Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skołowana

Co lepsze firanki, rolety czy żaluzje?

Polecane posty

Gość gość
Z doświadczenia wiem, że jak jest mocno słoneczne mieszkanie, to firanki (same) nie zdają egzaminu. Najlepiej połączyć je albo z żaluzjami albo roletami odbijającymi światło. Jak się nagrzeje takie lokum to jest masakra. A kupowałam wpsomniane tu: http://www.okienneozdoby.pl/ fajna jakość, duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tego typu problem , że pokoju zawsze bylo bardzo słonecznie i nawet zwykle rolety nie zacieniały dostatecznie pokoju ...w rezultacie dziecko się budziło. Dla tego zamontowaliśmy rolety noc i dzień z firmy www.roletymobi.pl. Teraz nie ma z tym żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z firankami za dużo zachodu dla mnie, a tak to sprowadziłam speców z firmy www.decosquare.pl którzy zamontowali rolety zewnętrzne i jak potrzebuję to robię sobie totalną ciemnicę w pokoju. Jak się pracuje na nocki to takie rozwiązanie się przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych lepszych dekoracji okiennych to marka Wynn. Produkcja, sprzedaż, montaż w jednym miejscu, a z perspektywy klienta to moim zdaniem najważniejsze. Miałem podobny dylemat, a u nich wszystkie dekoracje masz od ręki dostępne na ekspozycji. Pooglądaj na żywo i podejmij decyzję. Lepszej opcji raczej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolety - bo ci się przyjemniej do mieszkania nie włamią, albo odstraszy tych "Niedzielnych" Włamywaczy :) Rózne rodzaje do obejrzenia i poczytania na https://bakarokna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżusti
Mi ostatnio Panowie z firmy wykończeniowej http://kapitanremont.pl/ doradzili rolety i muszę powiedzieć, że to była dobra decyzja. Rolety wyglądają dużo bardziej nowocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, no to już raczej indywidualna sprawa. Pytanie co bardziej pasuje do Twojego wystroju w mieszkaniu? Jeżeli lubisz klasycznie i bardziej przytulnie mieszkać to zdecydowanie firanki najlepiej z pojedynczym karniszem, takim jak ten: http://www.oslonydookien.pl/produkty/oslony-wewnetrzne/karnisze/ Jeżeli wolisz minimalizm to weź rolety których teraz jest mnóstwo rodzajów od takich przylegających po pasiaste, przezroczyste. A żaluzje? Jak Cię stać to weź drewniane a jak nie to zrezygnuj bo aluminiowe to nadają sie na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny klimat u nas w domu robią żaluzje drewniane. Udało się w fajnej cenie taki mechanizm kupić w Masters w Krk na Nowosądeckiej, polecam ich. Mają swojego fejsa a co do cen to na masters-rolety.pl z tego co kojarzę powinny być stawki podane. Miły kontakt szybka realizacja montaż zrobiony sprawnie i porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnika01
Ja u siebie w domu zdecydowałam się na żaluzje drewniane, bo wydawały mi się najbardziej estetyczne i pasujące do reszty wyposażenia. Najładniejsze znalazłam, zupełnie przez przypadek, w Szczecinie http://www.rolis.pl/zaluzje-drewniane i stąd też je zamówiłam. Muszę powiedzieć, że to był chyba najlepszy wybór!! Bo są nie tylko ładne, ale też praktyczne. I nie rzucają się tak bardzo w oczy, mimo tego, że mam dość duże okna, więc wymagały one odpowiedniej oprawy, którą wbrew pozorom wcale nie tak łatwo znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymiary razem z transportem i montażem rolet przygotowała dla mnie firma www.oknoprim.com.pl która we Wrocławiu bardzo prężnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubię firanek, wolę zasłony i rolety czy żaluzje, wydaje mi się,że wyglądają nowocześniej zobacz tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolety wyglądają bardziej nowocześnie i nie są takim zbiorowiskiem kurzu. Fajne opcje ma Roletex. Warto się zainteresować ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o rolety domowe to ja zamówiłem swoje z www.dario-biuro.pl. Wielu znajomych mówi mi, że wyglądają bardzo ładnie i pytają gdzie je kupiłem. Rolety dobrze zaciemniają pomieszczenie i nie psują się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawiłam sobie w końcu żaluzję z Roletexu i nie żałuję wyboru! Są super! Jakość pierwsza klasa i nie zapłaciliśmy milionów! Warto było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina65455
Ja mam zarówno rolety jak i firanki. Zamontowałam na oknach bezinwazyjne rolety mini, spiełam firanki żeby za bardzo nie zasłaniały i efekt jest cudny :) Sprawdź na www. karnix.pl mają ogromny wybór na pewno coś Ci wpadnie w oko. Mimo wszystko czy masz firanki to rolety to dobry pomysł bo wieczorem możesz zasłonić sobie okna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rolety noc- dzień, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaStefaniak
Dnia 27.11.2018 o 13:52, Gość ewelina65455 napisał:

Ja mam zarówno rolety jak i firanki. Zamontowałam na oknach bezinwazyjne rolety mini, spiełam firanki żeby za bardzo nie zasłaniały i efekt jest cudny 🙂 Sprawdź na www. karnix.pl mają ogromny wybór na pewno coś Ci wpadnie w oko. Mimo wszystko czy masz firanki to rolety to dobry pomysł bo wieczorem możesz zasłonić sobie okna 😉

Ja też mam rolety od nich i mogę śmiało polecić. Jak dla mnie wygrywają rolety dzień noc. Ja mam takie https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html . Bardzo dobrze wyglądają, pasują praktycznie do każdego pomieszczenia i są wygodne  w użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seli
Dnia 27.11.2018 o 16:46, Hagalaz napisał:

Rolety noc- dzień, polecam:)

Też myślę, że są najlepsze. Miałam już różne rolety, ale tylko te 100% zdały egzamin. Co do konkretnej marki rolet, to można sobie ROLETEX sprawdzić. Oni maja różne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymekk

Zależy, co tobie bardziej odpowiada, ale najlepiej szukaj miejsc, gdzie mogą toie wykonać produkt pod określony wymiar okna. Takie rolety możesz kupić w sklepie https://www.kuprolety.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauooola

U mnie z samymi roletkami było za pusto chociaz zawsze byłam tego wielką fanka! Dokupiłam firanki stacjonarnie i piękne zasłony z allmeblo;) Okno od razu wygląda inaczej, całe wnętrze wygląda inaczej. Dodatkowo w te upały zasłonki serio dużo daja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×