Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chicco

wózek chicco tech 6WD - czy polecacie???

Polecane posty

Gość chicco

Ewentualnie 4WD, bardzo proszę doświadczone mamy o redę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie to mam chicco 4WD.czy jestem zadowolona?hmm...Sa plusy i minusy.wozek na pewno podoba mi sie wizualnie.jest duzy wiec\"pasujemy\"do siebie;)(mam 178 cm wzrostu).pol roku temu mieszkalam na wsi wiec sprawowal sie cudownie-jest stabilny,mozna sie nim wybrac na najbardziej\"pagorkowaty\"teren a dziecko dalej spokojnie spi.duze,pompowane kola pokonuja kazda przeszkode.milo wspominam spacery po lasach,gorach i dolinach... teraz mieszkam w miescie.i plusy zamieniaja sie w minusy:)mieszkamy w bloku i na szczescie mamy\"schowek\"przy samych drzwiach wejsciowych,ale nie wyobrazam sobie by drobna kobietka na jednej rece trzymala niechodzace jeszcze dziecko a druga targala wozek na pietro:)(bo i tak bywa)za to duzy kosz na zakupy przydaje.... najbardziej ubolewam nad tym ,ze nie ma przekladanej raczki-nie widze dziecka i mnie to wkurza!(jedynie w okienku w budce)z drugiej strony...dziecko jest ciekawe swiata i widok mamy przez 24 h nawet jemu moze z czasem \"wyjsc bokiem\";) w tej chwili te \"braki\"przychodza mi do glowy...ale czasem sobie mysle czy przy drugim dziecku tez nie kupic tego modelu,ewentualnie na 3 kolach;)))bo przeciez w przyszlym roku wracamy na wies:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WÓZKARA
MOJA SZWAGIERKA MA WÓZEK CHICCO, NIE WIEM JAKI MODEL, ALE PROWADZI SIĘ GO FATALNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos wie gdzie mozna nabyc te wozki czyli model 4 wd albo 6 wd?? bo objechalam wszystkie sklpey w trojmiescie i nigdzie ich juz nie ma moze ktos w was zna jakis sklep internetowy gdzie moglabym dostac taki wozek bede wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna 26
matsiego polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu...mam nadzieje,ze nie kierujesz sie tylko opisami na necie.tzn widzialas go,dotykalas itp:)to co dla innych jest ok,dla Ciebie moze byc fatalne.hmm..Trojmiasto powiadasz?....a Gdansk CH Osowa lub Madison Park?(mam ulotke i widze,ze te sklepy maja nawet jakas promocje.tylko czy akurat na te wozki?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mutsy to czy ja wiem?...a o ktorym mowisz Taka sobie? po pierwsze dla mnie maja zbyt nisko raczke (bo chyba nie wszystkie maja regulacje ),po drugie wydawac 1800- zl na gleboki wozek,w ktorym dziecko pojezdzi pare miesiecy?(gondola tam tez nie jest za duza,wiec jesli dziecko juz po urodzeniu jest spore to dlugo nim nie pojezdzi).ja tam wole wielofunkcyjny za podobna cene.nie wiem...wozkami interesowalam sie 1,5 roku temu wiec nie jestem \"na czasie\",nie wiem co obecnie jest w sklepach.mowie o tym co sama widzialam. o!ten jest ok ...dziwaczne troche te kola,ale w uzytkowaniu musi byc suuuper(tylko nad cena;))no i czy gondola nie mala?.... http://www.baby.com.pl/szczegoly.php?przedm=2519751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_25>> Poszukaj na allegro, znalazłam tam 3 modele tego wózka, zresztą jest wiele innych modeli i może skusisz się na inny ;) życzę owocnych poszukiwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SS1man
Nikomu nie polecam. Po pół roku popsuły się koła i w ramch reklamacji dostaliśmy nowy. Dopłaciliśmy i wzięliśmy 4 WDTECH. Po skończeniu reklamacji oparcie się popsuło i rączka, a teraz się nie składa. Poza tym prowadzi się bardzo ale to bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×