Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bisia

CoŚ WyJąTkOwEgO dLa FaCeTa

Polecane posty

prosze poradzcie mi - moze jakaś podpowiedz w sprawie prezentu na waletnynki, ale nie moze to być pospolity prezent- poniewaz na codzien jesteśmy w różnych miejscach a on przyjezdza teraz (nawet nie chce mi powiedziec kiedy) i siostra mi podpowiedziała ze szykuje dla mnie mega niespodzianke- dlatego chcialabym mu ofiarowac coś wyjątkowego - takiego od serca co bedie aprawde super zaskoczeniem. myslałam o wygrawerowaniu naszych imion - ale nie wiem na czym (nie pali, nie pije :).bardzo sie kochamy i zależy mi na czymś wyjątkowym i sczzególnym- prosze piszcie jakieś swoje pomysły - myślałam tez o upieczeniu tortu z naszymi imionami w kształcie serca + cos jeszcze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbooo
skoro na codzień jesteście osobno to pomyśl o jakimś romantycznym pokoju w hotelu i namiętnej nocy połączonej np z kolacją i kapielą przy świecach...ręcze ze nic innego bardziej twojego faceta nie ucieszy- żadne tam duperelki, serduszka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altehekse
Popieram przedmówcę - może być poprawione kompletem pięknej bielizny (na Tobie). Z innych rzeczy - w jednym z laboratoriów foto widziałam kubki ze zdjęciami, ujawniającymi się pod wpływem temperatury. Trzeba dostarczyć fotę w postaci pliku (wedle uznania - piękną własną lub wspólną). Na "zimno" - kubek jak kubek - biały. Gdy wleje się do niego coś gorącego na ściance wyświetla się fotka. Gdyby udało się tak, że chłopak użyje kubka dopiero z dala od Ciebie - urokliwa niespodzianka murowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow super pomysł z tym
kubkiem!! Czy orientujesz sie moze gdzie dokładnie mozna takie cos zrobic ??? Chciałabym dac cos takiego swojemu, ale na jego urodziny. Czy ktos nie wie czy w Krakowie gdzies mozna cos takiego zamówic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta5566
taki kubek i mnóstwo innych gadzetów mozna wykonac w sieci sklepów drogeryjnych rossmann..mozna wejsc na strone www.rossmann.pl i bezposrednio zamowic cos nie wychodzac z domu...mój chlopak nie pije z kubka ale calymi dniami pracuje przy komputerze wiec zamowilam mu podkladke pod myszke ze swoim zdjeciem..mówie wam jest to swietny i bardzo orginalny pomysł ...mój chłopak był bardzo zadowolony z prezentu..no to do dzieła i zamawiajcie super prezenty..pozadrawiam papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pomysly - nocka napewno bedzie bo z ta bielizna to super pomysł :) a co do prezentu to wygrawerowalam na blaszkach ktore nosi na łańcuszku na jednej nasze imiona a na drugie nzwe zespołu w którym robi muzyke- poza tym mamy wspolny album ze zdjeciami do ktorego dokładamy wspólne zdjęcia- juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzllinka
mówisz że nosi na łańcuszku blaszki. A jaki jest ten łańcuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×