Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta z Lasku Bielańskiego

Topik dla panów z małymi penisami i ich fanek - mały penis to jest to!!!

Polecane posty

Gość Aneta z Lasku Bielańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Pikuś
ja tez mam małego 12 cm i melduję sie posłusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Pikuś
za to zakupiłem sobie w biedronce 30 metrowy wąż ogrodowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta z Lasku Bielańskiego
Lubię małe penisy które wchodzą w mój wielki odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczek majowy
hydraulik , który przychodzi naprawiać przynosi ze soba narzędzia do pracy i nikt go nie pyta czy są duże ważne aby on dobrze pracował!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Pikuś
lubię węzę ogrodowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha - fajne porównanie narzędzi hydraulicznych do penisów - niestety nie trafne. Bo i owszem, że mały penis też zapłodni, ale \"duże więcej może\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczek majowy
no cóz,mam małego (11cm) ale za to języczek sprawny i ruchliwy.Własnie lizaniekim zastepuje taki normalny seks bo wiem,ze normalnie przez posuwanie panny to raczej jej nie dogodze. Trzeba sobie jakos radzic przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius
ja też mam sprawny języczek,, i paluszki HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczek majowy
dobrze ,ze chociaz jezyczki mamy .Choc ja nie przepadam za lizaniem cipki ale cóz zrobic.Trzeba jakos dogodzic panience jak sie ptaka ponad 20zm nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie...
maly penis to koszmar kobiety!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa jak ch.j
lipny ten topik, poczytaj sobie ten o murzyńskich chujach, albo inne które są na ten temat. Każda kobita woli dużego chuja i to chyba naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joł joł
ale niezły musicie przynac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do byczka majowego nie podszywaj się pod mój pseudonim - jestem kobietą o orientacji heteroseksualnej i nie liżę nikomu c........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostry_
Mały ale figlarny - ot co!!! Z anszych doświadczeń również wynika, że mężczyźni nie mogący się poszczycić rozmiarami nadrabiają czym innym! I są w tym mistrzami! I mają całe grono fanek i innych wielbicielek ;) Pozdrawiamy Kolegę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozedrgana emocjonalnie Zuza
Fajnie,ze pojawił sie ten topik .Nareszcie małe peniski nie beda szkalowały wielbicielek konkretnych rozmiarów w watku o Duzych Penisach. Niech sobie tutaj rozprawiaja o wyzszosci małego fredzla nad pieknym duzym i miesistym penisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes
taki tepy czy tylko udajesz-przeciez to ordynary fotomontaz dla nierozgarnietych bezmozgowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczek majowy.
Dostaję ekstazy ogladając teleturniej "Jaka to melodia",a kiedy spiewa Janowski,radosnie ryczę przeciągle muuuu i smagam sie ogonem po wymionach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak503
No, mi np. jest obojetnie jaki penis moze byc i maly. Bo ja mam taki problem ze jak tylko do czegos dochodzi to dostaje czesto orgazmu przed jego wejsciem - chyba mam nadwrazliwe cialo. Nie zartuje sam dotyk czegos twardego co dotyka mi przodu powoduje u mnie orgazm. Dobrze ze nie jestem facetem bo mialabym chyba przedwczesne wytryski :). A tak moge udawac ze niby mam orgazm pozniej, ze niby w trakcie stosunku. Za to nie wiem jak sie doprowadzic gdy robimy to od tylu - nie potrafie. A staralam sie wielokrotnie. Ja moge miec tylko jak on lezy na mnie albo ja na nim. Chyba jestem jakas nie normalana hehhehe ale i tak jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly i niesmialy
mam 10 cm gdy stoi, 27 lat, zero doswiadczenia z kobietami :O codziennie wale konia na necie, przegralem zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×