Znam doktora Woźniaka jest rzeczywiście bardzo miły. Trzeba dobrze go słuchac bo ma tendencje do szybkiego mówienia. Jest jeden z najlepszych lekarzy, jest profesjonalista w swoim fachu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do TAK JEST TAK :-) Hej Hej jestem z krakowa i potrzebuje dobrego lekarza endokrynolga !!! moim problemem sa ...wypadające włosy :( lecze sie juz 3 lata a za nastepne trzy zostane łys :( bylam juz u kilku dermatologow ale zaden mi nie pomogl kazdy natomiast ( po bezskutecznej kuracji) odsyłał do endokrynologa i polecil zrobic badania. Lecze sie na PCOS ale ginekolog stwierdzil ze \\\" wypadanie włosów samo przejdzie\\\" dla mnie ta odpowiedz jest nie doprzyjecia bo to nie on zostanie wnet łysy lecz JA . Dlatego moim jedynym ratunkiem jesyt endokrynolog, Prosze o rade ktory jest dobry i ktory mi pomoze nie chce wydawac pieniedzy wbloto ( i tuj sporo kasy stracilam na leczenie ktore okazalo sie bezskuteczne :/ Zwracam sie do Ciebie TAK JEST TAK gdyz pisalas ze nasz dobrego w Krakowie :-) Bede dzieczna za jakąkolwiek pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florentina
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlesu
Czytam, że duzo dziewczyn ma zle wspomnienia z doktor Biernacka, z przychodni na Langiewicza- popieram i SERDECZNIE ODRADZAM TO WREDNE BABSKO!! Niestety za dobrego lekarza sadze, ze trzeba zaplacic ale przynajmniej w prywatnych klinikach sie staraja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja slyszalam ze naprawde
dobrym dermatologiem jest pani dr Roguś - Skorupska, jedyny minus, ze w tej chwili przymuje tylko prywaatnie. Autroko jak wyznajdziesz jakigos dr to daj znac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfeta58
Popieram,że doktor Goldiszewicz jest bardzo dobrym lekarzem.Przyjmuje nie tylko prywatnie.W Sanitasie też na ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirah
popieram ze Biernacka jest wredna, ona jest tylko od zapisywania tabletek antykoncepcyjnych, jeśli coś poważnie dolega radzę szukać innego gina, mi powiedziała ze może tylko wysłać mnie na usg i nic więcej,jak wróciłam do niej z bolem jajnika(torbiel) to wypisała mi ze złością skierowanie do szpitala bo\\\" ona nic mi nie poradzi\\\" tak powiedziała, a wystarczyło przepisać mi luteinę na receptę za 3 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie, ja również szukałam dobrego lekarza: endokrynolog, ginekolog, trafiłam przez moją koleżankę na dr Radomyskiego. Rozwiązał moje problemy, więc mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Sz
Ku mojemu wielkiemu szczęściu Pani dr.Maria Sawulska-Żmuda przyjmuje w Lublinie w Sanitasie polecam z czystym sumieniem!!!!Pani doktor jest pełna profesjonalizmu przy tym nie zwykle miła wręcz nie spotyka się w dzisiejszej dobie takich lekarzy tym bardziej na NFZ ,byłam na kilku wizytach i szczerze mówiąc ,aż chce sie chorować ,aby tylko się z Tą Panią doktor spotkać .Poza tym ,że jest wielkim specjalistą w swojej dziedzinie i wręcz nie spotykanie uprzejma to na dodatek ślicznej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika P.
Najlepszymi lekarzami na świecie są: doktor dieta, doktor spokój i doktor dobry humor lecz nie ma lepszego jak Pani dr endokrynolog Maria Żmuda-Sawulska profesjonalizm ,wspaniałe podejście do pacjenta ,życzliwość,uprzejmość,cierpliwość,zrozumienie to tylko nie liczne cechy jakie mogę dodac jest ich o wiele więcej i tylko same pozytywne ,co do mojej przedmówczyni zgadzam sie w 100% a nawet w 1000% uroda niczym filmowa tej Pani Dr zdaje sobie sprawe ,że to nie jest ważne ale większa przyjemność spędzenia chwili w gabinecie jak sie ma wizytę nie dość ,że u specjalisty to jeszcze miłego i tak ładnego.Polecam Panią dr każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza001
Czy orientujecie się ile kosztuje prywatna wizyta u dr Żmudy-Sawulskiej? I czy oprócz tego że jest bardzo miła dobrze leczy problemy hormonalne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90kasia90
A ginekolog - endokrynolog na policystyczne jajniki, który się zna, wytłumaczy i zrobi badania, a nie wciśnie piguły i do widzenia? No i na nfz, byłoby super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalalupco
up up szukam kogos od pco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Radomyski swojego czasu miał wielką tabliczkę na bloku, że ma umowę z NFZ a w gabinecie jakimś trafem już nie miał. Byłam na kilku wizytach u tego lekarza, pierwsze dwie.. byłam zadowolona, ale po kolejnych, gdzie na każdej miałam inne diagnozy.. zwyczajnie się zraziłam... na ostatniej popijał kefir podczas omawiania, co tam niby dolega..raz mam endometriozę, raz nie mam... wycofywał się z tego, co poprzednio ustalił, a na problemy z owłosieniem... "no co ja pani poradzę.. co pani wyrosło już wyrosło... " Ten człowiek nie ma pojęcia, co tak naprawdę czuje kobieta, która ma duży problem z owłosieniem, jakim wstydem oblewa się na takiej wizycie i nie ma pojęcia jak z nią rozmawiać . Poczułam się jak głupia baba naciągnięta na kolejną wizytę. Atutem tego lekarza jest jego zaplecze, czyli cała aparatura dostępna na miejscu i to,że on wie, na co patrzy oglądając USG, bywałam u takich, którzy o robieniu USG słyszeć nie chcą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej w PlusMedic!! Poszłam tam z polecenia, a teraz sama w 100% polecam tę przychodnię. Super zajmują się pacjentem i maja na miejscu sprzęt do badań, więc całość do załatwienia za jedną wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, w odpowiedzi na wątek chciałam polecić przychodnię Plus Medic, gdzie od pewnego czasu chodzę do lek. ginekologa. Muszę przyznać, że placówka godna polecenia i lekarze również. Jeśli szukacie specjalistycznej pomocy, to polecam z własnego doświadczenia. Więcej można poczytać na stronie, gdzie też jest możliwość umówienia się na wizytę. plusmedic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×