Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Usterko, jak jeszcze nie śpisz to podaję moje nawiary> 17 października. Naprawdę pomyślałaś o 10? A wiesz że się bardzo przydało i dużo pomogło. Rzeczywiście ważny egzamin i w sumie dobrze poszło. Ciekwe jakim ziołem będę u Ciebie. może mięta. Bardzo lubię miętę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze \" jesteś \" Krwawnikiem - to takie pachnące ziółko z białymi kwiatami - znasz ? A jaki to był egzamin ? Starałam się przesłać Ci jakąś pozytywną energię, ale to wątpliwa sprawa, bo ja chyba takowej nie posiadam. Czemu Ty jeszcze nie śpisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Niesmiałej...hmm,jutro cos napiszę,bo oczka mi sie kleją....Pozdrawiam wszystkich niesmiałych:) Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Niesmiałej...hmm,jutro cos napiszę,bo oczka mi sie kleją....Pozdrawiam wszystkich niesmiałych:) Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usterko, napisz mi jaki ten Krwawnik jest. Nie kojarzę tego, ale to pewnie dlatego że w szkole wywinąłem się od robienia zielnika. Skoro zdałem to raczej musiałem odebrać pozytywna energię. Dziękuję!!!!! Nie wiem co to będzie tylko przy następnych egzaminach. Postaram się zbytnio nie nadużywać Twojej pozytywnej energii. W końcu robisz cos dla kogos obcego a dla ciebie zbraknie tej energii i co wtedy? Wystąpisz jeszcze z odszkodowaniem :D Egazmin prawniczy, bo takowe moje studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze, skoro zdałeś to \" raczej \" umiałeś - innego wytłumaczenia nie widzę ! Gratuluję. I podziwiam wybór kierunku. Charakterystykę Człowieka - Krwawnika zostawię na później, bo książka jest zielonym drukiem pisana, a oczy mam już zmęczone. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że i u was jest piękna, wiosenna pogoda, że za oknem ptaszki pięknie śpiewają i zieleni się wokoło:) Komandorze Tarkinie gratuluję zdanego egzaminu! Pozdrawiam bardzo serdecznie stałych i nowych bywalców. 🌻 zakończę z takim wiosennym akcentem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poli
Pomyślałam że wreszcie powinnam do was dołączyć bo ja też walczę z tą wspaniałą "cechą" zwaną nieśmiałość. Nieraz poprostu totalnie mnie zatyka i nie wiem jak rozmawiać z ludźmi. Wasz topik najbardziej przypadł mi do gustu więc jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała... Faktycznie siedzenie cały dzień samemu w jednym pokoju nie napawa pewnie rozległymi kontaktami:) Ale zawsze powtarzam... nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:) Więc... :) Komandor... Czyli gdy masz nienajlepszy dzień to śpisz na stojąco? Lenistwo i apatia... :) Poza tym widzę pewną prawidłowość w terminologii randkowej:) Tylko kurcze 2135 rok... chyba troszeczkę się postarzejemy?:) :) :) PS. Gratuluje zdanego egzaminu:) Frotka... Witamy Cię miło i coś więcej o sobie napisz:) Prosimy:) Poli... Jasne, że się dołączaj, razem zawsze jaśniej:) I jak wyżej... napiszesz coś o sobie? Co dokładnie w ludzi Cię zatyka? Tooli... Widzisz, barana znam chyba od początku, dziewiątkę poznałem jakiś czas temu, jak i małpę, dmuchawca poznałem dzięki Kochanej Usterce, ale o jarzębinie nie wiedziałem:) No i patrz... Wielkanoc 1980 była dla co poniektórych bardzo zaskakująca:) Oczywiście bardzo dobrze zrobili... wystraszyli się naszego „gangu” i net już Tobie założyli:) Jakby znowu zapomnieli, przypomnij im co grozi za trudności dostępowe:) Ustaerka... Z pewnością pozytywną energię posiadasz... w to nie wątpię:) Tylko jeszcze spróbuj uwierzyć sama i przekonaj się, że takową posiadasz:) A tak na marginesie... „Książka jest zielonym drukiem pisana...” to znaczy, że opisy przepisujesz ręcznie? Weewcia... Pewnie, że u nas piękna pogoda jest:) Przez cały dzionek słoneczko świeci i tak już chciałbym aby pozostało:) Teraz już skończę, jestem po parapetówce i jakoś dziwnie się czuję:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze dołanczam się do gratulacji , mnie niedługo też czeka bardzo ważny egzamin , ale jeśli będziecie trzymać za mnie kciuki to też na pewno mi się uda. :D W końcu awansowaliśmy z topiku dla nieśmiałych do \"gangu niesmiałych \" - a to już coś , budzi respekt :D:D:D Zapomniany to , że jestem sama w pokoju ma swoje zalety , ale po takiej 8-godzinnej izolacji czasem trudno nawiązać z innymi kontakt , a nieśmiałość nie ułatwia tego. Ale mam jeszcze was prawda:D Weewciu czy już w pracy się uporałaś ze wszystkim ? Teraz pora na ciebie - z pod jakiego jesteś znaku? :D Ustereczko za to co robisz dla nas ( przepisywanie naszych charakterystyk zresztą w dużym stopniu sprawdzalnych tak że aż strach się przyznać z zielnika ) wielkie serduszko ❤️. Jesteś niezastąpiona :D:D:D Apel do nieśmiałych : serduszko dla Ustereczki. Co nie zwalnia cię z obietnicy przyznania się z pod jakiego znaku jesteś. :D Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poli
Zapomniany nie wiem co to dokładnie jest, czasem poprostu chyba za bardzo się boje innych by w pełni wyrazić swoje zdanie, dlatego nieraz wpadam w pułapkę i wolę nic nie mówić omijam temat i uczestnicze biernie. Jednak czytając Wasze wypowiedzi nabieram przekonania że można sobie z tym poradzić bo nie jestem sama w tym problemie. Dlatego pozdrowionka dla wszystkich z "gangu nieśmiałych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała... Nawet wątpić nie możesz w nasze kciuków trzymanie:) Jak widzisz to pomaga, a „gang” działa:) Oczywiście, że nas masz i może zaglądając na ten wspaniały topic prywatny pokój się przydaje:) Zdecydowanie:) Rzecz jasna, że serduszko dla naszej Ustereczki się należy:) W ogóle Usterka zmienić nick powinna, bo do jakiejkolwiek usterki Jej bardzo daaaaaleko, nie sądzicie?:) Lecz mam problem pewien... Jestem tu tyle czasy a jedyne ikonki jakie potrafię robić to... :) i :( (spokojnie smutny nie jestem:) ) Na tym de facto kończy się moja wiedza... ktoś mi pomoże?:) Nie wiem może robią to ze spacjami, np. : ) ?????:) Poli... Coś takiego jest do przeskoczenia:) Również kiedyś (jeszcze czasy wykładów) bałem się publicznie wygłaszać opinię. Później z reguły okazywało się, iż rację miałem... to mnie przekonało, ze czas z tym skończyć. No i chcąc nie chcąc dopadł mnie (dlaczego akurat mnie?:) ) pewnego dnia wykładowca, z pytaniem (przy ok.100 osobach) co sądzę na ten temat? Gdy wyraziłem swą opinię jego zatkało, a dyskusję kontynuowaliśmy przez chyba 3 wykłady po kilkanaście minut na każdym - musiał mieć czas do namysłu:) Jak widzisz wszystko może się zdarzyć:) Tylko nie mam pojęcia jak nieśmiałości w stosunku do Was dziewczyny się pozbyć:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, przyłączam sie do apelu Nieśmiałej i przesyłam dla naszej Ustereczki serduszka: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ no i dorzucam jeszcze trochę całusków: 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 specjalnie dla nas przepisuje z książki całe fragmenty. No i nie powiesz mi chyba że robisz to po to żeby poprawić komuć samopoczucie przy okazji sobie. Ja dostrzegam w tym odruch czytej bezinteresownej dobroci. Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków na moim egzaminie 🌼 Niesmiała=====> A można wiedzieć z czego masz ten egzamin. No i koniecznie musisz powezieć kiedy, żebyśmy wiedzieli kiedy trzymać kciuki! lea_ ========> pojawiłaś się i tak nagle zniknęłaś? Gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, nie można tak napadać na biedną usterkę - z tyloma czułościami na raz - bo ona nie jest przyzwyczajona i może się wystraszyć Oddaję wszystkie moje różowe serduszka i całuski Tooli, która ma dzisiaj urodziny : TOOLI, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !! niech Cię zagarnie w swoje ciepłe objęcia największy słoneczny wir, jaki istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************** ************************************************************************************** TOOLI ! - z okazji urodzin dużo uśmiechu na twarzy, wytrwałości w dążeniu do celu, realizacji marzeń, zadowolenia z siebie i ze świata. Wszystkiego, wszystkiego najlepszego!!!!! ************************************************************************************** **************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toli wszystkiego najlepszego:):) spełnienia marzeń:):):) 🌻👄🌻👄 :)❤️:)❤️ 🌻👄🌻👄 :)❤️:)❤️ 🌻👄🌻👄 :)❤️:)❤️ 🌻👄🌻👄 :)❤️:)❤️ 🌻👄🌻👄 :)❤️:)❤️ 🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tooli ja też się przyłanczam do życzeń , wszystkiego dobrego , samych radości , zero smutków i wogóle wszystkiego czego tylko zapragniesz ❤️ A to \"wirtualny bukiet dla ciebie\" 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 do Komandora i Zapomnianego: egzamin podobno ciężko - zdawalny , organizowany przez nasze kochane Ministerstwo ..........................Finansów. ( zdawalność 20%) Efektem ma być uzyskanie -certyfikatu. Nie znam jeszcze terminu , dopiero wysłałam dokumenty i zastanawiam się co mi \"odbiło\"........:D Jedyna nadzieja , w tym że \"gang nieśmiałych \" będzie trzymać kciuki , wtedy może............................................:D Ustereczko i jeszcze jedno ❤️ Weewciu - pozdrowienia :D Dziekuję - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłapouszek
załuje,ze tak póżno wyczaiłam tą stronę!Niestety a może stety tez jestem nieśmiała i to bardzo!Stresuje się nawet przed swoją grupą na zajęciach,czasem mam tego dosyc,dosyc siebie!A egzaminy ustne to koszmar!Każdą wypowiedz publiczną,czyli w towarzystwie znajomych muszę przemyślec kilka razy!Ale cieszę się ze są tacy ludzie jak Wy i serdecznie Was pozdrawiam!całuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłapouszek
załuje,ze tak póżno wyczaiłam tą stronę!Niestety a może stety tez jestem nieśmiała i to bardzo!Stresuje się nawet przed swoją grupą na zajęciach,czasem mam tego dosyc,dosyc siebie!A egzaminy ustne to koszmar!Każdą wypowiedz publiczną,czyli w towarzystwie znajomych muszę przemyślec kilka razy!Ale cieszę się ze są tacy ludzie jak Wy i serdecznie Was pozdrawiam!całuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;) Tooli >>> 100 lat, 100 lat, niech żyjesz, żyjesz nam !! Przesyłam bukiet buziaków 😘 Komandor >>> jestem jestem, czasami tylko ograniczam dostęp do netu bo to strasznie zżera czas wolny. Dziękuję za podaną wyżej stronkę, mam nadzieję, że jakoś mi wychodzi :classic_cool: Ustereczko >>> czy ja również zaliczam się do dmuchawców? Urodziłam się 27 marca (w oblewany poniedzialek) Jeśli nie to proszę napisz troszkę ze swojej zielonej książeczki... Nieśmiała >>> ten samotny pokój pewnie nie pomaga Ci w walce z nieśmiałością... ale gdybyś go nie miała, to może nie założyłabyś tego topiku, więc na razie dziękuję, ale asystenta to Ci po cichu życzę ;) randki: u mnie jest podobnie jak u chłopców, na najbliższą rankę (w ciemno) umówiona jestem na 19 lipca :) ale chyba nie pójdę... nie lubię takich dziwnych spotkań no i ... nieśmiała jestem bardzo... Pozdrawiam wszystkich ciepło, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie czytałem całego topiku
Ja nie jestem "nieśmiałym facetem" !!!! Jestem duszą towarzytwa i głównym prowodyrem. Ale w swoim życiu dwa razy zapomniałem języka w gębie... ...dwa razy się zakochałem. I naprawdę nie wiedziałem co mam wtedy powiedzieć Nie wiedziałem co mam zrobić. Miałem wiele kobiet w swoim życiu co wcale nie napawa mnie dumą. Jednak te dwa przypadki są jedyne... Są piękne... Chciałbym po raz trzeci zapomnieć języka w gębie... tylko niech to już trwa wiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iea dobrze , że się pojawiłaś , bo już się o ciebie martwiliśmy i znów mieliśmy brygadę poszukiwawczą uruchomić ale jak mogłabyś się nie pojawić na \"imprezie urodzinowej u Tooli \".:D Tak tak na topiku dziś mamy imprezkę tylko solenizantka gdzieś zniknęła..................................................:D Iea dzięki za to co napisałaś , bardzo cieszę się , że na coś się wreszcie przydałam , a co z asystentem/asystentką to zobaczymy ................................................. :D Kłapouszku my też cię pozdrawiamy , może się do nas przyłączysz? :D A teraz Zapomniany może jeszcze jakiś toast wzniesie za zdrowie solenizantki jakimś drinkiem skomponowanym na tę okazję.:D:D:D Pozdrawiam gorąco pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Weewci Weewciu ! Jako mój Doradca powinnaś mnie wspierać, a nie wprawiać w zakłopotanie P.S. Jeśli Ty nie podasz swojego znaku zodiaku, to ja też nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nieśmiałej Aż miło patrzeć jak Nieśmiali rosną w siłę, prawda ? A to wszystko dzięki Tobie, Lea ma rację. Jeszcze trochę i będziemy mogli zorganizować pokojową demonstrację nieśmiałości. - Tylko obawiam się, że może z tego wyjść Marsz Milczenia ... W pierwszym rzędzie postawimy Zapomnianego z Weewcią, będą nieść wielki transparent z różowymi serduszkami i uśmiechać się do mijanych ludzi. A czy w tym pokoiku w pracy możesz mieć chociaż radio ?! Jak już będziesz wiedzieć, to powiesz nam o terminie egzaminu, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea Tak, \" jesteś \" Dmuchawcem. Czy opis chociaż w części odpowiada prawdzie ? Niniejszym ogłaszam, że baranki obejmują przewodnictwo wśród nieśmiałych. Randka 19 lipca ?! Ale jeszcze w tym roku ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×