Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siedemnastolatkaa

mam dosyc obrazliwych topikow!!

Polecane posty

Gość siedemnastolatkaa

czy kazdy zboczus mysli sobie ze w dzisiejszych czasach ma mozliwosc znalezienia dziewczyny prze 20- tka ktora pojdzie z nim bezinteresownie do lozka? :O Wezcie sie spruchniale dziadu, zboczki znarcyzowane walnijcie w leb - nie macie najmniejszych szans, jeszcze 20 lat temu moze mieliscie szanse wyrwania gluwniary na auto i drinka ale nie dzisiaj. Kazda normalna dziewczyna mysli dzis o przyszlosci - STUDIA, pieniadze, internat, a takie stare 30paroletnie bobki (juz nie wspomne o starszych :O ) mysla kur__a ze komus zaimponuja czyms. Fakt, mam kolezanki bedace ze starszymi facetami ale maja oni tyle kasy ktora dziela sie z nimi ze nie musza i nie maja czasu zeby siedziec na kafeterii. Jezuuuu jak pomysle co za oblesni 30 latkowi i wiecej siedza na kafeterii dla kobiet to mnie mdli :P i jeszcze udaja ze wiedza cos o seksie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
zamknij morde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastolatkaa
o! odezwala sie zakompleksiona dziadyga po 30-tce ktora sie zdenerwowala ze mlodsza od zonki nie poleci na takiego :D :D :D siedz dalej zniewiescialy panolku na forum dla kobiet, zonka przyniesie wieczorem wyplate to w sobote sie znowu spotkamy na dyskotece jak bedziesz probowal mi DRINKA postawic. FRAJERZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj
za 13 lat tez bedziesz miala 30 i co wtedy? Rozumiem drwic sie i nabijac z urody to jeszcze jestem w stanie skumac ale z wieku????? Kazdy kiedys bedzie stary wiec to glupota chwalic sie mlodoscia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co jest najgorsze
u takiego zakompleksionego 30-latka z mesko menopauza - usmiech. taki zniewiescialy usmiech ktory mowi wszystko o tej menopalzie. ale jeszcze gorsze jest jak ten rozanielony usmieszek probuje ukryc bo sie kreuje na maczo :D :D :D Jejku :O :O :O przeciez po takiej 30-ce czy 40- ce wszystko widac - to jaki jest wyglodnialy bo nawet zona mu nie daje bo juz zaczela sie nim brzydzic :P i to jak sie z kolegami oklamuja jeden drugiego ze wyrwal wczoraj malolate :O :O a prawda jest taka ze jedyny kontakt z malolata mial 20 lat temu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastolatkaa
poczekaj , przepraszam ze cie urazilam, nie chodzilo mi o to . mam na mysli to ze kazdy powinien dobierac przyjaciol w swoim przedziale wiekowym, a nie zeby mnie podrywaly takie szmaciaze po 30- tce bo dla mnie to OJCIEC wiec won ! niech sobie szuka w pracy albo wsrod kolezanek zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastolatkaa
Nie wiem czy macie pojecie, ale te nieudaczniki nie tylko tutaj szukaja malolat!!! Czy wy wiecie ile takich smieci podjezdza codziennie pod moje LO i zaczepia mnie i kolezanki i wpaja ze kolezanke odwiozl do szkoly bo ma dzisiaj wolne bo byl w sadzie na sprawie rozwodowej :P :P a w dyskotece???!!! wiecie ze takie laczki przychodza na godzine z kolegami do dyskoteki w ciuchach ktore zdradzaja ze powiedzieli zonie iz leca do sklepu po papierosy, albo do piewnicy :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastolatkaa
czlowiek przychodzi odsapnac po lekcjach na kobiece forum i co widzi?!!!!!!!!! SZUKAM DZIEWCZYNY 17- 18 LAT przeciez rece odpadaja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty siedemnastolatko
jak facet 30-letni mógłby być twoim ojcem no to gratuluję,to że faceci podrywają młodsze to normalka,zawsze tak było,ja jestem 30 parolatką i mnie zaczepiają młodsi,takie to życie,a forum nie jest kobiece ,bo jak zapewne wiesz to forum erotycznego życia,a do tego tanga trzeba dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywacze :P ty siedemnastolatka ---->> zaden mlody chlopak nie podejdze do starszej kobiety chyba ze jest ubrana i zachowuje sie \"zachecajaco\" :P Forum jest kobiece KAFETERIA- kobiece forum, a ten dzial jest jego czescia!!!!! malutka--->> uwazasz sutuacje w ktorej faceci po 30-ce przyjezdzaja pod szkole zeby namowic 16 - 18 letniá dziewczyne do samochodu za normalna??????? mam nadzieje ze ty nie masz dzieci, bo skoro sama bys zachecala do takich zwiazkow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o wyjaśnienie
kurna co to znaczy chyba że jest ubrana,ja tam gołych na ulicy nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie
ze jest ubrana zachecajaco to chyba znaczy ze jak dziwka. popieram, jak by do mnie jakis lepek podszedl to za uszy i do matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty siedemnastolatko
taki świat,ale po co obawy z twojej strony,jak dziecko dobrze wychowane to mu nic nie grozi,gdzie nie popatrzysz to zawsze coś czycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oosiieemnastkaa
No FFłaśnie! mY nIe JeStEśMy WaShyMi NiuŃciaMi, aNi jAk tO KoLeżAnkA pOwiEdZiAłA \"gluwniarami\" i oŚWiAdCzAmY że zA oBciĄgAnIE BiErzEmY DWIE PACZKI DRAŻY Z BIEDRONKI :classic_cool: PraFFda KumPelkO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
wals ie an ryj pojebanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastolatkaa.
Zapomnialam dodać,ze zalatuję subtelnie moczem dziadka Romana,stróza z domu spokojnej starości :"Spokojna jesień",z którym uprawiam piss i fisting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×