Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiemmmmmm

calowalam sie z kumplem, ktory ma laske

Polecane posty

Gość gość
no wiesz, gdybys calowala sie z kumplem twojego faceta to moze bylby z tego temat, a tak topik zakrawa na infantylizm. W dodatku jak widac nie masz sprecyzowanych wlasnego dekalogu zasad moralnych skoro tak sie glupio pytasz, a w tym wieku juz powinnas je miec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemmmmmmmmm
zaczekaj mądralo na swoja kolej... :-0 zreszta trzeba bylo przeczytac przebieg dyskusji wiedzialbys, ze chodzi o innego rodzaju problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa ja
całuję się z pewnym super facetem ale niestety nie mam pewności, czy on nie robi tego z innymi laskami. Generalnie srednio mnie to interesuje. Ważne, że jest mi z nim dobrze i nawet jesli takich dziewczyn jak ja mam więcej to staram sie o tym nie mysleć. Trochę to egoistyczne ale z braku innej możliwości...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenunia
wlasnie aaaaaaaaaaja masz racje trzeba tak robic zeby bylo nam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dopiero wydarzenie ....... Z tego powodu zakładasz topik, wybacz dziecinko, ale jesteś po prostu głupia jak lewy but :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggg
Nie wiem -jestes zwykła kurwą!!!!!!!!!!!!!a facet to szmaciarz od razu bym takiego zostawiła.Współczuje tej dziewczynie ze jest z takim osłem i kretynem który jest bezmózgiem.A tobie gratuluje inteligencjii -hhmmmmmmmmmm szkoda że takie suki tak szybko gina tego i tobie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy kozak
najlepsze tematy dziecinko to te, w których masz problem bo reka nie wchodzi do cipki po łokieć albo ten ze obciagalas na pierwszej randce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×