Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elkoninio

Czemu niektore kobiety udaja trudne i od razu nie chca isc do lozka?

Polecane posty

Gość Elkoninio

My faceci nie lubimy takich, bo marnujemy czas i kase. Lubie latwe szybkie dziewczyny. Takie sa najfajniejsze. Zastanawia mnie jaki cel maja takie udajace trudne? To przeciez bez sensu, seks jest piekny i tak samo faceci jak i kobiety go lubia! czemu sobie problemy robic? W moich uznaniu kobieta ktora nie sie opiera przed pojsciem do lozka jest przegrana i takimi sobie dupy nie zawracam. Co mam sie meczyc z zakala jak znajde sobie chetna dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jesteś brzydki jak kupa po jagodach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkoninio.
Co ma szacunek do przyjemnosci? Szybkie spelnienie i dalej. Czemu takie opierajace sie tego nie rozumieja? Co im szkodzi sie bawic, sa takimi sztywniarami i gowno warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 135790
nie wszytskie sa dziwkami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcą być rzucone po 1 randce, wolą po 10, porażkę wtedy łatwiej znieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś dziwkarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula22
Elkonino weź Ty walnij się w łeb i nie wypisuj takich głupot!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie to ze sami sie nie boivcie o zdrowie bo takie korwy to podejzewam to nie 1 chorobsko maja bbbbblllllllleeeeee a takie co sie purzcza za kazdym razem z kim innym to bym nawet kijem nie chcial dotknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altea Ja1
a wiesz debilu co to znaczy szacunek do samej siebie??????????????chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkoninio..
Szkoda mi was. Unikam takich kobiet bo kasy wydam i czasu zmarnuje. Znajomi tak samo uwazaja. Nie ma sie co zadawac ze sztywniarami i udawaczkami co sie opieraja a przeciez chca bo taka natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz jak faceci okreslaja potem takie laski ku*** wiec nie badz zdziwiony ...a moze wola miec jednego stalego partnera niz zmieniac ich co tydzien ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tego nie wie wiec nawet sie nie wysilaj zeby wzbudzic w nim chec zastanowienia sie nad soba to co pisze najlepiej swiadczy o nim bo jest taka sama kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber Track
mój facet po 1godz od pownania się zaproponował mi seks, poszliśmy do łóżka za 12godzin, nasz związek trwa już 4 lata i on jest miłością mojego życia. pierwszy raz w życiu tak się zachowałam i nie żałuję, on mnie po prostu szybko zdobył :) a nasze życie erotyczne jest szalone i intensywne, kochamy się i kochamy się kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber Track
to nie ma znaczenia, po jakim czasie znajdzie się kobieta z facetem w łóżku, ale z kim się w nim znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkoninio...
Chyba nie ma tu normalnych dziewczyn:( Jejku co sie w wami dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora.......
a sam chciałbyś mieć kiedyś niewinną żonę, co za obłuda, blehhh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponczoszka__25
a ja sobie wlasnie takie spotkania bardzo chwale za kazdym razem z kim innym bez zobowionzan i bez zbednych podchodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i odwrotnie
dziewczyny trudne do zdobycia nie przepadają za łatwymi facetami niech każdy znajdzie sobie kogoś na swoim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w przyszłości chciałbyś się
związać na stałe z taką,co to na każdej randce dupy dawała?sam sobie odpowiedz matole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaSobieTam
'co sie opieraja a przeciez chca bo taka natura'------nie jestesmy zwierzetami , miedzy innymi to nas rozni od nich , trzeba wiedziec co do czego sluzy i uzywac .. takiego mozgu np. druga rzecz , ze moze te panienki poprostu nie byly toba zainteresowane! ot chcialy cie naciagnac troche i sie zabawic :P a potem poszly z kim innym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez urazy
ale może masz jakieś problemy egzystencjonalne??Albo strasznie wysoką samoocene.Nie każda laska poleci na ciebie a tym bardziej na twoją kasę.Ale kiedyś sie przejedziesz na tych "niby"łatwych paniennkach.Bo kobiety są wyczulone na takich cwaniaczków i frajerów.Załózmy taką sytauację.Jesteś w jakimś klubie, poznajesz fajną pannę.Bajerę wciskasz przez kilka godzin imprezy,stawiasz drinki.Później niby będzie zainteresowana,nawet chętna i sie zgodzi wracać z tobą do domu.Ale tuż przed wyjściem"przypadkiem" trafia na znajomych i bez słowa idzie razem z nimi.podchodzisz do niej,mówisz że mielicie już wychodzić itp...Ona wybucha śmiechem i głośno mówi "Dobrze sie koleś czujesz??daj mi spokój i dzięki za drinki frajerze!!!" A przecież była taka chętna...:):):) hehe I dobrze tak wszystkim cwaniaczkom i frajerom:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczydelko
..bo takie bubki, przykladają wagę tylko do .. sprawy dupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhmmmmmmmmmmmm
cymbal!!!!!!! oczywiscie tworca tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilizm sie szerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×