Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLAKA

Kiedy .. ?

Polecane posty

Gość OLAKA

uprawiliście pierwszy raz sex:> .. i w jakich okolicznościach?To było zaplanowane czy pod wpływem chwili? Ja miałam 16 lat i bardzi tego załuję, teraz mam 22 i cofnęłabym czasd gdybym tylko mogła. wszytsko stało sie tak szybko i tak niespodziewanie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pierwszy
ja bylam po 20, spedzilam kilka dni u mego lubego, najpierw caly czas paluszki w ruch szly, a potem (nie z nudow tylko z ogromnej ochoty) chcialam juz to robic z jego... no wiesz... jakos nie specjalnie nam sie udawalo to, bo trafic nie mogl ;) ale bylo milutko...i te jego paluszki mmm, a ostatnio nam wyszło, i bylo cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAKA
wlasnie trzeba dochodzoć do tego metoda prob i błędów... okrywać siebiei swoje ciało :)) pozdrawiam:) i powodzenia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAKA
bardzo dziękuję za to co napisałaś:** miiłość własnie .. ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius
no widzisz moglas trzymac cnote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnota to
sprawa o którą pytanie powinno być karane ;) Było minęło nie wróci :o. A kobietom powinno się przerywać błonę dziewiczą hirurgicznie jak najszybciej po urodzeniu (oczywiście kiedy będzie to możliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalll
mialem chyba 18 lat,poszlismy z kumplem do burdelu,on stawial,nie podobalo mi sie zbytnio,od tego czasu juz nie chodze na dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×