Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narkus

kto z was pali stuff regularnie?

Polecane posty

Gość narkus

ja pale codziennie wiec mnie zastanawia ile jest takich osob jak ja, bo jezeli jest to znaczna ilosc to wieksza ilosc spoleczenstwa musi miec niezle filmy mijajac sie na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w skali spoleczenstwa
takich jak Ty, jest niewiele! duuuuzo ponizej 1% w skali calego kraju:) zapewne mniej niz 0,20%:) to jest apewne kilka tysiecy ludzi w calym kraju:) czy warto Ci mowic, ze wpierdalasz sie w gowno z ktorego juz raczej nie wyjdziesz? zapewne nie:) jeszcze zalezy jaki to "stuff" palisz:) aha, pierdoly w stylu ze zielone nie uzaleznia to glupoty, sam widzialem ludzi ktorzy twierdzac ze to nie uzaleznia palili regularnie odczuwajac przymus psychiczny. dla mnie nie roznili sie niczym od uzaleznionych od nikotyny czy alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkis
stuff nie, :O snuss lubie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój eks... Taką ma siekę z mózgu, że już nawet z barłogu się z rzadka wyczołguje...bo po co? Towar i lufka zawsze pod materacem...:o No, ale on z 10 lat pracował nad tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj brat i kuzyn
regularnie. pALILI. obydwaj nie zyja. Samobojstwa. Pozdrwaiam i rozumu ZYCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jemu to też nie przeszkadzało, to tylko przeszkadzało wszystkim w jego otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj brat i kuzyn
TAAAAAAAAK oczywiscie. jak bys bral amfe tez bys przekonywal ze w niczym ci nie szkodzi. Alkocholikom tez wodka nie przeszkadza. a anorektyczkom to ze waza po 35 kg wyliczac dalej? co ty kurwa diler jestes? no to by bylo zrozumiale. Reklama podstawa marketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies 5 lat temu paliłam niemal dzień w dzień :o Po jakims czasie nie było juz tak fajnie, powiedziałam sobie KONIEC Z TYM RAZ NA ZAWSZE. Od tamtej pory nie zapaliłam ani razu, chociaz okazji nie brakuje. Nienawidzę narkotyków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w skali spoleczenstwa
chyba juz Ci sie mozg zlasowal:) a w czym ma Ci to przeszkadzac? zaden uzalezniony nie widzi problemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka...
ej Rycerzyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Cie boli \"w skali społeczeństwa\"? Nie stać Cie, jesteś z Samoobrony, czy powodzenia nie masz? A może wszystko naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kiężniczko :):):) Mam tu chyba misje - pobronie sobie palących, a co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka...
zobaczylam ten topik pomyslalam ze cie tu znajde;) nie mylilam sie:) mowisz kolejna misja do spelnienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rycerzyka
Kuba- wypad stąd idioto !!!!!!!!!!!! już Ci mózg nieźle zaczyna wypalać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×