Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rusalka_______

sex przed slubem

Polecane posty

Gość rusalka_______

mam 24 lata i stalego partnera od 5 lat i mamy postanowienie ze bedziemy sie kochac przed slubem czy na kafeteri sa jeszcze moze takie osoby z takimi postanowieniami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Id J K
tutaj? chyba Ci się pokręciło (pewnie od braku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka_______
nie czemu nic mi sie nie pokrecilo to jest wspaniale postanowienie a przeciez mozna inaczej sobie okazywac czulosc i milosc nie tylko przez tradycyjny sex i goronco wszystkich namawiam do takich postanowien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ze NIE bedziecie
sie kochac przed slubem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka_______
moja GORONCA pipa zarosła szczecinom :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka_______
nic w tym dziwnego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka_______
to nie ja pisalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja już nie wiem o co Ci właściwie chodzi:O czy Twoje stwierdzenie: \"... mamy postanowienie ze bedziemy sie kochac przed slubem \" oznacza odbywanie stosunków płciowych przed ślubem, czy co ...oznacza :O:O:O i na co jest dobre takie postanowienie, bo nie wiem :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tpo twoja prywatna
sprawa, powiem wiecej, intymna, chyba nie nalezy z tego robic ideologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzyna wspolzyc polciowo nie wspolzyjemy z partnerem i przed slubem tego nie bedzie a zaspokajac mozna sie w rozny sposob i chyba juz tego tlumaczyc nie musze a takie postanowienie pokaze jak nam na sobie mocno zalezy i czy naprawde sie kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUCIU
TESTUJCIE ,TESTUJCIE BO PO SLUBIE BEDZIE ZA POZNO A PO CO SIE ROZCZAROWYWAC ZRESZTA KSIEDZU NIE MUSISZ MOWIC BO MU KITA W KONFESJONALE ODWALI.....HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Id J K
czyli będziecie sobie walić konia, ale bez wsadzania. jakie to piekne, czyste i moralne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUCIU
TEZ MASZ RACJE RUSALKO ALE WEDLUG KOSCIOLA TO ZBOCZENIE A WEDLUG MEDYCYNY ONANIZM LEKARZE MOWIA NA TEN RODZAJ SEXU METODY ZASTEPCZE LUB SAMOZASPOKAJANIE GDY ZADNA ZE STRON NIE CHCE PIESCIC DRUGIEJ....HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUCIU
MOZNA MIEDZY PIERSI TEN RODZAJ NAZYWA SIE PETTINGIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czepiliscie sie tego kosciola to nie o to chodzi bo nie jestem wierzaca tak dla sprostowania a czas proby wzmacnia charakter a czy obciaganie i sex analny jest normalny ?????? a i tak ludzie go uprawiaja wiec mi nie mow ze to co robie jest nie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wie . co dla ciebie
jest sex - czy tylko wsadzanie? Bo jak byc czystym, to czystym naprawde. a nie jakies polsrodki. Dla mnie bez sensu. Bo albo - albo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUCIU
NO JEZELI ROBIS NARZECZONEMU LODA TO TO TEZ JEST SEX KTORY NAZYWA SIE NECKINGIEM.....HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wogole co sie czepiliscie mowilam postanowienie dotyczy tylko i wylacznie typowego standardowego seksu i nie chodzi o to ze nie ma z tego dzieci czy cos a dziewictwo to przeciez nie ciezar i rowniez nie uwazam ze chluba poprostu wybralam sobie taka droge zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Id J K
id jot ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusalka_1 - Ty chyba sama nie rozumiesz co piszesz :O:O:O napisałaś:\"mamy postanowienie ze bedziemy sie kochac przed slubem\" - spytałam, czy to oznacza odbywanie stosunków płciowych , ponieważ nie wszyscy mówią, że uprawiają seks, niektórzy mówią po prostu ,że się kochają :) a Ty tu dalej jakieś głupoty wypisujesz, zamiast odpowiedzieć wprost na pytanie :O:O:O nie rozumiem nadal, skąd u Ciebie takie postanowienie, ponieważ niektórzy postanawiają nie uprawiać seksu przed ślubem, a Ty....:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furious- :O - zakładając ten temat - rusalka_1 - sama wystawia się na pośmiewisko :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Id J K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu to postanowienie jest probom dla mnie i mojego partnera czy naprawde nam na sobie zalezy czy to maly powod wg ciebie?? i nie kochamy sie klasycznie zaspokajamy sie w inny sposob i tyle czy to tak trudno zrozumiec ?? i mam takie nie dystkretne pytanie ile mialas lat jak stracilas dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzyna ale czemu ty nie akceptujesz innych postanowien i brak u ciebie zrozumienia to tylko zle swiadczy o tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogę tych ortów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusalka_1 - nie no, jednak ja nie rozumiem tego co Ty tu wypisujesz :O:O:O -patrz pierwszy wpis - który pociągnął za sobą Twoje dalsze mające się nijak do niego wypowiedzi :O:O:O do kogo kierujesz pytanie o dziewictwo, bo nie wiem :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie do wszystkich i chcialam wiedziec czy jest ktos kto podziela moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tępota
tłumaczę: rusałka napisałaś tak: "mam 24 lata i stalego partnera od 5 lat i mamy postanowienie ze bedziemy sie kochac przed slubem " czyli ze MACIE POSTANOWIENIE KOCHAC SIE PRZED SLUBEM! Znaczy,ze sie BEDZIECIE bzykać nie będąc małżeństwem. A zaraz potem piszesz ze jednak NIE BEDZIECIE. To w końcu o co Ci chodzi kobieto? Tak czy nie? Nie dziw się ze nikt Cie nie rozumie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×